خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

الاثنين ٢ شوّال ١٤٤١

Monday, May 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه المهدیون
حجت الاسلام دکتر ارزانی خبر داد:
نصب محصولات کانون فرهنگی مهدیون در ۱۰ موکب ستاد اربعین کانون های مساجد کشور
رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، طی بازدید از نمایشگاه از نصب و تجهیز محصولات نمایشگاه تجسمی واقعه عاشورا کانون فرهنگی مهدیون واقع در شاهین ویلای کرج در ۱۰ موکب ستاد اربعین کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۸:۱۲

معرفی کتاب. . .
پایان آمریکا، نقش اسلام در آخرالزمان و هشدارهای کتاب مقدس برای نجات آمریکا
خبرگزاری شبستان: "پایان آمریکا، نقش اسلام در آخرالزمان و هشدارهای کتاب مقدس برای نجات آمریکا" نام کتابی است که جان پرایس (John Price) نویسنده و سخنران اوانجلیست در ۲۰۰۹ نگاشته و ویرایش چهارم این کتاب در ۲۰۱۳ در آمریکا منتشر شد.

۱۳۹۴/۷/۱۲ - ۱۱:۴۸

ردی بر یک توهم؛
احمد الحسن نخستین یار از ۳۱۳ یار امام عصر(ع)؟!
خبرگزاری شبستان: انصار مدعی یمانی می گویند: نخستین یار از ۳۱۳ یار امام زمان(ع) از بصره و نام وی در روایات احمد است که باید گفت شما از کتاب بشارت الاسلام نقل کردید که نویسنده آن بعد از حدیث فوق گفته این حدیث که من ذکر می کنم غلط بسیار دارد و. . .

۱۳۹۴/۶/۲۶ - ۱۰:۳۳

بررسی ادعای احمد الحسن بصری
خبرگزاری شبستان: یمانی باید اهل یمن باشد، در حالی که سید احمد الحسن اهل بصره است و هیچ تناسبی بین یمانی مورد ادعا و یمانی مورد اشاره در احادیث نیست و . . .

۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۱۲:۰۷