خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

الأربعاء ٢ رجب ١٤٤١

Wednesday, February 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آل سعود
اتحادیه کشورهای عربی یا اتحادیه عربستان؟!
خبرگزاری شبستان: اتحادیه عرب به جای حمایت از حقوق ملت های مظلوم عربی، تصمیماتی را اتخاذ می کند که با منافع رژیم های دیکتاتورمآب همسوست؛ رژیم هایی که نه معنای آزادی و دموکراسی را درک کرده اند و نه به مشارکت مردمی در تصمیم گیری برای خود، باوری قائلند.

۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۱۱:۳۷

سیاست های غلط آل سعود دنیا را به سمت بی ثباتی سوق داده است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل سیاسی خرم آباد، گفت: سیاست های غلط و بی هدف آل سعود امروز دنیا را به سمت بی ثباتی و جنگ افروزی سوق می دهد.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۳:۱۲

آل سعود در لبه پرتگاه /سرزمین شن ها در معرض تندباد بحران ها و چالش ها
خبرگزاری شبستان: بیشتر کارشناسان بر این باور هستند که مقامات «ریاض» به خصوص پس از شکست های نظامی در «یمن» و تحمل خسارتهای سنگین اقتصادی درطی این حمله، امکان رهایی از  بحران ها و چالش های پیش روی خود را ندارند. 

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰

بیانیه مبلغان دربار آل‌سعود علیه ایران
خبرگزاری شبستان: ۱۴۰ تن از سرکردگان وهابیت تکفیری، در سایۀ ناکامی حاصل از اجرایی شدن برجام، با صدور بیانیه‌ای "تحرکات" ایران در منطقه را "خطر صفوی" نامیدند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳

افشاگری «مجتهد» از اختلافات جدید آل سعود
خبرگزاری شبستان: مجتهد در مطلبی در توئیتر خود از اتحاد بین ولیعهد عربستان و وزیرگارد ملی عربستان علیه «محمد بن سلمان» پرده برداشت.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۸

صعودی‌های خودباخته، عزت ملیشان را با مقداری پول می‌فروشند
خبرگزاری شبستان: وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه هدف اصلی غرب، جوانان خاورمیانه است، گفت: صعودی‌های خودباخته و خودفروخته عزت ملیشان را با پول می‌فروشند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۹

آل سعود و سلسله اشتباهات کشنده /تشدید اختلافات در راهروهای قدرت و اعتراضات داخلی، اولین پیامدها
خبرگزاری شبستان:حوادث اخیر و فعل و انفعالات ناشی از آن نشان داد که «عربستان سعودی» با مشکلات و بحران های پیچیده ای روبروست و این خود، موجب عملکرد سراسیمه و شتابزده آن شده است تا به صورت پیوسته مرتکب خطا شود. 

۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۰

امروز صورت گرفت؛
برگزاری مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر در شهرستان سنقر
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنقروکلیایی، شهادت شیخ نمر باقر النمر را علنی کردن دشمنی عربستان با اسلام عنوان کرد و گفت: اقدامات جنایتکارانه آل سعود خون مسلمانان را به جوش آورده است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۳

رژیم های دیکتاتور، دوقلوهای همسان/ آیا آزادی خواهان بحرین نیز  بسان شیخ نمر مجازات خواهند شد؟!
خبرگزاری شبستان: آیا شمشیر انتقام آل خلیفه، به میل سعودی های اشغالگر بر گردن آزادی خواهان و مخالفان فرود می آید تا رژیم آل سعود در میدان خونین دیکتاتورمآبی، تنها نماند؟!

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۳

رئیس دانشگاه معارف اسلامی قم در دیدار دبیرکل جنبش مقاومت نجباء؛
آل سعود در خدمت به صهیونیست و آمریکا گوی سبقت را ربوده است/آل سعود فقط واژه اسلام را یدک می‌کشد
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه معارف اسلامی قم با بیان این که آل سعود در خدمت به صهیونیست و آمریکا گوی سبقت را ربوده است، گفت: آمریکایی‌ها به تنهایی نمی‌توانستند در منطقه فعالیتی انجام دهند و کشورهای خلیج فارس نیز راه را برای آمریکا باز کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۵

امام جمعه کنگاور:
ریختن خون ناحق شیخ نمر روند نابودی آل سعود را تسریع می بخشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کنگاور، ابراز کرد: شیخ نمر باقر النمر منادی حق و دفاع از کرامت انسانی بود که از بین برندگان کرامت انسانی تحمل وجود این عالم گرانقدر را نداشتند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۶

خطیب جمعه شهرکرد؛
اختلاف افکنی بین جهان اسلام هدف اصلی آل سعود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد گفت: آل سعود نسبت به جهان اسلام کینه ورزی دارد و پس از آنکه توطئه های تفرقه افکنانه خود در کشور های منطقه به شکست رسید به شهادت آیت الله نمر دست زد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۴

خطیب جمعه کرمانشاه:
عربستان مهره اسرائیل و استکبار جهانی است/ تنفر مجامع بین الملل از آل سعود
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه کرمانشاه، با اشاره به اقدام جنایتکارانه رژیم آل سعود در اعدام شیخ نمر باقرالنمر، گفت: جهان اسلام با این اقدام ناشایست آل سعود مخالف است و این امر موجب تنفر عمیق مجامع بین الملل از رژیم آل سعود شده است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۴

مرگ بر آل سعود در فضاي زاهدان طنين انداز شد
خبرگزاری شبستان:شعار مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل در فضاي زاهدان طنين انداز شد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۲

«خشم انقلابی» بوشهری ها از اقدامات جنایتکارانه آل سعود
خبرگزاری شبستان: مردم متدین استان بوشهر امروز بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایات آل‌سعود و اعدام شیخ نمرراهپیمایی کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۰

امام جمعه خرم آباد:
کسانی که به دنبال از بین بردن آرامش جامعه هستند بدانند، مردم بیدارند/استکبار به دنبال از بین بردن مسلمانان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه خرم آباد، با تاکید بر ضرورت برگزاری انتخابات باشکوه، گفت: کسانی که به دنبال از بین بردن آرامش مردم هستند بدانند ملت ایران اسلامی بیدارند و این حرکات را نمی پذیرند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۰

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم خودسازی درونی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی/ حضور حداکثری در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر لزوم خودسازی درونی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی، گفت: بی توجهی به ناهنجارهای جامعه بخشودنی نیست چرا که با تبدیل شدن به هنجار و از بین رفتن قبح آن دیگر قابل مدیریت نخواهد بود.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۳

خروش مردمی پس از اقامه نماز جمعه؛
همصدايی اسلامی عليه آل سعود
خبرگزاری شبستان: مردم کشورهاي اسلامي امروز در محکوميت جنايت آل سعود در به شهادت رساندن آيت الله نمر، تظاهرات برگزار می کنند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان:
شیخ نمر پرچمدار بیداری در عربستان/ فریاد عدالت خواهی هیچ گاه از سوی یک شخص بر نمی خیزد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان گفت: فریاد عدالت خواهی هیچ گاه از سوی یک شخص برنمی خیزد بلکه این فریاد عدالت خواهی یک فرهنگ است که ممکن است هر زمانی توسط یک شخص یا گروهی ظهور پیدا کند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۹

حجت الاسلام رییسی:
سیاست آل سعود امتداد راهبردی سیاست استکبار است
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور ضمن محکوم کردن شهادت شیخ نمر توسط آل سعود گفت: ما سیاست آل سعود را امتداد راهبردی سیاست استکباری می دانیم.

۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۵