خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

الأحد ٣ المحرّم ١٤٣٩

Sunday, September 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
آغاز سال تحصیلی باحضور وزرای فرهنگ و تعاون
مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ امروز با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مهد کودک ایرانمهر برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۴۹

نشست اعضای کمیسیون فرهنگی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در نشستی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های این وزارتخانه را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۳۲

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/
پیشکسوتان و برترین‌های صنعت چاپ تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: پیشکسوتان و برگزیدگان مسابقات آثار چاپی در هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ معرفی و تقدیر شدند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۴:۳۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
صندلی‌ها به انسان علم و دانایی مطلق نمی‌دهد
خبرگزاری شبستان: دکتر صالحی با بیان اینکه نگاه بین‌المللی‌تر به حوزه فرهنگ همچنان مورد تأکید است، گفت: با همت مضاعف‌تر حرکت می‌کنیم.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۰۸:۵۲

برنامه های پایانی سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به شهر مقدس قم در پایان روز سوم با جمعی از فرهیختگان،فرهنگی ،هنری،قرآنی ورسانه استان قم دیدار و گفتگوکردند و در پایان به سوالات خبرنگاران در نشست خبری پاسخ دادند.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۲۲:۵۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:
نگاه مراجع و علما نسبت به دولت دوازدهم، نگاه مثبت و همراه با امید فراوان بود
خبرگزاری شبستان:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مراجع عظام و علمای قم نسبت به رئیس جمهور ابراز محبت می‌کردند و در همه جلسات، شرایط جدید را با نگاه مطلوب و امیدوارانه می‌نگریستند.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۲۲:۴۳

روزسوم سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به شهر مقدس قم در سومین روز حضورش با حضرات آیات سعیدی و علوی گرگانی دیدار کرد .

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۳:۴۵

روزدوم سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به شهر مقدس قم در دومین روز حضورش با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار کرد .

۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۰:۵۳

آیت‌الله حسینی بوشهری:
نگاه های حوزه علمیه و دانشگاه متوجه وزارت ارشاد است/ ارشاد از آثار حوزویان حمایت کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه انتظاراتی از ناحیه حوزه علمیه و دانشگاه متوجه وزارت ارشاد است که باید به آن‌ها توجه کرد گفت: امیدواریم وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی از این فرصت استفاده کرده و بتواند متناسب با انتظارات نقش آفرینی کند.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۹:۰۷

روز نخست سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز نخست سفر خود به قم در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قم حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و با حضرات آیات مکارم شیرازی،صافی گلپایگانی وآیت الله اعرافی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۲:۵۷

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
نیازمند راهنمایی‌های مراجع عظام تقلید وحوزه‌های علمیه هستیم
خبرگزاری شبستان: صالحی بیان اینکه دامنه و عمق مسئولیت در وزارت ارشاد بسیار سنگین است، گفت: نیازمند راهنمایی‌های مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و روحانیت هستیم چراکه حوزه ظرفیت‌های قابل‌توجهی دارد که به وزارت ارشاد کمک کند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۰:۴۴

سفر وزیر ارشاد به قم
خبرگزاری شبستان: سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم سفر می کند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۹:۴۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز به قم سفر می کند
خبرگزاری شبستان:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم بعد از ظهر امروز چهار شنبه هشتم شهریور به منظور دیدار با مراجع تقلید، آیات عظام و اصحاب فرهنگ و هنر به استان قم سفر می کند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۹:۲۷

اسحاق جهانگیری در مراسم معارفه وزیر ارشاد :
ضعف وزارت ارشاد به نفع هیچ کس نیست/ تغییری در سیاست گذاری ها به وجود نخواهد آمد
خبرگزاری شبستان: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: هردو وزیر دوست، همفکر، همکار هستند با سلایق و دغدغه های مشترک؛ بنابراین در سیاست گذاری وزارت ارشاد هیچ تغییری پیش نخواهد آمد.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳:۵۶

نگاهی به سابقه و عملکرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم؛
وزیری که اعتماد را به حوزه فرهنگ بازمی‌گرداند
خبرگزاری شبستان: سیدعباس صالحی، وزیری است که اعتماد را به حوزه فرهنگ و هنر بر می‌گرداند همچنان که این اعتماد طی چهار سال گذشته به حوزه فرهنگ و نشر تزریق و سبب یکپارچگی بیشتر اهالی چاپ، نشر و فرهنگ شد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۸:۳۴

تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مقام عالی وزارت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با انتشار پیامی، انتخاب دکتر سید عباس صالحی را به عنوان مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک گفت.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۰۹:۲۰

مافی در گفتگو با شبستان:
رای اعتماد مجلس به صالحی شایسته و درخور شخصیت وی بود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به رای اعتماد بالای امروز مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رای اعتماد مجلس به صالحی شایسته و درخور شخصیت وی بود.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۴:۱۶

صحرایی در گفت و گو با شبستان:
وزیر ارشاد بر اساس اصول حرفه‌ای نقشه راه را مشخص کند
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه حوزه فرهنگ نیازمند استراتژی است، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد باید ضوابط ادبیات را تعریف کند و به مجلس ارایه دهد تا تبدیل به قانون و اجرایی شود.

۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۴۶

شفیعی در گفت‌وگو با شبستان:
آشنایی آقای صالحی به فضای فرهنگی نقطه قوت محسوب می شود
خبرگزاری شبستان: یک شاعر خواستار نگاه اساسی به ساختار چاپخانه ها شد و گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چتر حمایتی این وزارتخانه را بر سر کل ادبیات کشور گسترده کند.

۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۲:۳۹

جشنواره رضوی بر آن است تا عشق به امام رضا (ع) را به فرهنگی ارزشمند بدل کند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: جشنواره رضوی که اینک پانزدهمین دوره آن در حال برگزاری است، بر آن است تا عشق به امام رضا (ع) را در پرتو آموزه ‌ها و سیره فرهنگی و علمی آن حضرت به فرهنگی ارزشمند بدل کند.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۰۸:۴۰