خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیماری
در گفتگو با شبستان:
اتصال 80 درصد بیمارستان های دولتی به سامانه پرونده الکترونیک سلامت/ثبت الکترونیکی سابقه بهداشتی
مسئول دفتر آمار و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار کرد: 80 درصد بیمارستان های دولتی به پرونده الکترونیک سلامت متصل شده اند.

۱۳۹۳/۶/۲۰ - ۰۹:۳۰

افزایش متوسط بین 5 تا 10 درصدی به بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی تهران
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از افزایش 5 تا 10 درصدی مراجعات در شاخص های مختلف همزمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت نسبت به سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۱:۴۲

افزایش متوسط مراجعات بین 5 تا 10 درصدی به بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی تهران
خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از افزایش 5 تا 10 درصدی مراجعات در شاخص های مختلف همزمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت نسبت به سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۱:۲۹

اجرای سومین طرح ویزیت رایگان در مناطق محروم حاشیه شهر تهران
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران از اجرای سومین مرحله ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم حاشیه شهر تهران در 20 شهریور خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۱:۲۱

ساحل عاج به دلیل ترس از ابولا مرز خود با گینه و لیبریا را بست
خبرگزاری شبستان : آبولا بیماری خطرناکی که از خفاش ها به انسان منتقل شده  است ترس را در قاره آفریقا فراگیر کرده و اکنون ساحل عاج نیز مرزهایش را به روی همسایگان بسته است.

۱۳۹۳/۶/۳ - ۱۰:۵۱