خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اهمیت
مسکن دیگر محلی برای رسیدن به آرامش نیست
مسکن، یکی از مهمترین نیازهای اساسی سه گانه(خوراک، پوشاک، مسکن) انسان است که در سطوح بالای اولویت قرار دارد و عاملی برای رسیدن به آرامش است اما با وجود رود افزایشی قیمت دیگر محلی برای آرامش نیست.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۳:۴۰

تلاش برای تبیین نقش مبلغان زن مسلمان در مساجد بلژیک
خبرگزاری شبستان: بلژیک برای برجسته کردن نقش مبلغان زن در مساجد تلاش می‌کند.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۱:۱۰

نماینده ولی فقیه در لرستان:
یک رای هم می تواند سرنوشت ساز باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتتخابات، گفت:حضور در انتخابات، تکمیل کننده حماسه مردمی هفت اسفند است.

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۰:۰۷

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:
خطر ناک ترین نفوذ، نفوذ به داخل مجلس است / انتخابات اوج شکوه مردم سالاری دینی است
خبرگزاری شبستان:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بر حضور آگاهانه، حداکثری و با بصیرت مردم در انتخابات هفتم اسفند تاکید کرد و گفت: برگزاری انتخابات اوج شکوه مردم سالاری دینی است.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۲:۳۹

امر به معروف و نهی از منکر جامعه را به سمت پویایی هدایت می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: امر به معروف و نهی از منکر باعث اصلاح جامعه شده و آن را به سمت خیر، خوبی و پویایی هدایت می کند.

۱۳۹۴/۶/۱۸ - ۱۲:۳۸