خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

السبت ١٠ شعبان ١٤٤١

Saturday, April 4, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آل سعود
بازخوانی تصمیمات «ملک سلمان» از زمان تصدی سلطنت/ پیروز جنگ دو شاهزاده چه کسی خواهد بود؟
خبرگزاری شبستان:، جنگ خاندان سعودی بین فرزندان سدیری و غیر سدیری عبدالعزیز آغاز و امروز بین نوادگان سدیری شدت یافته است، به گونه ای که «ملک» سلمان پس از تسلط بر زمام امور تمام تصمیاتی را که احتمالا سلطنت را از دست سدیری ها خارج می کند، لغو کرد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۴:۲۲

راز تصمیم گیری های ناگهانی پادشاه سعودی و خانه تکانی اساسی در ساختار حکومتی این رژیم
خبرگزاری شبستان: مروری بر اوضاع شهروندان سعودی به دنبال اعمال ریاضت اقتصادی و پیامدهای منفی آن بر زندگی کارگران، سطح نارضایتی و ناتوانی اقتصادی مردم را در بازارها و مراکز تجاری و خرید و فروش به خوبی نشان می دهد.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۹:۱۰

اقامه نماز جماعت بحرینی‌ها بر مسجد ویران شده از سوی آل خلیفه
خبرگزاری شبستان: جمعی از شهروندان بحرینی نماز خود را در مسجد «علویات» بحرین ویران شده از سوی آل خلیفه اقامه کردند.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲:۰۴

امام جمعه آران و بیدگل:
جشن های دهه فجر باید مردمی و با محوریت مساجد برگزار شود/ بازگشت دانشگاه منابع طبیعی به آران و بیدگل خواسته عمومی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه آران و بیدگل گفت: جشن های دهه فجر باید با مشارکت حداکثری مردم و با محوریت مساجد انجام شود، چرا که خود مردم صاحب انقلاب هستند و انقلاب را آغاز کردند، حمایت کردند و به پیروزی رساندند.

۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۷:۲۳

عربستان سعودی منطقه را به آشوب و نابودی کشانده است
خبرگزاری شبستان: "پاتریک کاکبرن" تحلیلگر انگلیسی تأکید کرد که رژیم سعودی با سیاست های مداخله جویانه در امور دیگر کشورها و طمع کورکورانه به تسلط بر منطقه، عامل آشوب و تخریب در منطقه خاور میانه است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷

تظاهرات جهانی در سالروز شهادت شیخ «نمر»
خبرگزاری شبستان: مردم مناطق مختلف جهان به مناسبت اولین سالروز شهادت «آیت الله نمر باقر النمر» تظاهرات کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۴

عربستان سعودی و فقدان زیرساخت های دموکراتیک/ آل سعود رژیمی مبتنی بر تحجرگرایی
خبرگزاری شبستان: در جهانی که در حال پیشرفت و توسعه دستاوردهای سیاسی خود است، نظام مافیای سعودی مدام در حال پس رفت بوده و برای گسترش گفتمان تکفیری خود به عنوان سلاحی وحشتناک علیه آزادی و ملتهای مخالف چنین گفتمان پست و فرومایه ای تلاش می کند.

۱۳۹۵/۹/۳ - ۰۸:۵۳

از زمین گیر شدن آل سعود در یمن تا انتخاب رئیس جمهور در لبنان
خبرگزاری شبستان: عربستان سعودی پس از سال ها توطئه چینی علیه کشورهای منطقه، اکنون در تمام طرح های خود شکست خورده و نقطه تحول بزرگی در تغییرات راهبردی منطقه بوجود امده است.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۰۹:۲۵

امام جمعه آران و بیدگل:
انتخاب رییس جمهور همسو با جبهه مقاومت، پیروزی بزرگ برای حزب الله است
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه آران و بیدگل گفت: انتخاب رییس جمهور همسو با جبهه مقاومت پیروزی بزرگ برای حزب الله و شکستی دیگر در کارنامه سیاسی آل سعود است.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۷:۱۹

همه مصیبت های منطقه به آمریکا برمی گردد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: جنایات آل سعود در یمن سند رسوایی حامیان رژیم استکباری آمریکایی است.

۱۳۹۵/۸/۷ - ۱۵:۲۲

خطیب نماز جمعه اردبیل:
آل سعود غیر از وهابیت همه را مشرک و مهدور الدم می دانند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: آل سعود چون غیر از وهابیت همه را مشرک و مهدور الدم می دانند و هر چقدر بیشتر بکشند بیشتر احساس ثواب می کنند و هیچ عذاب وجدانی آنها را نمی گیرند و این مسئله عامل کشتار آنها شده است.

۱۳۹۵/۷/۳۰ - ۱۵:۱۴

کشتی عربستان در حال به گل نشستن
خبرگزاری شبستان: عربستان در حالی که میلیارد ها دلار از سال های گذشته برای شکست کشورهای منطقه درعرصه سیاست خارجی از جمله ایران را هزینه کرده حالا به جایی رسیده که سیاست ریاضت اقتصادی را در نظر گرفته است.

۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۲۱:۱۶

روابط ریاض و واشنگتن؛ بحرانی که بهایش آینده رژیم آل سعود است
خبرگزاری شبستان: کارشناسان به آینده عربستان، در سایه دولتی که در سیاست های داخلی و خارجی خود شکست خورده با چشمی نگران می نگرند و تأکید دارند که این رژیم قربانی روابط خود با امریکا شده و این روابط به بحرانی تبدیل شده که بهای آن آینده آل سعود است.

۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۰۸:۲۸

مراسم عزاداری با خرافات آمیخته نشود
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی گیلان با هشدار در باره نفوذ خرافات و وهمیات در عزاداری‌ها گفت: مراسم عزاداری با خرافات آمیخته نشود.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۰۰:۳۳

رهبری امام و روحیه انقلابی مردم موجب پیروزی ما در جنگ شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: رهبری امام راحل و روحیه انقلابی مردم علت اصلی پیروزی ما در جنگ تحمیلی بود.

۱۳۹۵/۷/۲ - ۱۵:۵۹

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:
آل سعود بدلیل نداشتن ولایت در جهل به سر می‌برد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه تجربه ثابت کرده آمریکا قابل اعتماد نیست، گفت: هرگاه برای مذاکره به طرف آمریکا رفتیم آسیب دیدیم.

۱۳۹۵/۶/۳۰ - ۱۶:۲۹

دست وهابیت به خون مسلمانان آغشته است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، وهابیت را دردی برای امت اسلام خواند و گفت: دسنت این گروه دروغین به خون مسلمانان آغشته است.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۱۵:۵۲

رئیس سازمان حج و زیارت:
آل سعود خباثت ریشه ای با تعالیم اسلامی دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان حج و زیارت، با اشاره به اقدامات آل سعود در محروم کردن حجاج ایرانی از سفر حج و دیگر اعمال آل سعود در منطقه، گفت: آل سعود خبثت ریشه ای با تعالین اسلامی دارد.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۱۵:۵۱

برگزاری نماز عید سعید قربان در ایلام/ آل سعود صلاحیت اداره مناسک حج را ندارد
خبرگزاری شبستان: نماز باشکوه عید سعید قربان صبح امروز(۲۲ شهریور) با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر ایلام به امامت حجت‌الاسلام وعدالله مرادبیگی، رئیس حوزه علمیه صاحب‌الزمان(عج) این شهر برگزار شد.

۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۱:۱۶

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
دعای عرفه؛ دایره المعارف شناخت و معرفت/ آل سعود دنباله رو آمریکا است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی دعای عرفه را دایره المعارف شناخت، معرفت و قرب الی الله دانست و درباره مسائل روز جهان گفت: آل سعود دنباله رو آمریکا است و داعش را به جان مسلمانان انداخته است.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۲۰:۲۰