خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وقف چشمه همیشه جاری
مسئول کمیته اطلاع رسانی ششمین جشنواره ملی عکس وقف بیان کرد:
ارائه دهندگان آثار، عکس های تکراری به جشنواره ارسال نکنند
یزدانی گفت: ارائه دهندگان آثار از ارسال آثاری که در دیگر جشنواره ها شرکت داده شده اند در این جشنواره خودداری کنند تا شاهد جشنواره ای با کیفیت مطلوب باشیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۱

واقفان، هنرمندان تاریخ بشریت/ وقفی که بتواند مشکلات جامعه را رفع کند، هنر ارزشی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: واقفان، هنرمندان واقعی هستند که از مال و ثروت خود در راه خدا گذشتند.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۴:۴۸

رونمایی از کتاب «منظومه دوچنار»/ اختتامیه جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، از برگزاری آئین رونمایی از کتاب «منظومه دو چنار» نوشته حسن روشان از شاعران برجسته استانی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۳:۲۷

۱۶ هنرجو آموزشگاه رویای رنگی سنندج در جشنواره وقف چشمه همه جاری خوش درخشیدند
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول آموزشگاه رویای رنگی سنندج از درخشش ۱۶ هنرجو این آموزشگاه در بخش کودک و رشته نقاشی پنجمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۲:۰۵

۲۲ اردیبهشت؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری»
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی آخرین مهلت ارسال آثار به «جشنواره وقف چشمه همیشه جاری» را ۲۲ اردیبهشت ماه سال عنوان کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۸:۵۱

از ابتدای امسال تاکنون؛
ثبت ۱۴ وقف جدید/ ۴۰ اثر ادبی به دبیرخانه جشنواره وقف رسید
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، از ثبت ۱۴ وقف جدید از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۴:۲۱

کردستان میزبان چهارمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از برگزاری چهارمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری در هفت رشته هنری به میزبانی این استان خبر داد.

۱۳۹۴/۷/۷ - ۱۲:۱۸