خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعرافی
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور:
موسوعه قرآنی و روایی سلامت معنوی تدوین شود
آیت الله اعرافی گفت: در موضوع سلامت معنوی نیاز به یک منشور اساسی داریم که می تواند راهنمای همه دانشوران باشد، از سوی دیگر موسوعه قرآنی و روایی در امر سلامت معنوی را دنبال کنیم تا راستای گسترش سلامت اهتمام ورزیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۴:۴۹

آیت الله اعرافی مطرح کرد:
طراحی و تدوین ۹۰۰ برنامه برای سند چشم انداز ۱۴۰۰ حوزه‌های علمیه
آیت الله اعرافی گفت: یکی ازکارهای مرکز مدیریت حوزه، توجه ویژه به تدوین اسناد جامع، طرح های کلان و سند چشم انداز برای افق ۱۴۰۰ درحوزه های علمیه بوده است، این طرح در گذشته نبود و تلاش این بوده این فقدان بزرگ درحوزه های علمیه باتدوین اسناد از بین برود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۰

بازنشر// به مناسبت سالروز ورود حضرت معصومه سلام الله علیها به قم؛
روند تکاملی حوزه قم در مجاورت مرقد مطهر فاطمه ثانی
شهر قم پیش از ورود حضرت معصومه سلام الله علیها نیز یک شهر خاص بوده است که پیشاپیش از معارف اهل بیت استقبال کرد. اما حضور ایشان در قم باعث یک تحول بزرگ شد.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۵:۱۱

آیت الله اعرافی:
مذاکرات نیازمند هوشمندی بیشتر است/نباید ضعف نشان دهیم/مردم ایران در روز قدس جواب آمریکا را می دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم تصریح کرد: باید در مذاکرات با هوشمندی بیشتری حرکت کنیم و ضعف نشان ندهیم و اقتدار خود را به رخ دنیا بکشانیم و بدانیم که به خاطر شجاعت و ایستادگی ضرر نمی کنیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۰

آیت الله اعرافی در اجلاسیه سالانه اساتید حوزه علمیه استان تهران
شعار ما در مدیریت حوزه‌ علمیه تعالی هرمدرس در هرشهر است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: شعار ما تعالی هرمدرس در هرشهر است و برای این کار ۱۰ برنامه معین تصویب شده است، در میان این طرح‌ها ۱۰ الی ۲۰ طرح به استادان مربوط می‌شود، بنابراین استادان باید در این عرصه پیشگام باشند.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۲۳:۳۵

آیت الله اعرافی در دیدار معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد
باید به جوانان مسئولیت داد و اعتماد کرد/لزوم همکاری وزارت ورزش و جوانان و حوزه های علمیه
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر اینکه باید به جوانان مسئولیت داد گفت: باید در این زمینه برنامه ریزی کرد و در موضوع هنر و دانش افزایی نیز سرمایه گذاری کرد.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۳:۵۸

مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور:
دایره المعارف و موسعه تاریخی حوزه های علمیه باید تدوین شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به قدمت حوزه های علمیه اشاره کرد و گفت: حوزه های علمیه در آستانه ۱۰۰ سالگی است و امروز حوزه نیازمند دائره‌المعارف و موسوعه تاریخ حوزه‌ های علمیه و جایگاه روحانیت و مرجعیت

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۸:۰۶

مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور:
حوزه باید محور تحقیقات کشور باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور گفت: حوزه باید محور تحقیقات کشور باشد و این ظرفیت در حوزه ها وجود دارد و باید مسائل روز و مورد نیاز جامعه را بررسی کند.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۳:۵۴

آیت ‌الله اعرافی عنوان کرد
برنامه ریزی کلان شورای عالی در راستای گسترش حوزه انقلابی/ذات حوزه ها انقلابی است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور عنوان داشت: حوزه انقلابی، حوزه ای است که در عرصه های مختلف حضور آگاهانه و موثر داشته باشند و انقلابی بودن در ذات حوزه ها وجود دارد.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۹:۰۶

دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری با آیت الله اعرافی
آیت الله مظاهری در اخلاق عملی الگو است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی در دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ایشان را در اخلاق عملی الگو دانست و گفته های ایشان را نشان از سال ها تلاش در زمینه اخلاق اسلامی برشمرد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۴۰

آیت‌ الله اعرافی:
حوزه علمیه همواره پشتیبان نظام اسلامی خواهد بود/نظام اسلامی الگویی برای جهان شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌ های علمیه سراسر کشور گفت: حوزه علمیه در پشتیبانی از انقلاب حضوری جدی داشته و دارد و طلاب و اساتید در صحنه مبارزه با استکبار و همبستگی با ملت‌ های مستضعف حضور پررنگ خواهند داشت.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۲۴

اجلاسیه مدیران استانی حوزه های علمیه کشور در قم
اجلاسیه مدیران استانی حوزه های علمیه امروز دوشنبه ساعت ۹با سخنرانی ایت الله اعرافی مدیرت جدید حوزه های علمیه کشور در مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزارشد.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۱:۱۹

آیت الله اعرافی در نشست فقه تربیتی:
فعالیت حوزه های علمیه پاسخگوی مطالبات جهانی نیست
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی گفت: با وجود تمام تلاش ها فعالیت حوزه های علمیه پاسخگوی مطالبات مخاطب هفت میلیاردی نیست.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۲

مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی(ع)
مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی(ع) در مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) قم  با سخنرانی آیت الله اعرافی ،آیت الله نوری همدانی و آیت الله مقتدایی برگزار شد.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۷:۰۷

ایجاد گفتمان جدید اسلامی در فضای جهانی نیازمند بازخوانی نظریه‌هایی است که همه ابعاد زندگی بشری را در بر گیرد
آیت الله اعرافی در بخشی از پیام خود به بیستمین جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی المصطفی، ایجاد گفتمان جدید اسلامی را در فضای جهانی نیازمند بازخوانی، بازسازی و باز آفرینی مفاهیم و نظریه‌های جدیدی دانست که همه ابعاد زندگی بشری را در بر گیرد.

۱۳۹۳/۸/۴ - ۱۲:۱۵

آیت الله اعرافی در همایش شهید سیدعارف حسینی مطرح کرد؛
چالش های بزرگ جهان اسلام
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی در همایش «مبارزه شهید حجت‎الاسلام والمسلمین سیدعارف حسینی با صهیونیسم و تکفیری‎گری» به بیان چالش های بزرگ جهان اسلام پرداخت.

۱۳۹۳/۶/۲۳ - ۱۰:۴۳