خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه
تاکید امام جمعه اراک بر بهسازی روستاهای هدف گردشگری
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک بر بهسازی روستاهای هدف گردشگری و صدور اسناد مالکیت اماکن روستایی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۵:۵۹

اثرگذاری سپاه در مقابله با توطئه دشمنان، مهم ترین دلیل مخالف با این نیروی انقلابی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج هدف اصلی سپاه پاسداران را دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی دانست و گفت: اثرگذاری سپاه در مقابله با توطئه دشمنان، مهم ترین دلیل مخالف با این نیروی انقلابی است.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۱۹

تاکید امام جمعه اراک بر پرورش نیروهای جوان و به روز رسانی تجهیزات نظامی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک بر پرورش نیروهای جوان و انقلابی و به روز رسانی تجهیزات تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۵:۲۰

تاکید بر ساخت مسجد و فضاهای فرهنگی در شهرک های جدید 
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک بر ساخت مسجد و فضاهای فرهنگی و دینی در جریان ساخت شهرک های جدید تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۶:۳۲

استفاده کشورهای دنیا از مدل تولید ملی/ توجه به تولیدات ملی باعث پیشرفت و استقلال اقتصادی کشور می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با شاره به اینکه بسیاری از کشورها از مدل تولید ملی خود استفاده می کردند، گفت: توجه به تولیدات ملی و جلوگیری از ورود کالاهای خارجی باعث پیشرفت و استقلال اقتصادی کشور می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۱:۳۶

مسئولان باید برای تحقق مسائل دینی و فرهنگی تلاش کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج فقر واقعی را فقر دینی و فرهنگی دانست نه فقر مالی و گفت: تلاش ملت ایران و مسئولان ما باید برای تحقق مسائل دینی و فرهنگی باشد.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۶:۱۱

آيت الله اعرافي:
ادارات قم بايد در خدمت به مردم و پاسخگويي به نيازهايشان الگو باشند
خبرگزاری شبستان:آيت الله اعرافي‌با بيان اينكه قم مظهر تجلي معارف اسلامي در همه ي زمينه هاست گفت: ادارات قم بايد در خدمت به مردم و پاسخگويي به نيازهايشان الگو باشند.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۹:۳۹

تهدید و تحریم دشمنان نظام جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی قدرتمندتر کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج با اشاره به اینکه همه دشمنان به خصوص آمریکا کمر بسته اند تا جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند، گفت: تهدید و تحریم دشمنان نظام جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی قدرتمندتر کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۱:۳۵

امام‌جمعه قم
سند چشم‌انداز فقرزدایی در استان قم تهیه و تدوین شود
خبرگزاری شبستان:امام‌جمعه قم همکاری ادارات و نهادهای استان را برای تدوین سند چشم‌انداز فقرزدایی در قم خواستار شد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۸:۱۶

مهم ترین چالش پیشروی کشور معضل اشتغال است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: تعداد زیاد بیکاران و به ویژه افراد دانش آموخته دانشگاه به مهم ترین چالش پیش روی کشور تبدیل شده است.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۳:۰۴

کمک به ساخت و ساز منازل مسکونی زلزله زدگان کوهبنان، اولویت جدی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کوهبنان، کمک به ساخت و ساز منزل از اصلی ترین نیازهای مردم است و در کنار آن مسائل بهداشتی و درمانی هم نیاز است.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۱:۱۷

مردم ایران از کالای باکیفیت داخلی استقبال می کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج با بیان اینکه تولید کننده ایرانی باید جنسی با کیفیت، مرغوب با قیمت مناسب عرضه کند، گفت: مردم ایران از کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب استقبال می کنند.

۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۹:۴۴

استقبال و پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج به ورود میهمانان نوروزی از سراسر کشور در تعطیلات نوروزی به استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: استقبال و پذیرایی از این گردشگران و مسافران یک ضرورت است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۶

مساجد خاکریز دفاع از ارزش ها، مبانی و اصول اسلام/مسئولان برای محجوریت‌ زدایی چهره فرهنگ تلاش کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سی سخت مساجد را در جنگ فرهنگی، خاکریز دفاع از ارزش ها، آرمان ها، مبانی تفکر و اصول اسلامی دانست و از مسئولان خواست، برای محجوریت‌ زدایی چهره فرهنگ تلاش کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۹

ایران در زمینه تسلیحاتی مذاکره نمی کند/ مساجد کانون همه مسائل جامعه اسلامی
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج مساجد را کانون سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان این کانون های ارزشمند را با برنامه ریزی صحیح، بهینه کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۰۴

امام جمعه فردوس:
کانون های فرهنگی هنری در جذب جوانان به مساجد موفق عمل کرده اند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه فردوس گفت: برای جذب جوانان باید از هنر استفاده کرد و کانون های فرهنگی هنری با استفاده از هنر توانسته اند جوانان بسیاری را به مساجد جذب کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۸

ربع قرن تلاش؛
تاسیس کانون های مساجد پاسخی به کارهای فرهنگی باطل در کشور است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر آوه گفت: تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد پاسخی به کارهای فرهنگی باطل در کشور است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳

امام در همه حال به یاد فقرا و نیازمندان بود/تکریم مادران شهدا را وظیفه بدانیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج ضمن تاکید بر اینکه امام راحل در همه حال به یاد فقرا و نیازمندان بود، گفت: باید تکریم مادران شهدا را وظیفه خود بدانیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۶

حافظان قرآن به تدبر و تفکر در قرآن بپردازند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: حافظان قرآن و اصحاب قرآنی به تدبر و تفکر در کلام وحی بپردازند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۸

ابوترابی فرد: همدردی ملت ایران با خانواده جان باختگان، گوشه‌ ای از غیرت ملی در شرایط سخت است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت تهران گفت: همدردی اقشار مختلف ملت ایران اسلامی با خانواده جان باختگان و کمک به امدادگران از سوی آنان را گوشه‌ ای از غیرت ملی در شرایط سخت خواند.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۲:۲۲