خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

الأحد ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتقال آب به استان
استاندار خراسان جنوبی:
لزوم کنترل روان آب‌ها/ انتقال آب از دریای عمان زمان‌بر است
معتمدیان موضوع انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی را پروژه ای زمان بر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر بهترین راه کوتاه مدت کنترل روان آب ها از طریق آبخیزداری است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۳

امام جمعه شهرکرد:
مسئولان با تصمیمی همه جانبه مشکلات آب را حل کنند
خطیب جمعه شهرکرد با بیان اینکه مسئولان نباید با تصمیمات عجولانه خود بر مشکلات مردم اضافه کنند، گفت: اکنون استان چهارمحال و بختیاری در همه شهرستان ها با مشکل آب مواجه است و باید با یک تصمیم صحیح و همه جانبه مشکلات همه مردم حل شود.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۶:۴۲

در نشست خبری با خبرنگاران خراسان جنوبی مطرح شد؛
گلایه «عبادی» از عدم اهتمام دولت برای انتقال آب/ ۵ برابر کمبود آب سفره‌های زیر زمینی روان آب خارج می شود
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه مهمترین مشکل خراسان جنوبی آب است، گفت: برای بحث انتقال آب به استان از دولت گلایه داریم که اهتمام لازم در این زمینه انجام نشده در حالی که برای انتقال آب در بودجه ردیف اعتباری داریم.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۴:۳۳

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:
اقدام عملي براي انتقال ‌آب به خراسان جنوبي انجام نشده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای انتقال آب به خراسان جنوبی تا امروز اقدام عملی صورت نگرفته، گفت: زیرساخت ها برای شهرکهای صنعتی و صنایع استان فراهم نیست.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۶:۲۵

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی:
کاهش کیفیت آب ۲۳ محدوده مطالعاتی استان/ حکمرانی آب به معنای واقعی ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۳ محدوده مطالعاتی استان با کاهش کیفیت آب مواجه است، گفت: پیش بینی‌ می شود در کوتاه مدت ۵۰ درصد آب استان برای مصرف شرب باید تصفیه شیمیایی شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۹

حجت الاسلام عبادی:
افزایش روند مهاجرت از خراسان جنوبی/ وزارت نیرو در مطالعات انتقال آب به استان هیچ اقدامی نکرده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: وزیر نیرو به مسئولان استان قول داده بود که کار مطالعات انتقال آب به استان را ۶ ماهه به سرانجام برساند اما اکنون هیچ کاری انجام نشده است. 

۱۳۹۴/۶/۲۸ - ۲۳:۱۵