خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون حقوقی وزیر ارشاد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ارشاد :
مدیران از بازی های سیاسی دوری کنند/ فرهنگ زیر ساخت همه مباحث است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همدان گفت: فرهنگ مقوله ای است که نباید بار سیاست را به دوش بکشد و به مدیران هم توصیه کردیم که از بازی های سیاسی دوری کنند.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۴۱

حفظ سرمایه های فرهنگ و هنر فارس ضروری است
خبرگزاری شبستان: معاون امور حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و هنری شیراز و استان فارس، گفت: برای آینده فرهنگ و هنر کشور، یک چشم ما در وزارتخانه به شیراز است و همه سرمایه های فرهنگی و هنری آن باید حفظ شود.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۲۳:۵۷

معاون وزیر ارشاد:
تفکر سنتی در مدیریت جامعه جایگاهی ندارد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به توسعه روزافزن فضای مجازی و ارتباطات گفت: تفکر سنتی در مدیریت جامعه جایگاهی ندارد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۶:۱۲

آینده کشور و فرزندان در گرو وجود فرهنگ صحیح است
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آینده کشور و فرزندان در گرو وجود فرهنگ صحیح است؛ ملت ایران ملت بزرگی هستند و همیشه در عرصه تاریخ خواهند ماند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۵۲

پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان؛
توزیع ظرفیت‌های نشر فرهنگ مطالعه را تحت تاثیر قرار می دهد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توزیع ظرفیت‌های نشر و کتاب در سطح کشور، می‌تواند حوزه فرهنگ و مطالعه را تحت تاثیر قرار دهد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۰:۵۱

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبر داد:
مجلس، اعتبار تحقق افزایش کانون‌های مساجد را مشخص کند
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: مجلس و دولت همانطور که این وزارتخانه را موظف به افزایش تعداد کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد کرده‌اند، باید بودجه لازم برای آن را نیز مشخص کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۰:۰۹

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطرح کرد؛
موفقیت بیشتر در برگزاری برنامه‌های دهه کرامت با بسیج عمومی
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: هرچقدر موضوع دهه کرامت را بهتر تبیین کنیم و در این باره از مشارکت مردم استفاده کنیم، موفقیت بیشتری در آن خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۷:۵۳

سید هادی حسینی:
برگزاری همایش مالکیت ادبی و هنری برای حمایت ملی و بین المللی از نمودهای فرهنگ عامه
خبرگزاری شبستان:معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هفتمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط با هدف حمایت ملی و بین المللی از نمودهای فرهنگ عامه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۲:۳۲

معاون حقوقی وزیر ارشاد در یزد؛
تحقق تمدن اسلامی نیازمند فعال در عرصه رسانه است/ کشور نیازمند ساماندهی و تقویت مدیریت رسانه است
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی وزیر ارشاد اسلامی در یزد با اشاره به اهمیت حضور رسانه ها در جوامع امروزی گفت: تحقق تمدن اسلامی نیازمند فعال در عرصه رسانه است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۵

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد تبریز شد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لحظاتی پیش وارد فرودگاه بین ‌المللی تبریز شد و مورد استقبال جمعی از مسؤولان استانی قرار گرفت.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۰:۰۸