خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٢٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در استان سمنان
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
بسیج دانش آموزی سند افتخاری برای آموزش و پرورش است
آیت الله شاهچراغی قرار گرفتن در مسیر تحقق بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب را رسالت بزرگ بسیجیان نام‌برد و گفت: بسیج دانش آموزی سند افتخاری برای آموزش و پرورش است.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۲۰:۰۴

نماینده ولی فقیه دراستان سمنان:
نیروی انتظامی پناهگاه امن برای مردم/ بیشتر از شیوه تشویق برای اصلاح افراد استفاده شود
آیت‌الله شاهچراغی، از نیروی انتظامی به‌عنوان پناهگاه مردم نام برد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی، امروز پلیس در کشور، نیرویی خوشنام است که باید با تلاش و مجاهدت بیشتر این خوشنامی، حفظ و تقویت شود.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۰:۲۹

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
نقشه آمریکا برای مذاکره ،شیطانی است
آیت الله شاهچراغی، نقشه آمریکا برای مذاکره ، را شیطانی عنوان کردوگفت: ایران اهل مذاکره با ذلت نیست و ملت ایران با توجه به رهنمودهای امام خامنه‌ای به مسیر سربلند خود ادامه می دهند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۵:۱۱

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
تضعیف ارکان قدرتمند نظام به صلاح کشورنیست
آیت الله شاهچراغی، تضعیف ارکان قدرتمند نظام را به صلاح کشور ندانست وگفت: برای ریشه‌کنی فقر می‌بایست مردم و مسئولان از قوه قضائیه حمایت کنند تا بتواند با فساد اقتصادی مقابله و برخورد کند.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۵:۳۸

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
حذف دانشگاه‌ها در شرایط امروز جامعه به سود کشور نیست
آیت الله شاهچراغی، با بیان اینکه گاهی زمزمه‌هایی مبنی بر حذف دانشگاه فرزانگان سمنان به گوش می‌رسد، گفت: حذف دانشگاه‌ها در شرایط امروز جامعه به سود کشور نیست و برعکس می‌بایست جایگاه آن‌ها تثبیت شود.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۴:۱۳

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
جشنواره‌های کتاب‌خوانی منتهی به فصل خاصی نباشد
آیت الله شاهچراغی، بابیان اینکه مسابقات کتاب‌خوانی موجب ترویج فرهنگ مطالعه می‌شود، گفت: جشنواره‌های کتاب‌خوانی استان در تمام سال برگزار و منتهی به فصل خاصی نباشد.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۴:۱۴

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
خدمت به مردم ویژگی بسیج سازندگی است
آیت الله شاهچراغی خدمت به مردم را مهمترین ویژگی بسیج سازندگی دانست وگفت: اگر کاری برای خدا باشد آن کار قیمت دارد.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۱۷

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
پرورش معنویات در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود
آیت الله شاهچراغی، بابیان اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و باید مساجد برای جذب جوانان برنامه‌های ویژه داشته باشند، اضافه کرد: قطعاً پرورش معنویات در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در نسل جوان استان سمنان می‌شود.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۲:۳۵

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
خدمت صادقانه در سال جدید هدف‌گذاری شود
آیت الله شاهچراغی گفت: هدف‌گذاری در ادارات طی سال جدید باید بر مبنای راه‌اندازی کار مردم و خدمت صادقانه به آن‌ها باشد.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۴:۲۳

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
بسیج مستضعفین منشا خیر و برکت برای مردم مناطق محروم
آیت الله شاهچراغی، بسیج مستضعفین را منشا خیر و برکات بسیاری برای مردم ساکن در مناطق محروم دانست و گفت: یکی از خصلت‌های بسیج کار خالصانه کردن است و ازاین‌رو به تعبیر امام راحل از آن‌ها به عنوان لشکر مخلص خدا یاد می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵

آشنایی جوانان با خط اسلام و ولایت از رسالت کانونهای مساجد است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکید داشت: کانونهای مساجد باید از فرصت مساجد در جهت آشنایی جوانان با خط اسلام و ولایت استفاده کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۷:۴۱

خدمات فراوان و ارزشمند نیروی انتظامی از هیچ تریبونی قابل بیان نیست
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکیدکرد: پلیس خدمات فراوان و ارزشمندی به آحاد مردم ارائه می کند که از هیچ تریبونی قابل بیان نیست.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۱۱

شرمنده ماموران پلیس هستم / لزوم اطلاع رسانی عمومی از خدمات گوناگون نیروی انتظامی
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه مدال افتخاری بالاتر از خدمت به مردم نیست، گفت: شرمنده مامور پلیسی هستم که زیر گرمای طاقت فرسا در حال خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت است.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۸:۵۲

جدایی مسئولان از مدار رهبری راهی بن بست است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه مسئولان هر زمان که از مدار رهبری جدا شدند به بن‌بست رسیدندگفت: مسئولان باید پیرو عملی ولایت فقیه باشند.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۲:۳۰

جهاددانشگاهی سمنان منشأ توسعه و برکت بوده است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان از جهاد به عنوان یک واژه مقدس در گفتمان اسلامی یاد کرد و گفت: جهاددانشگاهی سمنان منشأ توسعه و برکت بوده است.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۰۹:۲۲

حمایت از فلسطین تا از بین رفتن رژیم غاصب اسرائیل و فتح بیت‌المقدس ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی ‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان وظیفه مسلمان جهان، را حمایت از مردم فلسطین عنوان کردوگفت: این حمایت ها باید تا زمان از بین بردن رژیم غاصب اسرائیل و فتح بیت‌المقدس ادامه دارد.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۵۸

تحقق شعار سال نیازمند عزم ملی مردم و مسئولان است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکید کرد: تحقق شعار سال نیازمند عزم ملی از سوی مردم و همچنین مسئولان است.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۳:۲۴

بسیج دانش آموزی گل سرسبدنهادهای انقلاب است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان بسیج دانش آموزی را گل سرسبدنهادهای انقلاب عنوان کردو گفت: بسیج دانش اموزی ازقداست وزیبایی خاصی برخورداروهرکجاوارد شده تاثیرگذاربوده است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۱۲

مساجد پایگاه اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: مساجد پایگاه اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بوده، هست و خواهند بود.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۳:۳۳

مساجد قلب تپنده هر شهر هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان، مساجد را قلب تپنده هر شهر دانست و گفت: مساجد پایگاه توحید، وحدت، عبادت و سیاست است.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۳۲