خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

الأربعاء ٢٤ ذو القعدة ١٤٤١

Wednesday, July 15, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی
برگزاری اختتامیه جشنواره آواها و نواها روستاها و عشایر کشور
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره آواها و نواها روستاها و عشایر کشور با تجلیل از ۱۰ گروه برگزیده در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر برگزار می شود.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۶:۲۶

برگزاری اختتامیه پر شور جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی نشان از توانمندی استان همدان است
خبرگزاری شبستان:سرپرست گروه سرود قاصدک، از استان خراسان رضوی در همدان ، برگزاری اختتامیه ای پرشور و بانشاط  هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی نشان از توانمندی استان همدان است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۳

اصفهان جوایز جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی را درو کرد
خبرگزاری شبستان:  گروه آوای مهر طاهای اصفهان در هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی رتبه اول گروه های برگزیده را دریافت کرد و مورد تجلیل مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۹

در جشنواره سراسری آواها و نغمه ها؛
موعود دلیجان نغمه برتری سر داد
خبرگزاری شبستان:گروه سرود موعود از دلیجان استان مرکزی امروز(۱۶بهمن) در هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی با کسب سه رتبه برتر خوش درخشید.

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۸

هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی با معرفی برگزیدگان به کارش پایان داد
خبرگزاری شبستان:هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی (سرود) با معرفی نفرات و گروههای برتر در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینای همدان به کار خود پایان داد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۶

  بیانیه هیات داوران رشته سرود هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در همدان 
خبرگزاری شبستان: بیانیه هیات داوران رشته سرود هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در همدان توسط مجتبی میرزایی مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره جوانان مساجد کشور قرائت شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۰

دیدار اعضای جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی با کودکان بی سرپرست
خبرگزاری شبستان:سرکشی از کودکان بدسرپرست، بی سرپرست و ایتام توسط معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانونهای مساجد کشور و دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی صورت گرفت.

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۴

افتتاحيه هفتمين جشنواره سراسري آواها ونغمه هاي آسماني
آيين افتتاحيه هفتمين جشنواره سراسري آواها ونغمه هاي آسماني بااهداء گل برمزارشهداء درهمدان برگزارشد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۸

مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانونهای مساجد کشور:
مسجد اولین جایگاه تجلی هنراسلامی
خبرگزاری شبستان:مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور در پیام خود به هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در استان همدان گفت: مسجداولین جایگاه تجلی هنراسلامی است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۰

پیام استاندار همدان به هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی
جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی فرهنگ و هنر اصیل ایرانی، اسلامی را معرفی می کند
خبرگزاری شبستان: استاندار همدان، برگزاری هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در ایام فرخنده دهه فجر فرصت مغتنمی است تا  ضمن معرفی فرهنگ و هنر اصیل ایرانی، تعاملی سازنده با فرهنگ و هنر غنی دیگر مناطق کشور صورت پذیرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۲

پیام امام جمعه همدان به هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی
هنرهای دینی جامعه را به سمت سعادت رهنمون می سازد
خبرگزاری شبستان: هنر یک الهام الهی و فطری است، در افراد مختلف به شکل های مختلف متجلی می شود ولی باید از این استعدادها و خلاقیت های مختلف استفاده کرد و آنها را به شکوفایی رساند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۳

راهیابی گروه سرود عرفان کانون شهید رویانی نژاد به مرحله نهایی جشنواره آواها و نغمه های آسمانی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از راهیابی گروه سرود عرفان کانون شهید رویانی نژاد گنبد کاووس به مرحله نهایی هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۹

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان خبر داد:
اعزام ۶ نفر از مربیان و سرپرستان گروه های سرود به گردهمایی توجیهی جشنواره آواها و نغمه های آسمانی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از اعزام ۶ نفر از مربیان و سرپرستان گروه های سرود جهت شرکت در گردهمایی توجیهی و هم اندیشی گروه های سرود راه یافته جشنواره آوا و نغمه های آسمانی در استان قم خبر داد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۵

اعزام ۱۵ گروه سرود از استان زنجان به هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان از اعزام ۱۵ گروه سرود منتخب کانون های مساجد استان به جشنواره آواها و نغمه های آسمانی خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۲۱ - ۰۹:۳۴

اعلام فراخوان هفتمین جشنواره «آواها و نغمه های آسمانی» در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از اعلام فراخوان هفتمین جشنواره « آواها و نغمه های آسمانی » در بین کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۷ - ۱۳:۰۰