خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آسيب هاي اجتماعي
سيد عباس صالح شريعتي:
آسيب هاي اجتماعي در كشور ريشه هاي فرهنگي دارد
خبرگزاري شبستان: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اعلام اينكه قريب به ۴ میلیون دانشجو در دانشگاه هاي مختلف كشور در حال تحصيل هستند، گفت: آسيب هاي اجتماعي در كشور ريشه هاي فرهنگي دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۰

مصدق كشاورزي عنوان كرد:
قرآن بهترين الگوي مديريتي براي تدوين سند راهبردي كار و تلاش جهادي است/ تجليل از برگزيدگان مسابقات جامعه كار و تلاش
خبرگزاري شبستان: مدير اجتماعي اداره كل تعاون كار و امور اجتماعي استان بوشهر عنوان كرد: قرآن بهترين الگوي مديريتي براي تدوين سند راهبردي كار و تلاش جهادي جهت رفع آسيب هاي اجتماعي است و ما ميراث دار اين كتاب آسماني از دوران نبي مكرم هستيم.

۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۴:۱۲

رشد آسيب هاي اجتماعي نتيجه بي توجهي به ارزش هاي اسلامي است/ ضرورت توجه به پيشگيري
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان تيران و كرون گفت: رشد آسيب هاي اجتماعي در جامعه نتيجه بي توجهي به ارزش هاي اسلامي و ايجاد فاصله بين مردم و اين ارزش ها است.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۳:۱۱

ابوترابی:
آموزش و پروش مبناي افزايش خودآگاهي فردي در پيشگيري از مشكلات است
خبرگزاری شبستان: نماينده مردم شهرستان هاي نجف آباد و تيران و كرون گفت: آموزش و پروش مبناي افزايش خودآگاهي فردي و مهارت آموزي براي پيشگيري از آسيب ها و مشكلات اجتماعي و افزايش سعادت جامعه است.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۸:۲۸

غفلت از محتوامحوري در عزاداري ها آسيب است
خبرگزاری شبستان: رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تيران و كرون گفت: غفلت از محتوا محوري و تاكيد بر مسائل حاشيه اي در عزاداري ها آسيب اين مراسم است.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۸:۵۳

سردار عباس زاده:
ضعف فرهنگي و رفتارهاي نابهنجار موجب افزايش آسيب هاي اجتماعي مي شود
خبرگزاري شبستان: فرماندهي نيروي انتظامي استان بوشهر گفت: يکي از راه هاي افزايش آسيب هاي اجتماعي ضعف فرهنگي است و آسيب هاي اجتماعي كه نشات گرفته از نابهنجاري هاي رفتاري افراد يک جامعه است که ريشه در بي نظمي ها و پيامدهاي نامطلوب آنها دارد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۱:۵۲

کانون های مساجد، تاثیر گذار در کاهش آسیب های اجتماعی/زیبایی های دین بازگو شود
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد مازندران با تاکید بر بیان زیبایی های دین در جامعه، گفت: این مراکز در کاهش آمار آسیب های اجتماعی، نقش تاثیرگذار و مهمی دارند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۱

سلامت اجتماع در گروی خانواده سالم است
خبرگزاری شبستان:اسلام با مدنظر قرار دادن تاثیرات خانواده در تربیت فرزندان، سلامت اجتماع را در گروی خانواده سالم می‌داند.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۰:۲۲

آسیب شناسی فرهنگی در جلسه توجیهی کانون های مساجد گلوگاه بررسی شد
خبرگزاری شبستان: آسیب شناسی فرهنگی در جلسه توجیهی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گلوگاه با حضور مسئولین و مدیر مسئولان كانون هاي مساجد مازندران بررسی شد.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۳:۰۱

خدمتگزار:
ميزان ورود مواد مخدر از مرزهاي خراسان جنوبي نزديک صفر است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبي گفت: در حال حاضر ميزان ورود مواد مخدر از مرزهاي اين استان نزديک به صفر بوده و بيشتر زندانيان و افرادي که در اين راستا دستگير مي شوند از استانهاي ديگر هستند.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۶:۱۵

فعاليت هاي فرهنگي بدور از اقدامات جزيره اي باشد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری برلزوم تدوين نقشه راه براي فرهنگ عمومي ساري تاكيد كرد و گفت: براي پیشبرد امور فرهنگی باید از اقدامات جزیره‌ای جلوگیری کرد.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۳:۲۱

اوقات فراغت بايد با تقسيم كار ملي پيگيري شود/ نگاه جنسيتي به فراغت تابستان آسيب زا است
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگي و نظارت بركانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران با بيان اينكه برنامه هاي اوقات فراغت بايد تقاضا محور باشد، گفت: نگاه خاص جنسيتي به اوقات فراغت يك تهديد است چراكه بايد در طرح آسماني ها براي همه سنين برنامه داشت.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۳:۵۰

حضور حداكثري در انتخابات سياست بازدارنده است/ لزوم فرهنگ سازي قوانين اجتماعي در بين دانش آموزان
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در مازندران با بيان اينكه حضور حداكثري در انتخابات سياست بازدارنده براي جمهوري اسلامي است، گفت: حضور باشكوه و حداكثري در پاي صندوق هاي راي نوعي مخالفت با دشمنان انقلاب و نظام محسوب مي شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۳

اقامه نماز درمساجد روستايي مورد توجه باشد/تخصيص ۱۵ميليارد تومان اعتبار به مصلي ها و مساجد مازندران
خبرگزاری شبستان:استاندار مازندران فلاح جلودار با اشاره به اختصاص ۱۵ميليارد تومان اعتبار به ساخت و تجهيز مصلي ها و مساجد استان، گفت: ۴۵درصد جمعيت مازندران در روستاها ساكن هستند كه برنامه ريزي براي اقامه نماز در مساجد روستاها ضروري است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۸

نقش مراسم اعتکاف در جلوگیری از آسیب های اجتماعی/ ۴۵۰۰ نفر در گرگان معتکف می شوند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، افزود: این مراسم معنوی اثر بخشی بسیار بالایی در جلو گیری از آسیب های اجتماعی دارد.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۱۰:۵۴

قرآن، انسان را از آسيب هاي اجتماعي مصون مي دارد/ اعزام ۹۶ دانش آموز قرآني مازندران به مسابقات كشوري
خبرگزاري شبستان: رئيس قرآن اداره كل آموزش و پرورش مازندران گفت: قرآن، انسان را از درياي طوفاني آسيب هاي اجتماعي مصون مي دارد.

۱۳۹۴/۲/۳ - ۱۳:۱۵

عدم توجه به امر به معروف و نهی از منکر؛ زمینه‌ساز بی‌بندوباری و بی اخلاقی در جامعه
خبرگزاري شبستان: قائم مقام دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با تاكيد بر نهادينه كردن فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر در جامعه گفت: عدم توجه به امر به معروف و نهی از منکر؛ زمینه‌ساز بی‌بندوباری و بی اخلاقی در جامعه است.

۱۳۹۳/۶/۲۳ - ۱۱:۰۹