خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه
راهپیمایی اربعین حسینی، وحدت‌بخش و تقویت کننده روح اخوت دو ملت ایران و عراق است
امام‌جمعه شهر چوار گفت: اربعین حسینی به‌عنوان نماد قدرت شیعه با ابعاد و گستره منطقه‌ای و جهانی است، وحدت‌بخش جوامع مسلمین و تقویت روح همدلی و اخوت اسلامی به‌ویژه بین مردم عراق و ایران است.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۳:۵۱

امام جمعه موقت یاسوج:
ترویج پناه بردن به آمریکا، خیانت به ملت و کشور است
امام جمعه موقت یاسوج، گفت: ترویج اینکه راهی جز پناه بردن به آمریکا نداریم، خیانت به کشور، نظام و ملت است.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۰:۰۳

مردم ایلام ولایتمدار و حامی نظام اسلامی/ امیدوارم خدمتگزاری صدیق برای مردم ایلام باشم
رئیس دفتر مقام معظم رهبری، گفت: مردم ایلام به فرموده مقام معظم رهبری همواره از حامیان اصلی و وفادار به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و یار دیرین امام راحل و رهبری بوده‌اند.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۸:۴۷

برگزاری مراسم استقبال از امام جمعه ایلام/ آیت الله محمدی گلپایگانی به ایلام سفر می کند
مراسم استقبال از حجت الاسلام دکتر الله نو کریمی تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید ایلام فردا صبح در میدان شهید کشور برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۴۰

با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
«حجت الاسلام کریمی تبار» نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام شد
طی حکمی از سوی مقام معظم رهبری، حجت الاسلام دکتر الله نور کریمی تبار به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام معرفی شد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۴۸

نظام جمهوری اسلامی در زمینه امنیت ملت خود معامله نمی کند
امام جمعه موقت یاسوج ضمن تاکید بر اینکه ایران با هیچ چیز بر روی امنیت خود معامله نمی کند، گفت: کشورمان در هیچ مسئله ای بر سر امنیت مماشات ندارد و این در طول عمر نظام جمهوری اسلامی به اثبات رسید.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶:۱۳

امام جمعه همدان:
عمل به قرآن راهکار اصلی موفقیت در زندگی افراد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با اشاره به اثرات قرآن بر قلب و روح انسان، اظهار کرد: قرآن مایه هدایت بشر است و انسان را به مقصد و سعادت دنیا و آخرت می رساند.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۸:۵۸

به زودی؛
امام جمعه جدید شهر هشتگرد معرفی می شود
حجت الاسلام ناطقی پس از ۳۸ سال خدمت در سمت امام جمعه شهر هشتگرد این سمت را در آینده نزدیک به حجت الاسلام مختاری واگذار خواهد کرد.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۱۰

گران فروشی و احتکار، نشانه بداخلاقی جامعه است
امام جمعه شهر لیکک گفت: گران فروشی، کم فروشی و احتکار بیش از آنکه نشانه بی تدبیری مسئولان و وزارت خانه ها باشد، نشان از بداخلاقی عده ای در جامعه است.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۴:۴۰

جنایت اهواز، نتیجه ترس ایادی استکبار از عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی است
امام جمعه موقت گچساران با اشاره جنایت تروریستی در شهر اهواز، گفت: علت این جنایات که ایادی استکبار انجام می دهند، ترس از اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۴:۲۲

دولت به فکر آتش سوزی اقتصادی باشد
امام‌ جمعه موقت یاسوج با اشاره به اینکه این نظام برای مقابله با بی دینی و حرامی ایجاد شد، گفت: هیچ کس در برابر وضعیت اقتصادی امروز کشور احساس مسئولیت نمی کند.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۳:۵۸

زنان و مردان باید نسبت به پاسداشت غیرت دینی در جامعه تلاش کنند
امام جمعه لیکک با بیان اینکه در جامعه کنونی بر اثر عوامل مختلف غیرت مردم نسبت به مال از غیرت نسبت به ناموس بیشتر شده، خاطرنشان کرد: زنان و مردان ما باید در جامعه نسبت به پاسداشت غیرت دینی در جامعه تلاش کنند.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۹:۳۰

دولتمردان موظف به اجرای سیاست های راهبردی نظام برای حل مشکلات معیشتی مردم هستند
امام جمعه شهر لنده با بیان اینکه همه ما اعتقاد داریم اگر به سخنان رهبری در خصوص مسائل مختلف توجه می شد، امروز وضعیت کشور این گونه نبود، اضافه کرد: دولت مردان موظف به اجرای سیاست راهبردی برای رفع مشکلات و بهبود وضعیت معیشتی مردم هستند.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۹:۰۹

تفکر بسیجی تنها راه نجات کشور در شرایط کنونی است
امام جمعه موقت یاسوج جامعه اسلامی ایران را نیازمند تفکر بسیجی در شرایط کنونی دانست و اضافه کرد: اگر می خواهیم از بن بست های اقتصادی رهایی پیدا کنیم، باید از تفکر بسیجی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۷:۱۶

جوانان با استفاده از ظرفیت عاشورا خود را به خدا نزدیک کنند
امام جمعه سی سخت با بیان اینکه امام حسین (علیه السلام) دین و انسان های دیندار را زنده کرد، گفت: جوانان امروزی می توانند از این اجتماع بزرگ عاشورایی مدد گرفته و باید از این فرصت برای نزدیکی به خداوند نهایت استفاده را ببرید.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۰۹:۰۹

قیام امام حسین (ع) ارزش های دینی و الهی را حفظ کرد
امام جمعه موقت یاسوج خواستار عمل به اهداف امام حسین (علیه السلام) شد و خاطرنشان کرد: قیام امام حسین (علیه السلام) ارزش های دینی و الهی را حفظ کرد.

۱۳۹۷/۶/۲۹ - ۱۷:۱۵

خانواده ها نسبت به حجاب فرزندان خود دقت و حساسیت داشته باشند
امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به گسترش روز افزون معضل بد حجابی در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: خانواده‌ ها به وضعیت حجاب فرزند و دختران خود توجه بیشتری کنند و دقت و حساسیت داشته باشند.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۵:۴۸

مسئولان کشور برای حل مشکلات مردم به سخنان رهبری عمل کنند
امام جمعه گچساران خواستار عمل مسئولان کشور به سخنان مقام معظم رهبری در راستای حل مشکلات شد و گفت: مشکل از جایی آغاز می شود که هر کس خود را اقتصاددان می داند و باید بدانیم مشکل اصلی از بی تقوایی است.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۶:۴۴

برخورد با مفاسد اجتماعی، مطالبه عموم مردم است
امام جمعه موقت یاسوج خواستار برخورد جدی مسئولان ذی ربط با مفاسد اجتماعی شد و خاطرنشان کرد: این موضوع از مطالبات عمومی مردم بوده که باید با مفسدان برخورد شود.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۶:۰۶

میرعمادی در اختتامیه شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی:
اهمیت عاشورا در ماندگاری آن در طول تاریخ است / انسانیت را باید در واقعه کربلا جستجو کرد
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: در طول تاریخ خیلی ها تلاش کردند که این واقعه و حرکت را تضعیف کنند اما این نهضت تاثیرگذاری خود را از دست نداد و روز به روز براین تاثیرگذاری افزوده می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۰۰:۴۲