خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٦ رجب ١٤٣٩

Friday, March 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله مکارم شیرازی
اطلاعیه‌ بانک ملی:
تصویر منتشرشده درباره حساب آیت‌الله مکارم‌شیرازی جعلی است
خبرگزاری شبستان: بانک ملی، تصویر منتشر‌شده درباره حساب بانکی یکی از مراجع تقلید از سوی رسانه‌های معاند را جعلی اعلام کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۹

تأسیس شبکة مجازی بومی از اهم ضروریات است
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی در دیدار معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد:تأسیس شبکة مجازی بومی از اهم ضروریات است

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۸

آیت الله مکارم شیرازی:
جریان زلزله کرمانشاه نباید فراموش شود
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی گفت: جریان زلزله کرمانشاه نباید فراموش شود، گاهی در ابتدای حوادث رسانه ها به مسأله می پردازند، اما بعد از مدتی گرد و غبار فراموشی بر موضوع می نشیند،

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۲

آیت الله العظمی مکارم شیرازی؛
آینده روشن نسل جوان در گرو آشنایی با زندگی سراسر افتخار حضرت زهرا(س) است
خبرگزاری شبستان: آیت الله العظمی مکارم شیرازی بر سرمشق و الگوگیری از پیام های بزرگ زندگانی کوتاه حضرت فاطمه زهرا(س) تاکید کرد و گفت: لازم است نسل جوان را با زندگانی سراسر افتخار فاطمه(س) آشنا سازیم تا آینده روشنی داشته باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۴

مسؤولان مراقب عرفان‌هاى كاذب باشند
خبرگزاری شبستان:آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: بارها گفته‌ايم عرفان‌هاى كاذب سر از مسائل خطرناك دينى و اجتماعى و اخلاقى در مى‌آورند كه يك نمونه‌اش همين حادثه دردناك تهران بود.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۳:۰۹

آیت الله مکارم شیرازی در اختتامیه مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
تبعیت از قرآن کریم باعث سلامت جامعه می شود
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی در اختتامیه مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) با اشاره به آیات قرآن گفت: تبعیت از قرآن کریم سبب سلامت جامعه می شود و قرآن کریم همه راه های سلامت را هدایت می کند.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۴:۱۱

ایمان قوی و زندگی ساده عامل پیشرفت سریع اسلام بوده است
خبرگزاری شبستان:ایت الله مکارم شیرازی گفت: داشتن زندگی ساده و خالی از تشریفات است و یقین و ایمان قوی داشتن که باعث شده اسلام به این سرعت در دنیا پیشرفت کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۳

مسؤولان در سخنان خود دقت کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که مسؤولان باید در سخنان خود دقت کنند، گفت: مسؤولان باید حرف های خود را یادداشت کنند و بخوانند، این دقت باید وجود داشته باشد تا انسان گرفتار نشود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۸

آيت ‌الله مكارم شيرازي:
دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته اند/فضای مجازی باید اصلاح شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم شيرازي با اشاره به اتفاقات اخیر ابراز داشت: بارها سر دشمنان به سنگ خورده اما باز هم دست بردار نیستند چرا که ملت و حامیان نظام و اسلام را نمی شناسند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۴

آیت الله مکارم در جمع طلاب:
خاموش شدن فتنه به معنای فراموش شدن و عدم رسیدگی به مطالبات نیست
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم در جمع طلاب با بیان اینکه هوشیاری مردم درمقابل اغتشاشگران جای تشکر داردگفت:خاموش شدن فتنه به معنای فراموش شدن و عدم رسیدگی به مطالبات نیست.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۷:۴۷

از سوی آیت‌الله مکارم شیرازی برگزار می شود:
مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حائری شیرازی
خبرگزاری شبستان: مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حائری از سوی آیت‌الله مکارم شیرازی در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۳:۰۵

آیت الله مکارم شیرازی:
آیت الله حائری شیرازی در خدمت اسلام و برنامه‌های فرهنگی و جهادی اسلام بود
خبرگزاری شبستان:آیت‌الله مکارم شیرازی با صدور پیامی درگذشت آیت الله حائری شیرازی را تسلیت گفت و تصریح کرد:آیت الله حائری شیرازی در خدمت اسلام و برنامه‌های فرهنگی و جهادی اسلام بود.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۰:۱۸

آیت الله مکارم شیرازی:
باید دردهای مردم را بازگو کنیم
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی در دیدار رییس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: باید به گونه ای عمل کرد که مردم راضی باشند چرا که اصل رضایت مردم با در نظر گرفتن مصالح کل جامعه است.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۰۸:۳۹

رسانه های فاسد برای تخریب عقاید نسل جوان برنامه ویژه دارند/ نباید در برابر هجمه دشمن منفعل عمل کرد
خبرگزاری شبستان:حضرت آیت الله مکارم با بیان این که امروزه رسانه های فاسد برای تخریب عقاید نسل جوان فوق العاده کار می کنند، گفت: در برابر این هجمه ما نباید دست روی دست بگذاریم یا بگوییم کار کردن فایده ندارد.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۹:۱۱

آیت الله مکارم شیرازی تأکید کرد:
اهمیت ارائه برنامه های فرهنگی در مقابله با دشمن
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به فعالیت رسانه های فاسد دنیا برای تخریب عقاید مسلمانان و بخصوص جوانان گفت: باید با برنامه ریزی ارائه برنامه های فرهنگی با آنها مقابله کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۸:۱۲

مسلمین جهان در دفاع از قدس متحد شوند
خبرگزاری شبستان: آيت الله مكارم شيرازى با صدور بیانیه ای با محکوم کردن اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا تاکید کرد: مسلمین جهان در دفاع از قدس متحد شوند.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۳۶

پیام آیت الله مکارم شیرازی به سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی
خبرگزاری شبستان: به مناسبت هفته وحدت پیام آیت الله مکارم شیرازی به سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی ارسال شد.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۲۵

آیت الله مکارم شیرازی:
مخاطب شناسی یکی از شاخص ترین ویژگی های تفسیر المیزان است
خبرگزاری شبستان: مرجع تقلید جهان تشیّع گفت: مرحوم علامه طباطبایی اهمیّت و عظمت مخاطب شناسی در قرآن را درک کرده بود، از همین رو یکی از شاخص ترین ویژگی های تفسیر المیزان مخاطب شناسی صحیح و دقیق است.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۶:۳۰

آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با سردار غیب‌پرور و مسئولان بسیج
بسیج درد اصلی جامعه را شناخته است/همواره به یاد بسیجیان هستم و دعایشان می‌کنم
خبرگزاری شبستان: مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بسیج، درد اصلی جامعه را شناخته است گفت: همواره به یاد بسیجیان هستم و دعایشان می کنم.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۳:۴۰

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با سفر به قم با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۰:۵۴