خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Wednesday, January 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شاخص های امنیتی
استاندار گیلان:
گیلان برخوردار از شاخص های امنیتی مطلوب است
زارع با بیان اینکه گیلان از شاخص های خوب امنیتی برخوردار است، گفت: باید با وفاق و همدلی شرایط سالمی را جهت سرمایه گذاری در راستای توسعه استان فراهم کنیم.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۲۰

استاندار گیلان:
کاهش ۱۸ درصدی تصادفات در گیلان/ شاخص‌های امنیتی استان بهبود یافت
زارع رمز موفقیت را در انسجام، وفاق و همدلی دانست و گفت: آمارهای دریافتی نشان‌دهنده بهبود شاخص‌های امنیتی طی نیمه نخست سال جاری در گیلان است.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۱:۳۸

اکثر شاخص های امنیتی در خوزستان بهبود پیدا کرده است
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان، از بهبود اکثر شاخص های امنیتی در استان خبر داد و اظهار داشت: با این وجود باید تلاش های خود را بیشتر کنیم.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۷:۳۵

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان؛
گیلان از شاخص‌های امنیتی بالایی برخوردار است
خبرگزاری شبستان: جانشین فرماندهی نیروی انتظامی گیلان با بیان اینکه این استان از شاخص‌های امنیتی بالایی برخوردار است، گفت: تمام تلاش مجموعه نیروی انتظامی گیلان بر این است که حتی جرائم بسیار خرد هم در جامعه رخ ندهد.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳:۵۷

شاخص های امنیتی گیلان در سال های اخیر ارتقا یافته است
خبرگزاری شبستان:استاندار گیلان با بیان اینکه شاخص‌های امنیتی گیلان در سال‌های اخیر ارتقا یافته است گفت: آرامش و صفای گیلان نشان دهنده عملکرد مثبت نیروی انتظامی در استان است.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۴۲