خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از کالای داخلی
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران:
نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با هدف حمایت از کالای داخلی برپا شده است
قلیان گفت: سازمان بسیج کارگری در راستای اجرای منویات رهبری و حمایت از تولیدکنندگان و کالای داخلی، محصولات فرهنگی و برنامه های معنوی را در جهت حمایت از تولیدکنندگان در نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی، دائر کرده است.

۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۲:۱۰

در گفتگو با شبستان مطرح شد:
حمایت از تولیدات داخلی با حذف قوانین زاید
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسایل حقوقی در کسب و کار گفت: یکی از مشکلات اساسی توسعه کسب و کار ها، مقررات زاید و دست و پا گیر به ویژه در بخش مجوز ها است.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۲۸

معاون سابق معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفتگو با شبستان:
لزوم وضع تعرفه های سنگین برای واردات کالاهای با تولید مشابه داخل
خبرگزاری شبستان:معاون سابق معاونت امورزنان و خانواده برلزوم وضع تعرفه سنگین برای ورود کالاهای وارداتی با تولید مشابه داخل تاکیدکرد وافزود:اگربرای ورود کالای وارداتی که تولید مشابه دارند تعرفه سنگین وضع شود مردم تشویق به خردید اجناس ایرانی می شوند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۵۶

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در یزد:
خرید کالا ایرانی، سرفصل شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به اولویت های این شورا گفت: خرید کالا ایرانی، سرفصل شورای فرهنگ عمومی است.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۲:۲۸

حمایت از کالای ایرانی موجب اشتغال جوانان می‌شود
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: استفاده و حمایت از کالای ایرانی سبب ایجاد اشتغال برای جوانان و افزایش رونق اقتصاد در دولت می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۴:۲۴

معاون سابق معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفتگو با شبستان:
از خروج ۹۷۵ هزاردلار ارز برای خرید سنجاق قفلی تا لزوم راه اندازی بنگاه های کوچک
خبرگزاری شبستان:معاون سابق معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با ابراز تاسف از خروج ۹۷۵ هزاردلار ارز از کشور برای خرید سنجاق قفلی بر لزوم راه اندازی بنگا ه های کوچک در راستای حمایت از کالای داخلی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۱:۰۸

امام جمعه قزوین:
برای حمایت از کارگران باید از تولید داخلی حمایت کنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: ما برای حمایت از کارگران جامعه خود باید از تولیدات و کالای داخلی حمایت کنیم و در چنین شرایطی اقتصاد، بازار کار و اشتغال را رونق بخشیده ایم.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۵:۵۱

نماینده مردم اصفهان در مجلس مطرح کرد؛
ضرورت همکاری دولت و مجلس در راستای تحقق شعار سال
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار امسال گفت: مجلس آمادگی دارد با دولت در راستای تحقق شعار امسال که «حمایت از کالای ایرانی» است، همکاری کند و در این زمینه لازم است تا دولت پروتکل مناسبی را ارائه دهد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۴:۲۰

طی یادداشتی با قاعده نفی سبیل؛
حجت الاسلام محسنی مدیر مدرسه علمیه امام خمینی ریشه های فقهی «حمایت از کالای ایرانی» را تبین کرد
خبرگزاری شبستان: کاربرد قاعده نفی سبیل در فقه اقتصادی – سیاسی آیه «و اَعِدُّوا لهم ما استَطَعتُم مِن قُوَّه“، یکی دیگر از مبانی حمایت از کالای ایرانی است

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۴:۰۱

استاندار تهران:
افزايش كيفيت كالا، ارائه خدمات سريع به توليدكنندگان تحقق شعار حمايت از كالاي داخلي است
خبرگزاری شبستان:استاندار تهران گفت:براي پايين آوردن قيمت تمام شده كالاها، دولت نقش دارد و نياز است مجوز سرمايه گذاران طي پنج روز صادر شود و با افزايش بروكراسي هزينه هاي سرمايه گذاران بالا مي رود.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۶:۰۴

یک آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:
لزوم استفاده مسئولان از کالای ایرانی/با ورود کالای قاچاق و بی کیفیت مقابله شود
خبرگزاری شبستان:یک آسیب‌شناس علوم رفتاری بر لزوم استفاده مسئولان از کالای ایرانی تاکید کرد و گفت:یکی از اصلی ترین روش های کمک به گسترش تولیدات داخلی، تبلیغات، الگوسازی و مصرف کالای داخلی توسط الگوهای رفتاری یعنی سیلبریتی ها، دولتمردان است.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۹:۲۸

الزام خرید کالاهای ایرانی توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان ماسال
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال گفت: به کلیه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان ابلاغ شده تا لوازم ادارات را از صنایع دستی ماسال و در صورت عدم آن، از کالای ایرانی خرید کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴:۱۲

فرمانده ناجا:
وجود ۵۴۰۰نقطه حادثه‌خیز در جاده‌ها/کاهش تصادفات در جاده های اصلی
خبرگزاری شبستان:فرمانده ناجا از کاهش تصادفات در جاده های اصلی خبر داد و گفت: ۵۴۰۰نقطه حادثه‌خیز در جاده‌هاه کشور وجود دارد.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۹:۳۶

امام جمعه همدان:
مصرف کالای خارجی ضربه به اقتصاد کشور می زند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه استفاده از کالای داخلی برای اشتغال فرزندان در اولویت قرار دارد، اظهار کرد: مصرف کالای خارجی ضربه به اقتصاد کشور می زند.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۹:۱۳

مدیر حوزه های علمیه خواهران قزوین:
سیاست حوزه علمیه عدم خرید کالای خارجی است/ مسئولان با اجناس ایرانی ادارات را تجهیز کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قزوین گفت: در حوزه علمیه خواهران سیاست بر این است هیچگونه کالای خارجی خریداری نشود.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۱:۵۵

برای شکوفایی اقتصادی باید همه قوا وارد میدان شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس شورای اسلامی حمایت از کالای داخلی بوده و به این سمت و سو حرکت کرده است اما شکوفایی و رونق اقتصادی زمانی رخ می‌دهد که همه قوا با هم وارد میدان شوند.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۲۳:۰۸

حمایت از کالاهای داخلی استقلال کشور را به همراه دارد/لزوم فعالیت هنرمندان برای ترویج فرهنگ خرید کالای داخلی
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر فعالیت تبلیغی اقشار مختلف برای حمایت از کالای ایرانی گفت: حمایت از کالاهای داخلی کاهش وابستگی و استقلال کشور را به همراه دارد.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۸:۱۷

خرید کالای خارجی تخریب اقتصاد داخلی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه تیران گفت: خرید کالای خارجی تخریب اقتصاد داخلی و حمایت از اقتصاد و تولید بخش های خارجی است.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۰۹:۰۲

بچه های ایرانی مجذوب لوازم التحریر خارجی/ جای خالی نمادهای ایرانی و اسلامی در لوازم التحریر دانش آموزان
خبرگزاری شبستان:مشاور آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه جای خالی نمادهای ایرانی و اسلامی در لوازم التحریر بچه های ایرانی مشهود است، گفت: بازار لوازم التحریرغرق در الگوهای غربی است و همین امر موجب جذب دانش آموزان به لوازم التحریرغربی می شود .

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۰۹:۴۶