خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

الاثنين ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Monday, October 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام اخوان
رئیس سازمان دارالقرآن کشور:
تربیت حاج قاسم ها برای گام دوم انقلاب از واجبات است
رئیس سازمان دارالقرآن کشور گفت: تربیت حاج قاسم ها در مکتب قرآن و سر سفره اهل بیت از واجبات است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۱

برگزاری کارگاه آموزشی «زمزم احكام» در آستان سیدالکریم(ع)
کارگاه آ‌موزشی «زمزم احکام» یکشنبه هر هفته در آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۹/۲۷ - ۰۹:۱۲

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم بیان کرد
گسترش محافل قرآنی در مساجد و هیئت‌ها/ استفاده از ظرفیت طلاب در طرح‌های تربیتی
حجت‌‌الاسلام اخوان‌صباغ با بیان‌اینکه تقویت نقش مردم و نهادهای مردمی در اجرای برنامه‌ها اولویت ما است، گفت: لذا می‌کوشیم محافل مردمی به ویژه در فضای مساجد و هیات‌های مذهبی را با محوریت قرآن گسترش دهیم.

۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۰:۳۳

رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم اعلام کرد
توجه جدی به آموزش مفاهیم قرآن در کنار تلاوت و حفظ
حجت‌الاسلام اخوان‌صباغ با بیان‌اینکه رویکرد ما در سازمان دارالقرآن‌الکریم آینده‌نگرانه است، گفت: می‌کوشیم همزمان با گسترش فعالیت‌های سازمان در حوزه تلاوت و حفظ، موضوع آموزش مفاهیم قرآنی را نیز جدی‌تر از گذشته دنبال کنیم.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۰:۳۴

منتظر حقیقی در خانواده مهدوی ولایت مدار است
خبرگزاری شبستان: ماجرای انتظار ماجرای نسیه نیست و خانواده ای که بوی امام زمان(ع) می دهد، ولایت پذیری و اطاعت از ولایت دارد، یک منتظر حقیقی ولایت مدار است. نسبت به ولی زمان خود نه تقدم دارد و نه تاخر.

۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۲:۰۰

دین بانی خانواده مهدوی از مبانی اسلامی در شبکه های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: برای نجات از آسیب های شبکه های اجتماعی، شبکه های حقیقی مانند مسجد و هیئت را تقویت کنیم. به گونه ای که خاطره های قشنگ در مسجد شکل بگیرد، تصاویر قشنگ را در مساجد بسازیم و . . .

۱۳۹۴/۷/۱۸ - ۱۳:۱۲

برنامه ریزی کلان برای ظهور از نگاه آرمانی خانواده مهدوی
خبرگزاری شبستان: خانواده ای خانواده مهدوی است که فکرش متعالی است. برای ظهور برنامه کلان دارد، در زندگی ایمانی فکرش آرمانی باشد. حرکت و هدفش آرمانی باشد.

۱۳۹۴/۷/۱۱ - ۱۴:۱۵

روش های ایجاد زندگی آرمانی و مهدوی
خبرگزاری شبستان: اگر قرار است تحولی رخ دهد، باید زمینه سازی شود. خانواده ها باید جهت گیری داشته باشند تا بتوانند زمینه سازی کنند. اینطور القا شده هر خانواده مسلمان، مهدوی است. ولی باید گفت که اینطور نیست. . .

۱۳۹۴/۶/۱۰ - ۱۲:۳۵