خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تجهیزات پزشکی
طرح کشوری مبارزه با قاچاق لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی در سطح عرضه» آغاز شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی با اعلام آغاز طرح کشوری مبارزه با قاچاق در سطح عرضه با اولویت لوازم خانگی، هدف این طرح را حمایت از تولید داخلی و پیشگیری از قاچاق کالا عنوان کرد.

۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۲:۳۲

مروری بر روزنامه های ۶ مرداد:
فقط ۱۰ میلیون تومان سقف حقوق مقامات سیاسی/ردپای قاچاق در تجهیزات پزشکی
خبرگزاری شبستان:ابعاد تازه از فساد بانکی، قالیباف سوار بر بی ارتی پاستور،فقط ۱۰ میلیون تومان سقف حقوق مقامات سیاسی،ردپای قاچاق در تجهیزات پزشکی،ایران کشتی اماراتی را در خلیج فارس توقیف کرد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۸:۴۲

نمایندگان گیلانی خواستار توجه ویژه به بهداشت و درمان استان شدند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان گیلانی با بیان اینکه گیلان نیازمند تجهیزات بهداشتی است خواستار توجه ویژه مسئولان ارشد کشوری به بهداشت و درمان استان شدند.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۲۲:۰۰

طی سه سال گذشته؛
بیش از ۵۵ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی وارد گلستان شد
خبرگزاری شبستان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه تجهیزات خوبی در سه سال اخیر وارد بیمارستان های استان شد، گفت: در این مدت بیش از ۵۵ میلیارد تومان تجهیزات وارد استان شد.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۱۰:۲۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد:
هزینه کرد ۱۳۶ میلیارد ریالی برای خرید تجهیزات پزشکی خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به خرید تجهیزات پزشکی به ارزش ۱۳۶ میلیارد ریال در سال گذشته اشاره کرد و گفت:همچنین در سال گذشته ۷۳۳ نیروی انسانی در قالب استخدام پیمانی جذب و بکارگیری شدند.

۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۳:۱۵

درچهار محال و بختیاری صورت گرفت؛
خریداری بیش از 100 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی درچهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی چهار محال و بختیاری، ازخریداری 120 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی درچهارمحال وبختیاری خبر داد.

۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۱۰:۲۷

کاهش 30 درصدی قیمت تجهیزات در بیمارستان ها
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به ایجاد فضای رقابتی بین تأمین کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: با ایجاد این فضا توانستیم قیمت های تجهیزات بیمارستانی را به طور متوسط 30 درصد کاهش دهیم.

۱۳۹۳/۶/۲۲ - ۱۱:۲۸