خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

الخميس ١٧ صفر ١٤٤١

Thursday, October 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برق منطقه ای فارس و بوشهر
قعطی برق بر اساس دستور دیسپاچینگ ملی انجام می شود
مدیر توزیع برق شیراز از مردم خواست تا در ساعت های اوج مصرف از مصرف خود بکاهند، گفت: قعطی برق بر اساس دستور دیسپاچینگ ملی انجام می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۹:۴۵

خاموشی ها وابسته به مصرف مردم/ اسراف خلاف آموزه های دینی است
مدیر عامل برق منطقه ای فارس، خاموشی ها را بستگی به مصرف مردم دانست و گفت: مردم ۱۰ درصد از مصرف خود کم کنند، اسراف خلاف آموزه های دینی است.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۱:۴۸

بهره برداری از ۱۹ پروژه برق رسانی همزمان با هفته دولت در استان های فارس و بوشهر
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل برق منطقه ای فارس گفت: ۱۹ پروژه برق رسانی در استان های فارس و بوشهر با صرف هزینه بیش از ۶۹۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ريال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۲۱:۲۸

بهره برداری از ۱۰ پروژه برق منطقه ای در استان های فارس و بوشهر
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر از بهره برداری از ۱۰ پروژه برق منطقه ای در استان های فارس و بوشهر خبر داد و گفت: هشت مورد از این پروژه های در استان بوشهر واقع شده اند.

۱۳۹۴/۶/۴ - ۰۹:۱۲