خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اجرای طرح سلامت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت؛
 ۵۱ هزار مراجعه به اوژانس های بیمارستانی جنوب کرمان در( نوروز۹۸)
اصغر مکارم، گفت: از ساعت ۸  صبح روز  (۲۵ اسفند) تا ساعت ۸ صبح روز (۱۳ فروردین) قریب ۵۱ هزار و ۱۸۵ نفر  به اورژانس های بیمارستانی حوزه جنوب کرمان مراجعه و خدمات لازم را دریافت کردند.

۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۲:۱۷

امیری:
طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت متوقف نمی شود
معاون پارلمانی رئیس جمهوری با بیان اینکه مساله سلامت و بهداشت مردم برای دولت اهمیت بسیار بالایی دارد، گفت: طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت متوقف نمی شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۹

برگزاری طرح ملی غربالگری سلامت در بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا
طرح ملی غربالگری سلامت ایرانیان بالای ۳۰ سال در بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۷

اجرای طرح سلامت در کانون فرهنگی هنری «شهدای محله مقدس»
کانون فرهنگی هنری «شهدای محله مقدس» با همکاری بسیج سازندگی طرح سلامت با ویزیت رایگان ویژه خانواده های محروم منطقه شهر اردبیل را اجرا می کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲:۲۴

اجرای طرح سلامت معنوی در چهار مرکز درمانی گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز گلستان گفت: طرح سلامت معنوی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در چهار مرکز درمانی استان گلستان اجرا می شود .

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۰:۲۱

عالی ترین نماینده دولت دولت در بندر آستارا؛
اجرای موفقیت آمیز طرح سلامت از موفقیت های دولت / با کلید اعتدال قفل های مهمی در کشور باز شد
خبرگزاری شبستان: عالی ترین نماینده دولت دولت در بندر آستارا اجرای موفقیت آمیز طرح سلامت را از موفقیت های دولت دانست و گفت: با کلید اعتدال قفل های مهمی در کشور باز شد.

۱۳۹۴/۶/۶ - ۱۶:۲۵