خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاهش نرخ بیکاری
طبق گزارش های مرکز آمار ایران اعلام شد؛
کاهش نرخ بیکاری نسبت به زمستان ۹۷/ بیشترین سهم اشتغال از آن بخش خدمات
طبق گزارش فصل بهار مرکز آمار ایران از نرخ بیکاری شاهد کاهش این نرخ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته و همچنین سه ماه فصل زمستان سال ۹۷ هستیم این در حالی است که در فصل بهار بخش خدمات بیشترین سهم اشتغال را به خود اختصاص داده است.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۰۸:۱۲

حسین یارمحمدیان:
تجمع زر فنر، مالی نبود / پیگیر مطالبات کارگران هستیم
فرماندار گلپایگان با اشاره به تجمع چند روز اخیر کارگران زر فنر، دلیل آن را مالی ندانست و تنها مشکلی با مدیریت شرکت عنوان کرد و ضمن دفاع از مدیر این شرکت، گفت: پیگیر مطالبات کارگران هستیم و مدیر زر فنر می ماند.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۱۶

در چشم انداز سند اشتغال استان کرمانشاه؛
ایجاد مشاغل پایدار همراه با کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری 
بازوند، با تأکید بر کاهش سه درصدی نرخ بیکاری، حمایت از بنگاه های اقتصادی بزرگ را برای ایجاد مشاغل پایدار در دستور کار مجموعه مدیریتی استان کرمانشاه عنوان کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۰۲:۰۰

رئیس برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری خبر داد:
کاهش بیش از سه درصدی نرخ بیکاری چهارمحال و بختیاری در سال گذشته
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس آمارهای منتشرشده نرخ بیکاری استان در سال ۹۶ میزان ۲۰ و هفت دهم درصد بود که به ۱۷ و چهار دهم درصد در سال گذشته رسید.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۵:۰۲

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:
کاهش بیش از چهار درصدی نرخ بیکاری چهارمحال و بختیاری در پاییز
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری از کاهش نرخ بیکاری استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: نرخ بیکاری استان در پاییز سال جاری نسبت به پاییز سال گذشته چهار و ۲ دهم درصد کاهش داشته است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۱

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری:
نرخ بیکاری خراسان رضوی در پاییز سال جاری کاهش یافته است
میرشاهی گفت: از کاهش ۹/۱ درصدی نرخ بیکاری استان در فصل پاییز سال جاری نسبت به تابستان گذشته خبر داد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۴

نبود ارتباط بین رشته های دانشگاهی با صنعت بزرگترین چالش و علت بیکاری
در حالی که مسئولان استان سمنان روزبه‌روز از انجام رسالت خود مبنی بر کاهش آمار بیکاری خبر می‌دهند، خانواده‌های بسیاری هستند که همچنان با چالش بیکاری فرزندانشان دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۰۹:۴۷

گلستان رتبه هفتم کشور در کاهش نرخ بیکاری بهار امسال را کسب کرد
استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت ویژه مسئله اشتغال، گفت: نرخ بیکاری در کشور ۱۲.۱درصد بوده است که از این منظر استان گلستان با نرخ ۸.۸ درصد جایگاه هفتم را در کشور به خود اختصاص داده است.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۹:۳۱

کاهش نرخ بیکاری در گلستان به ۱۱ درصد/ هدفگذاری ایجاد ۳۰ هزار شغل در سال ۹۷
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: نرخ بیکاری در استان به ۱۱ درصد کاهش یافت.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۰:۰۹

استاندار خراسان شمالی:
اختصاص هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی/ ممنوعیت تردد خودروهای دولتی در تعطیلات نوروز
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی به اختصاص هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی کارمزد پایین اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه های اشتغال آفرینی ارزان قیمت روستایی و عشایری از مهم ترین برنامه هاست و از مردم می خواهیم از این امکان، بهره گیرند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۴۳

تولید و اشتغال، مهم ترین اولویت های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: رونق تولید و ایجاد اشتغال مهم ترین اولویت حوزه اقتصادی استان خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۵:۴۱

نشست بررسی راهکارهای رونق تولید و ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری
نشست بررسی راهکارهای رونق تولید و ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری صبح امروز با حضور وزیر کشور در محل وزارت کشور برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۷:۲۶

افتتاح ۱۱۷۴ پروژه عمرانی هفته دولت در گیلان
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان از افتتاح یک هزار و ۱۷۴ پروژه عمرانی و تولیدی کوچک و بزرگ همزمان با هفته دولت در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۵:۱۶

کاهش هشت دهم درصدی نرخ بیکاری در گلستان با ایجاد سالانه ۲۰ هزار شغل
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در صورتی که سالانه ۲۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شود، نرخ بیکاری هشت دهم درصدی کاهش خواهد یافت.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۲:۲۵

تلاش‌ها برای ایجاد اشتغال پررنگ شود
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: در زمینه کاهش آمار بیکاری در گیلان به موفقیت‌هایی رسیدیم اما تلاش‌ها در زمینه‌ اشتغالزایی باید پررنگ‌تر شود.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۴:۳۲

کاهش نرخ بیکاری نشان از حل مشکل اشتغال نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: پایین آمدن نرخ بیکاری استان گیلان در کشور نشان از حل مشکل بیکاری نیست بلکه باید اهتمام عمومی در این راستا شود.

۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۵۴

جهت افزایش رشد و توسعه اقتصادی خوزستان از ظرفیت های بین المللی استفاده خواهیم کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه استان خوزستان، اظهار داشت: برای افزایش رشد و توسعه اقتصادی تنها به منابع داخلی استان بسنده نمی کنیم بلکه از ظرفیت های بین المللی استفاده خواهیم کرد.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۲۱:۵۹