خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه
امام جمعه یاسوج:
برنامه های دهه کرامت باید باشکوه و عظمت برگزار شود
آیت الله حسینی ضمن تاکید بر اینکه برنامه های دهه کرامت باید باشکوه و عظمت خاصی برگزار شود، خاطرنشان کرد: برنامه ‌های دهه کرامت باید هماهنگ و در عین حال تکراری نباشند.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۲۲:۵۰

امام جمعه دیشموک:
مقابله با فساد، اعتماد بین مردم و مسئولان را بیشتر می کند
راوند با بیان اینکه شفاف سازی دارایی های مقامات و مقابله با فساد باید با جدیت دنبال شود، گفت: در شرایطی که دشمنان به دنبال القا کردن فضای بدبینی بین مسئولان و مردم هستند، این قانون اعتماد بین مردم و مسئولان را برمی گرداند.

۱۳۹۸/۴/۱ - ۰۶:۵۰

امام جمعه یاسوج:
سرنگونی پهباد آمریکایی نشانه اقتدار و توانمندی سپاه/دشمنان از توانمندی های دفاعی ایران غافل هستند
آیت الله حسینی سرنگونی پهبادآمریکایی را نشانه اقتدار و توانمندی سپاه و نیرهای مسلح دانست و گفت: دشمنان از توانمندی های دفاعی ایران غافل هستند.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۲۰:۳۳

امام جمعه لیکک:
ساقط شدن پهباد آمریکایی نشانه اقتدار بالای ایران برای زمینه سازی عدالت و ظهور است
افروغی با تبریک به مسئولان کشور در منهدم کردن پهپاد جاسوسی آمریکا، گفت:این اقدام نشانه اقتدار بالای ایران برای زمینه سازی عدالت و ظهور است.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۸:۲۷

حجت الاسلام اسکندری:
اهالی مسجد، اشتغال آفرین باشند
امام جمعه بوئین میاندشت خواستار سرمایه گذاری برای حل مشکلات اقتصادی توسط کسانی که ادعای تدین و پشتیبانی از انقلاب را دارند، شد و گفت: اهالی مسجد برای جذب جوانان، ایجاد اشتغال کنند.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۸:۱۵

امام جمعه چرام:
اشتباه مرسی تغییر ماهیت انقلاب ضداسرائیلی مصر بود/عشایر چرام مورد بی مهری قرار گرفته اند
افشار گفت: مرسی به جای اتحاد با کشورهای اسلامی و تکیه بر مردم، به سمت دوستی با آمریکا و رژیم صهیونیستی رفت.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۷:۵۴

حجت الاسلام کرامتی:
تبلیغات غربی، وسیله ای که هدف را توجیه نمی کند/ تبلیغ اسلامی هدایت کننده است
امام جمعه گلپایگان با تبیین اینکه تبلیغات غربی که براساس فریب افکار عمومی شکل گرفته و با دروغ و شایعه سازی پیش می رود،گفت: عمل به این تبلیغات فهم نادرست از دین است زیرا هدف وسیله را توجیه نمی کند.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۷:۳۰

ساقط شدن پهباد آمریکایی اقتدار ایران اسلامی را به دنیا نشان داد
محمودی اصل گفت: ساقط شدن پهباد دهها میلیون دلاری آمریکا در هرمزگان باعث شده که اقتدار ما برای جهانیان نمایان شود.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۶:۴۴

امام جمعه شهر سوق
انتظار مردم از قوه قضائیه مبارزه با فساد اداری، سیاسی و موارد مختلف فساد است
کیانی اصل با اشاره به هفته قوه قضائیه، خاطرنشان کرد: انتظارات مردم از این رکن نظام مبارزه با فساد اداری، سیاسی و موارد مختلف فساد است که باعث متضرر شدن مردم و دلسردی آنان می شود.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۶:۳۴

علی بختیار در خوانسار:
انتخاب پیمانکار سد باغکل زودتر انجام شود / برق هم اعتبار می خواهد
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات سد باغکل، خواستار انتخاب سریع تر پیمانکار برای آن شد و گفت: آب را بیشتر به مجتمع آبرسانی و صنعت اختصاص دهید

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۳:۲۳

کلانتری در دیدار امام جمعه یاسوج:
استفاده مناسب از ظرفیت ها ضرورت توسعه/هرگونه کم کاری در خدمت به مردم ظلم است
کلانتری گفت: با همدلی، تلاش جهادی و رفع موانع، ظرفیت های استان باید از بالقوه به بالفعل تبدیل شوند و استفاده از آنها به عنوان یک ضرورت می تواند توسعه بیش از پیش منطقه را به همراه داشته باشد.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۷:۰۰

امام جمعه یاسوج:
شعار مرگ بر آمریکا هرگز ترک نخواهد شد/تلاش دشمنان در مقابل سد فولادی ملت ایران کارساز نیست
آیت الله حسینی با بیان اینکه دشمنان از ابتدا تاکنون هر آنچه که توان داشتند انجام دادند، گفت: آمریکا که هیچ، اگر دشمنان صد برابر آمریکا هم باشند در مقابل سد فولادی مردم ایران کاری نخواهند توانست انجام دهند

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۲۲:۳۰

مقام معظم رهبری پاسخ کوبنده ای به ترامپ و ایادی استکبار داد
محمودی اصل با بیان اینکه آمریکا همواره با اعمال تحریم های ظالمانه خود به دنبال تغییر حکومت ما بوده، گفت: مقام معظم رهبری با هوشمندی، درایت و الگوگیری از سیدالشهدا، پاسخ کوبنده ای به ترامپ و ایادی استکبار داد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۲۰:۴۴

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک:
جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در مقابل همه تحریم ها ایستاده
 آیت الله دری نجف آبادی گفت: همه کشورها می‌دانند جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در مقابل همه تحریم ها ایستاده و اجازه چنین رفتارهایی در کشور اسلامی ایران را نمی‌دهد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۸:۵۱

حجت الاسلام کرامتی:
خانواده هر شهید، عامل عزت، افتخار وتداوم اسلام است
امام جمعه گلپایگان با اشاره به شهدایی که در جوانی به شهادت رسیدند و شهادت آنها سبب عزت بخشیدن به ایران اسلامی در دنیا شد، گفت: خانواده های شهدا سبب تداوم یافتن اسلام هستند و بر این استواری آنها باید درود فرستاد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۸:۱۳

حجت الاسلام موسوی خراسانی:
راهکار مقاومت خوب ولی دیرهنگام / رسانه ها فساد اروپایی را ببینند
امام جمعه گلشهر با اشاره به اینکه مسئولان پس از سه سال معطلی، راهکار مقاومت در پیش گرفتند، مواضع آنها را در قبال وزیر خارجه آلمان را خوب ولی دیرهنگام توصیف کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۸:۱۲

حجت الاسلام کرامتی:
پرونده های سنگین اقتصادی نتیجه کنار گذاشتن قانون است/ لزوم حفظ روحیه جهادی
امام جمعه گلپایگان با اشاره به اجرایی شدن قانون رسیدگی به اموال مسئولان، آن را یک قانون ضد فساد دانست و گفت: پرونده های سنگین اقتصادی نتیجه کنار گذاشتن این اصل قانون اساسی است.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۴۶

امام جمعه قم:
مقام معظم رهبری با اقتدار دروغگویی و بی منطقی ترامپ را به دنیا ابلاغ کردند/در سایه مقاومت، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
سعیدی با اشاره به ترفند میانجیگری دشمنان گفت: در جریان هشت ساله دفاع مقدس نیز شاهد این بودیم اما با دیپلماسی مقاومت، شاهد شکست های پی در پی دشمنان هستیم.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۳:۴۸

حجت الاسلام انصاری در دیدار با امام جمعه شهرضا:
همراهی و تعامل ائمه جمعه راهشگای مسائل شهرستان در حوزه فرهنگ است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با امام جمعه شهرضا گفت: همراهی و تعامل ائمه جمعه راهشگای مسائل شهرستان در حوزه فرهنگ است.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۹:۲۴

امام جمعه باشت:
روحانیت و حوزه های علمیه، نخستین گروهی که در تحقق گام دوم مسئولیت دارند
عبودی نخستین گروهی که در تحقق گام دوم مسئولیت دارند را روحانیت و حوزه های علمیه دانست و اضافه کرد: در وضعیت کنونی، نسخه نجات بخش اقتصاد کشور، اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۲۰:۵۸