خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی
در منطقه نصرآباد اصفهان صورت گرفت؛
اجرای موفقیت آمیز رزمایش بزرگ «اقتدار ۹۷» ارتش جمهوری اسلامی ایران
رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ نیروی زمینی ارتش که از صبح جمعه(۵ بهمن) با رمز یا زهرا(س) در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان آغاز شده بود، با اجرای موفقیت آمیز ماموریت یگان های زرهی، هوابرد، متحرک هجومی، هوانیروز و جنگال در حال برگزاری است.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۰:۳۰

تجدید میثاق پرسنل نیروهای ارتش با آرمان های امام خمینی (ره)
امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با آرمان های آن امام فقید تجدید میثاق کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۱:۴۷

نیروی مسلح قوی کشور زمینه امنیت و قدرت کشور در معادلات بین المللی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: معاون بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه تقویت نیروهای نظامی کشور به معنای افزایش قدرت نظام اسلامی است، گفت: نیروی مسلح قوی کشور زمینه امنیت و قدرت کشور در معادلات بین المللی را فراهم می کند.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۴:۳۲

آخرین وضعیت سربازان مصدوم سانحه رانندگی/ کادر پزشکی شیراز، بحران را به رزمایش علمی تبدیل کردند
خبرگزاری شبستان: با بررسی آخرین وضعیت سربازان مصدوم در می یابیم که کادرپزشکی شیراز توانستند این واقعه را به نمادی از خدمت رسانی دولت «تدبیر و امید»، مظهری از قدرت علوم پزشکی شیراز و همچنین رزمایش علمی و عملی تبدیل کنند.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۴:۴۸

برگزاری بیش از سه هزار کلاس قرآن در مجموعه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری بیش از سه هزار کلاس قرآن در مجموعه نیروی زمینی در رشته های مختلف خبر داد و گفت: این کلاس ها روزهای سه شنبه در پادگان های نزاجا برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۹ - ۱۱:۰۲

امیر سرتیپ حیدری:
بهداشت و درمان سربازان عاملی موثر در ایجاد جامعه ای ایمن و مطلوب
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه محیط کاری ارتش همانند یک جامعه است، گفت: یک جامعه انسان محور که در آن انجام وظایف کاری بر عهده افراد می باشد و بهداشت و درمان سربازان عاملی موثر در ایجاد جامعه ای ایمن و مطلوب است.

۱۳۹۴/۶/۱۸ - ۱۳:۴۱