خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸

الخميس ٢٤ صفر ١٤٤١

Thursday, October 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان :
۱۷ تفاهم نامه مشترک بخش های فرهنگی و اجتماعی در استان سمنان منعقد شد
شاکری، از انعقاد ۱۷ تفاهم نامه همکاری در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی و آموزشی بین کتابخانه های عمومی و دستگاه های اجرایی، فرهنگی و دانشگاه ها خبر داد.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۰۸:۱۰

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
جشنواره‌های کتاب‌خوانی منتهی به فصل خاصی نباشد
آیت الله شاهچراغی، بابیان اینکه مسابقات کتاب‌خوانی موجب ترویج فرهنگ مطالعه می‌شود، گفت: جشنواره‌های کتاب‌خوانی استان در تمام سال برگزار و منتهی به فصل خاصی نباشد.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۴:۱۴

استاندار سمنان:
توسعه کتابخانه‌ها پارامتر جدی برای ارزیابی جامعه فرهنگی است
آشناگربا اشاره به این مطلب که توسعه فرهنگ کتابخوانی و کتابخانه ها پارامتر جدی برای ارزیابی جامعه فرهنگی محسوب می شود گفت: افزایش افراد کتابخوان موجب تقویت شاخص فرهنگی و کاهش آسیب ‌های اجتماعی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۵۷

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
جشنواره اهدای کتاب در استان سمنان برگزار می شود
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: جشنواره اهدای کتاب به کتابخانه های این استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزارمی شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۴

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان؛
چهار عنوان کتاب با خط بریل و موضوع دفاع مقدس در سمنان رونمایی شد
سماکوش گفت:چهار عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان، به خط بریل ویژه نابینایان و با موضوع دفاع مقدس در سمنان رونمایی می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۲:۲۶

ظرفیت خیرین برای ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه استفاده شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تجلیل از مشارکت خیرین در بخش های مختلف گفت: باید از خیرین برای ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه نیز کمک گرفت.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۱۳

ارسال یک هزارکلیپ به پویش مجازی جشنواره کتابخوان رضوی در استان سمنان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از استقبال گسترده از پویش مجازی هشتمین جشنواره ملی کتابخوان در این استالن خبر داد و گفت: در قالب این پویش قریب یک هزار کلیپ ارسال شده است.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۱۷

تیرماه آخرین مهلت ارسال پاسخ نامه ها هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان آخرین مهلت ارسال پاسخ نامه ها به هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی را ۳۱تیرماه سالجاری اعلام کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۸:۵۳

اهدای بیش از دو هزار جلد کتاب به حوزه های علمیه استان سمنان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از اهدای بیش از دو هزار جلد کتاب به حوزه های علمیه این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۳۳

روحانیون در ترویج فرهنگ مطالعه نقش موثری دارند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان، نقش روحانیون را در ترویج فرهنگ مطالعه مهم خواند و از روحانیون خواست از ظرفیت ها برای نهادینه کردن فرهنگ مطالعه استفاده کنند.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۱:۵۴

همکاری کانون های مساجد استان سمنان در جشنواره کتابخوانی رضوی مطلوب بود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از تعامل وهمکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، تقدیر کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۴:۲۷

اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی دراستان سمنان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: با حضور استاندارسمنان ومسئولان استانی و شهرستانی، اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سمنان برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۵:۰۶

شرکت کنندگان بخش آنلاین جشنواره کتابخوانی رضوی در سمنان ۶۷ درصد اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان شمار شرکت کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی را ۳۰ هزار و ۷۵۸ نفر بیان کرد و گفت: ۶۷ درصد این افراد در بخش آنلاین شرکت کردند.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۰۸:۵۰

ثبت نام ۲۸ هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی استان سمنان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: شمار شرکت کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی را تاکنون ۲۸ هزار نفر اعلام کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۳:۳۳

بیستم تیرماه آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: مهلت ثبت نام در بخش مکتوب این جشنواره تا دهم تیرماه و بخش برخط (آنلاین) تا بیستم تیرماه تمدیده شده است.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۰۸:۲۷

بیش از ۷۰ باب کتابخانه دراستان سمنان فعال هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: ۵۱ کتابخانه به صورت نهادی و زیر نظر اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان، ۱۹ کتابخانه به صورت مشارکتی و ۲ کتابخانه به صورت مستقل در استان سمنان فعالیت دارند.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۳:۵۶

نشست مسئولان دستگاههای خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان برگزار شد
خبرگزاری شبستان:با حضورمسئولان ونمایندگان اداره های حج و زیارت، کتابخانه های عمومی، اوقات و امور خیریه، دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد و خبرگزاری جمهوری اسلامی استان نشست مسئولان دستگاههای خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۰۰

شرکت ۱۱ هزار نفر از استان سمنان در جشنواره کتابخوانی رضوی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از ثبت نام قریب ۱۱ هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۴:۰۰

آخرین مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی اول تیرماه است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان، اول تیرماه را آخرین مهلت شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان کرد و گفت: این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ رضوی و نیز کتابخوانی در جامعه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۴:۱۳

۱۲۹ برنامه فرهنگی شاخص در سرخه برگزار شد
خبرگزاری شبستان:فرماندار سرخه گفت: با همکاری نهادهای فرهنگی ۱۲۹ برنامه شاخص این حوزه در موضوعات مختلف طی سال گذشته در شهرستان برگزار شده است.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۰۷:۱۹