خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صلح و سازش
مدیرکل پیشگیری های فرهنگی و اجتماعی:
۷۴۰ مورد صلح و سازش بین والدین طلاق گرفته حین ملاقات کودکان انجام شد
زنگانه گفت: ۷۴۰ مورد صلح و سازش بین والدین طلاق گرفته حین ملاقات فرزندان آن در مراکز مهر خانواده در سال ۹۷ انجام شده است.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۴:۳۱

رئیس شورای حل اختلاف استان قزوین:
رسیدگی به بیش از ۶۰ هزار پرونده در شورای حل اختلاف قزوین
حجت الاسلام زمانی گفت: در سال ۹۷ تعداد ۶۰ هزار و ۸۵۳ فقره پرونده به شورای حل اختلاف استان وارد شد که تعداد ۶۰ هزار و ۵۷۳ فقره پرونده مختومه شد.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۰:۱۳

عبدالکریم گراوند:
صلح و سازش ارزانی بخش آرامش به جامعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با ابراز اینکه توسعه قضایی یکی از وجوب قضایی است، گفت: توسعه قضایی موجب از بین رفتن ناآرامی های روانی می شود و صلح و سازش آرامش بخشی را به جامعه هدیه و ارزانی می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۰

رئیس کل دادگستری گلستان:
سازش رویکرد رسیدگی به پرونده ها در شورای حل اختلاف/ دعوت رئیس کل دادگستری استان از ریش سفیدان اقوام برای پادرمیانی در دعاوی خانوادگی
هاشمیان با اشاره به فلسفه شکل گیری شورای حل اختلاف گفت: رویکرد سازشی در پرونده ها به ویژه دعاوی خانوادگی، باید اولویت کاری اعضا باشد.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۳:۴۰

دعوت از ریش سفیدان برای پادرمیانی در حل و فصل دعاوی/ ۴۷ هزار پرونده وارد شعب شورای حل اختلاف شد
شورای حل اختلاف استان گلستان از معتمدان و ریش سفیدان برای سازش و حل و فصل دعاوی و عضویت در شعب این شورا دعوت کرد.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۰:۵۹

بیش از ۳ هزار پرونده حقوقی در سیستان و بلوچستان با صلح و سازش مخدومه شد
معاون قضایی رئیس دادگستری و رئیس شورای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: ۳هزار و ۳۳۵ پرونده حقوقی در شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان با صلح و سازش مخدومه شد.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۰۹

سازش ۴۰ درصد پرونده های ورودی به شعب شورای حل اختلاف گلستان
رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۳۹ هزار پرونده وارد شعب شورای حل اختلاف استان شده است که بیش از ۴۰ درصد آن سازش شد.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۳۵

صلح و سازش دو طایفه پس از۱۳ سال در هرمزگان
معاون قضایی رئیس کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان گفت: با تلاش پرسنل  شورای حل اختلاف سردشت شهرستان بشاگرد استان هرمزگان، اختلاف دو طایفه پس از ۱۳ سال به صلح و سازش منتهی شد.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۷:۵۳

سازش ۳۱ درصدی پرونده ها در شعب صلحی شهرستان رامیان
رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان از سازش ۳۱ درصدی پرونده ها در شعب صلحی شهرستان رامیان خبر داد و گفت: اگر این پرونده ها سازش نمی شد برای ادامه رسیدگی به دادسرا می رفت.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۰:۲۷

صلح و سازش مشکلات اجتماعی را رفع می کند
خبرگزاری شبستان:رئیس دادگستری شهرستان خمینی شهر گفت: ترویج و توسعه سنت و فرهنگ صلح و سازش در بین مردم مشکلات اجتماعی را رفع می کند.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۷:۰۰

فرهنگ صلح و سازش جمعیت زندانیان را کم می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف دادگستری استان اصفهان گفت: ترویج فرهنگ صلح و سازش و گذشت در جامعه جمعیت زندانیان را کم می کند.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۰۸

۷۵ درصد مراجعات به کلانتری های خوزستان منجر به صلح و سازش شده است
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی فرماندهی استان خوزستان گفت: ۷۵ درصد مراجعات به کلانتری های استان خوزستان در سال ۹۶ منجر به صلح و سازش شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۲۰:۱۴

در ۱۱ ماهه سال جاری؛
سازش بیش از ۲۲ هزار پرونده در شوراهای حل اختلاف گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری، ۲۲ هزار و ۶۲۸ فقره پرونده با تلاش های قضات و اعضای شوراهای حل اختلاف استان سازش شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۰

سازش ۵۷ درصدی پرونده های ماده ۸ در شورای حل اختلاف گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان گفت: در ۹ ماه سال جاری ۵۷ درصد از پرونده های وارده با موضوع ماده ۸ در شوراهای حل اختلاف گلستان به سازش ختم شد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۷

گالیکش پیشرو صلح و سازش در گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس دادگستری شهرستان گالیکش از سازش ۵۲ درصدی پرونده ها در ۸ ماهه گذشته امسال در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۳:۵۵

صلح و سازش براداران تراکمه به برکت سادات است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهل سنت آق قلا با بیان اینکه ترکمن ها ارادت خاصی به سادات دارند، گفت: اگر چنانچه صلح و سازشی بین براداران تراکمه ایجاد می شود به برکت حضور سادات است.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۱۵

رئیس کل دادگستری گلستان:
نقش موثر رسانه ها در نهادینه کردن صبر در جامعه/ ۵۰ درصد پست های قضایی استان خالی است
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری گلستان از کمبود قاضی در دادسراهای استان خبر داد و گفت: ۵۰ درصد پست های قضایی استان خالی است و قضات استان در حال حاضر دارند ۱۰۰ درصد کار را انجام می دهند.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۳:۴۰

دبیر ستاد ملی صبر:
گلستان جزو استان های پیشرو در حوزه صلح و سازش/ طرح جمع آوری سلاح سرد در استان راه اندازی شود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد ملی صبر گفت: استان گلستان جزو بهترین استان ها در حوزه صلح و سازش و احکام صلح و سازش در کشور است.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۳:۳۹

استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اخذ رضایت شاکیانِ محکومین جرائم غیرعمد
خبرگزاری شبستان: جلسه مشترک ستاد دیه استان کرمان با کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر کرمان به منظور صلح و سازش شاکیان با محکومین جرائم غیرعمد برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۴:۴۰

صلح و سازش بین مردم باید گسترش یابد
خبرگزاری شبستان:رئیس شوراهای حل اختلاف دادگستری استان اصفهان گفت: فرهنگ همکاری برای صلح و سازش بین مردم، همانند گذشته باید گسترش یابد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳:۴۹