خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش از ظهور
پژوهشگر و مولف مهدوی در گفت وگو با شبستان:
بزرگ ترین چالش ها با بدفهمی دین مقابل مهدویت قد عَلَم می کنند
خبرگزاری شبستان: پرچالش ترین موانع چه در دوران قبل از ظهور و چه در طلیعه ظهور، افرادی و جریان هایی اند که با بدفهمی معارف و منویات دین و قرآن، هم باعث گمراهی و تباهی خود می شوند و هم جامعه و افراد آن را به مسیر ناثواب و نادرست سوق می دهند.

۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۰:۴۳

دین مردم در آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: از امام صادق(ع) روایت است: "زمانی خواهد رسید که سکوت و رکود بر دو مسجد حاکم شود و همان‌گونه که مار در سوراخش فرو رود، علم در آنجا ناپدید شود؛ میان شیعیان اختلاف به وجود آید، گروهی گروه دیگر را دروغگو نامند و یکدیگر را تکذیب نمایند.

۱۳۹۵/۱/۴ - ۱۱:۲۹

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار:
مشکل غرب، باور قلبی ایرانیان به ظهور امام زمان(عج) است
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با بیان این مطلب که شیعه بایدهمیشه به دنبال ظهور امام زمان(عج) باشد، عنوان کرد: زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) با نابودی اسرائیل محقق می‌شود.

۱۳۹۳/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۰

دولت موعود. . .
آخرالزمان و گرسنگی و کسادی بازار
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: در آن هنگام که سفیانی خروج می کند. مواد غذایی کم شده، قحطی به مردم رو می آورد و باران کم می بارد. . .

۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۰:۲۱

دولت موعود. . .
باران های بی موقع و خشکی دریاچه ها و رودها در آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: آخرالزمان باران کم می شود و یا در غیرموسم فرود می آید. باعث نابودی کشاورزی می گردد. دریاچه ها و رودخانه ها خشک می گردد و زراعت ها به بار می نشیند و تجارت از رونق می افتد.

۱۳۹۳/۷/۷ - ۰۹:۳۳

دولت موعود. . .
وقتی نه بزرگ به کوچک رحم کند و نه نیرومند بر ضعیف!
خبرگزاری شبستان: قدرت های حاکم بر جهان آن چنان عرصه را بر ملل ضعیف تنگ می کنند و تجاوز به حقوق ملت ها را تا آن جا گسترش می دهند که مردم اجازه نفس کشیدن هم نمی یابند. . .

۱۳۹۳/۶/۲۴ - ۰۹:۱۶