خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Sunday, November 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
برای راه اندازی دانشکده خبر در خراسان جنوبی تلاش می شود
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در غرفه خانه مطبوعات خراسان جنوبی برای راه اندازی دانشکده خبر با استفاده از ظرفیت های خراسان جنوبی تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۰۸:۱۶

مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد کانون‌های مساجد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۹:۴۱

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از جشنواره فیلم کوتاه/
رضایت وزیر از محل برگزاری جشنواره فیلم کوتاه/ ابراز امیدواری برای تاسیس کاخ ثابت جشنواره
خبرگزاری شبستان: وزیر ارشاد با توجه به مسئولیت های انجمن سینمای جوان، آموزش را مقدمه تولید دانست و افزود: ما باید به آموزش به نحوی فکر کنیم تا محیط‌های جوانانه از تولیدات جوانانه سرشار‌تر شود.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۱:۲۰

«سهم سینمای ایران از بازار جهانی» در گفت‌وگو با وزیر ارشاد:
تولیدات مشترک سینمایی با کشورها راهکاری جدی برای جهانی شدن سینمای ایران است
خبرگزاری شبستان: صالحی گفت: با توجه به اینکه برخی از کشورهایی که طرف تولید مشترک قرار می گیرند، به طور طبیعی بازارهای حاشیه هم دارند، به اتفاقات خوب بعدی کمک می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۰:۳۲

وزیران فرهنگ و آموزش و پرورش عضو هیأت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران شدند
خبرگزاری شبستان: رییس‌ جمهور در حکمی وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش را به عنوان «عضو هیأت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۱۱

فرهنگ در کشور ما مسئله مادر و مهم ترین مسئله اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فرهنگ در کشور ما مسئله مادر و مهم ترین مسئله اجتماعی است، گفت: خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد به محیط زیست روانی جامعه کمک می کند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۱۰

مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی
مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی، امشب ۱۹ مهر در جوار آرامگاه خواجه اهل راز برگزار شد، در این مراسم دکتر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم حضور داشت.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۳:۵۷

ساختار بیانی حافظ با ساختار بیانی قرآن هماهنگ است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ویژگی دیگر او دین داری و فهم دینی است و جامعه دینی ایران با وجه دینی او پیمانی عمیق دارد، انس او با قرآن و ساختار بیانی حافظ با ساختار بیانی قرآن هماهنگ است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۱

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در مراسم یادروز حافظ به شیراز سفر می کند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز ۱۹ مهر، برای حضور در مراسم یادروز حافظ شیرازی به شیراز سفر می کند که علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور او را همراهی می کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۳۷

حجت الاسلام مازنی در گفتگو با شبستان:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بحث گفتگوی فرهنگی را عملیاتی کند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برنامه های آقای صالحی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های موردانتظار مجلس بوده است، گفت: وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی بحث گفتگوی فرهنگی در دستگاهها و نهادهای فرهنگی را عملیاتی کند.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۹:۴۹

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خانه فرهنگ بیرجند بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دقایقی قبل به همراه استاندار خراسان جنوبی از خانه فرهنگ بیرجند بازدید کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰۸:۳۳

آیت الله ناصری بر وظیفه ارشادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد
خبرگزاری شبستان: آیت الله ناصری در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بحث ارشاد، راهنمایی و تذکر بوده و مسئولیت سنگینی بر عهده شماست.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۹:۵۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصفهان/
بهره گیری از ظرفیت های علمی و حوزوی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ظرفیت های علمی و حوزوی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تقویت و انسجام در فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر استفاده می شود.

۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴:۲۴

فضای آرام و بدون حاشیه در حوزه فرهنگی منجر به رشد این عرصه شد
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت: ایجاد فضای آرام و بدون حاشیه در حوزه فرهنگ و هنر استان اصفهان طی چهار سال گذشته منجر به رشد این عرصه شد.

۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۱:۳۳

اولین نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
اولین نشست خبری دکتر عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۳:۴۷

آغاز سال تحصیلی باحضور وزرای فرهنگ و تعاون
مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ امروز با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مهد کودک ایرانمهر برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۴۹

نشست اعضای کمیسیون فرهنگی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در نشستی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های این وزارتخانه را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۳۲

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/
پیشکسوتان و برترین‌های صنعت چاپ تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: پیشکسوتان و برگزیدگان مسابقات آثار چاپی در هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ معرفی و تقدیر شدند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۴:۳۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
صندلی‌ها به انسان علم و دانایی مطلق نمی‌دهد
خبرگزاری شبستان: دکتر صالحی با بیان اینکه نگاه بین‌المللی‌تر به حوزه فرهنگ همچنان مورد تأکید است، گفت: با همت مضاعف‌تر حرکت می‌کنیم.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۰۸:۵۲

برنامه های پایانی سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به شهر مقدس قم در پایان روز سوم با جمعی از فرهیختگان،فرهنگی ،هنری،قرآنی ورسانه استان قم دیدار و گفتگوکردند و در پایان به سوالات خبرنگاران در نشست خبری پاسخ دادند.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۲۲:۵۴