خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بانوان کارآفرین
استاندار زنجان خبر داد:
رونمایی از شناسنامه روستایی در زنجان
استاندار زنجان با اشاره به اینکه هر روستایی باید دارای شناسنامه باشد، افزود: تا دو هفته آینده از شناسنامه روستاها رونمایی می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۳:۴۹

معاونت توسعه مدیریت استاندار خراسان رضوی:
الگوی مثلث توسعه اقتصادی با هدف ایجاد اشتغال اجرایی شده است
موسوی با بیان اینکه ظرفیت بسیار خوبی در حوزه توانمندی بانوان در الگوی مثلث اقتصاد مقاومتی وجود درد، گفت: الگوی مثلث توسعه اقتصادی با هدف ایجاد اشتغال اجرایی شده است.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۸:۲۶

آستین هایی که برای رونق تولید بالا زده شد
بانوان کارآفرین بهشتی محله با یک چرخ خیاطی و سرمایه محدود و همراهی کانون کارآفرینی بانوان خادمیار آستان قدس رضوی بابل آستین همت را برای به گردش درآوردن چرخه اقتصادمقاومتی و رونق تولید بالا زدند.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۱:۵۲

زن و اقتصاد؛
نقش زنان توانمند در توسعه اقتصادی جامعه بی بدیل است
زنان توانمد در هر شرایطی از توانایی خود بهره برده و می توانند در توسعه اقتصادی جامعه نقش آفرین باشند که در این باره گفتگوی مفصلی با بانوی موفق و کارآفرین در یکی از روستاهای کرد نشین شهرستان خوی داشته ایم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۹

معصومه ابتکار گفت:
نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی البرز بیانگر رشد اقتصادی و کارآفرینی است
معاون رئیس جمهور برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنایع اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ را در استان البرز با اهمیت خواند و گفت: بانوان سهم ویژه ای در کارآفرینی و اشتغالزایی دارند.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۲۷

راه اندازی بازار اختصاصی بانوان کارآفرین در آران و بیدگل
مدیر بازار شهروند شهرداری آران و بیدگل از راه اندازی بازار اختصاصی بانوان کارآفرین در این بازار خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۳۲

زنان توانمند و کارآفرین شهرستان بهمئی شناسایی می شوند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف ایجاد زیرساخت های اشتغال و بسترسازی برای مشارکت پررنگ تر بانوان در عرصه های مختلف جامعه، زنان توانمند و کارآفرین شهرستان بهمئی شناسایی می شوند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۴۱

بانوان کارآفرین با معاون رییس جمهوری دیدار می کنند
جمعی از بانوان کارآفرین در حوزه صنایع دستی با معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار می کنند.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۵۰

مشاور امور بانوان کارآفرین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:
حضور بانوان در عرصه تولید و کارآفرینی قهرمانانه است
مشاور امور بانوان کارآفرین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به حمایت این سازمان از بانوان کارآفرین گفت: حضور بانوان در عرصه تولید و کارآفرینی قهرمانانه است.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۴۳

مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین:
بانوان کارآفرین مورد حمایت قرار می گیرند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین با اشاره به تشکیل شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین گفت: هدف از این شورا شناسایی بانوان کارآفرین و حمایت از آنها است.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۲:۰۲

تدوین سند راهبردی گردشگری کشور/ استفاده از ظرفیت فضای مجازی در گردشگری
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به امضای تفاهم نامه مشترک با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای ایجاد ۵۰ هزار شغل از طریق فضای مجازی، گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی می تواند در رونق گردشگری تاثیرگذارتر باشد.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۴:۱۳

برپایی اولین جمعه بازار ویژه بانوان كارآفرین و سرپرست خانوار در سنندج
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانواده و کارآفرین، این شهرداری برنامه ریزی لازم برای ایجاد مکان مناسب جهت ارائه توانمندیها و تولیدات بانوان را صورت داده است.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۰۰

مدیر کل بانوان و امور خانواده استانداری اردبیل:
کاهش سن جوانی در جمعیت زنان استان / ۸ واحد صنعتی استان با مشارکت زنان اداره می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بانوان و امور خانواده استانداری اردبیل گفت: سن جوانی در جمعیت زنان استان در حال کاهش هست و این موضوع نشان می دهد که جمعیت زنان استان به سمت پیر شدن می رود.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۲۶

مشاور بانوان کارآفرین وزارت صنعت، معدن و تجارت:
شناسایی ۷۰۰ بانوی کارآفرین در کشور/ تسهیلات ویژه برای بانوان کارآفرین در شهرک های صنعتی
خبرگزاری شبستان: مشاور بانوان کارآفرین وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در کشور تاکنون ۷۰۰ بانوی کارآفرین فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور شناسایی شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۸:۵۷

برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های زنان استان قزوین
خبرگزاری شبستان مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین از برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های زنان استان قزوین خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۰:۱۱

واگذاری سوله و زمین صنعتی به بانوان کارآفرین کردستان
خبرگزاری شبستان: مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بانوان و خانواده کردستان از عقد تفاهم نامه بین این دفتر و شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور واگذاری سوله و زمین صنعتی به بانوان کارآفرین کردستان خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۲:۱۸

نمایشگاه مازرونی سره در قائم شهر بیانگر بخشی از توانمندی های زنان مازندرانی
خبرگزاری شبستان: بخشی از توانمندی‌های زنان و خانواده استان مازندران به ویژه زنان روستایی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان در قائمشهر با حضور مسئولان در ۱۳۰ غرفه، ارائه شد.

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۰۹:۲۱

بیش از ۸۰ درصد شاغلان در حوزه صنایع دستی را بانوان کارآفرین تشکیل می دهند
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد شاغلان در حوزه صنایع دستی را بانوان کارآفرین تشکیل می دهند، گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی آماده همکاری با معاونت صنایع دستی است.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۷:۳۱

وضعیت اعتبارات حوزه زنان در سال جاری مشخص شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بانوان و خانواده استانداری کرمان با درخواست از استاندار برای مشخص کردن وضعیت اعتبارات سال جدید در حوزه زنان؛ نقش بانوان کارآفرین در عملیاتی شدن اقتصادمقاومتی را مورد توجه قرار داد.

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۳:۲۸

مسئولین باید توجه ویژه به حضور زنان در عرصه های مورد تأئید اسلام و امام و رهبری داشته باشند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمان با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ درصد کل جمعیت کشور، زنان هستند؛ تأکید کرد: مسئولین و دولت حتماً باید توجه ویژه به حضور زنان در عرصه های مورد تأئید اسلام و امام و رهبری داشته باشند.

۱۳۹۴/۲/۲ - ۱۷:۴۱