خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ثبت نام دانش آموزان
مهر ماهی پر دغدغه برای خانواده ها/ آموزش هم گران شد!
تابستان با تمام فراغت هایش کم کم برای دانش آموزان به خط آخر می رسد، شوق دوباره دیدن همکلاسی‌ها،غرق شدن در رنگ و لعاب خرید مدرسه و ردپای نوسانات ارز بر بازارنوشت افزار نوید مهر را می دهد.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۵۸

مشکلی در زمینه ثبت نام دانش آموزان در سال جاری نداریم
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سال جاری در بحث ثبت نام تا کنون مشکلی خاصی نداشتیم و تلاش داریم که شرایط سخت اقتصادی مردم را در این زمینه در نظر بگیریم.

۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۳:۱۷

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان؛
تشکیل ۱۲۰۰ پایگاه اوقات فراغت در مدارس/ آموزش و پرورش جولانگاه سیاسی نیست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه این سازمان جولانگاه سیاسی نیست از تشکیل ۱۲۰۰ پایگاه اوقات فراغت در مدارس استان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۴۶

ثبت نام بیش از ۱۵۴ هزار دانش آموز در مدارس ابتدایی همدان
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان، از ثبت نام ۱۵۴ هزار و ۸۸۷ نفر دانش آموز همدانی در دوره ابتدایی خبر داد و گفت: خوشبختانه تعداد ثبت نام دانش آموزان در مقطع ابتدایی در حال افزایش است.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۳:۵۸

آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اوایل خرداد در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان قبل از ورود به پایه اول ابتدایی، گفت: اجرای این طرح از تاریخ دهم خردادماه در سطح استان آغاز می شود.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۲:۵۲

ثبت نام ۲۸ هزار دانش آموز اول ابتدایی در همدان
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی شکایات آموزش و پرورش استان همدان، از ثبت نام ۲۸ هزار نفر دانش آموز کلاس اول ابتدایی طی سال جاری در مدارس خبرداد.

۱۳۹۴/۶/۲۴ - ۱۰:۳۰

خراسان جنوبی رتبه دوم ثبت نام دانش آموز در کشور را دارد
خبرگزاری شبستان: معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۴۰ هزار دانش‌آموز برای سال تحصیلی جدید در استان ثبت نام کردند، گفت: خراسان جنوبی رتبه دوم ثبت نام دانش آموز درکشور را دارد.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۱۴:۰۴