خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در استان سمنان
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
خدمت به مردم ویژگی بسیج سازندگی است
آیت الله شاهچراغی خدمت به مردم را مهمترین ویژگی بسیج سازندگی دانست وگفت: اگر کاری برای خدا باشد آن کار قیمت دارد.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۱۷

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
پرورش معنویات در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود
آیت الله شاهچراغی، بابیان اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و باید مساجد برای جذب جوانان برنامه‌های ویژه داشته باشند، اضافه کرد: قطعاً پرورش معنویات در جامعه باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در نسل جوان استان سمنان می‌شود.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۲:۳۵

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
خدمت صادقانه در سال جدید هدف‌گذاری شود
آیت الله شاهچراغی گفت: هدف‌گذاری در ادارات طی سال جدید باید بر مبنای راه‌اندازی کار مردم و خدمت صادقانه به آن‌ها باشد.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۴:۲۳

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
بسیج مستضعفین منشا خیر و برکت برای مردم مناطق محروم
آیت الله شاهچراغی، بسیج مستضعفین را منشا خیر و برکات بسیاری برای مردم ساکن در مناطق محروم دانست و گفت: یکی از خصلت‌های بسیج کار خالصانه کردن است و ازاین‌رو به تعبیر امام راحل از آن‌ها به عنوان لشکر مخلص خدا یاد می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵

آشنایی جوانان با خط اسلام و ولایت از رسالت کانونهای مساجد است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکید داشت: کانونهای مساجد باید از فرصت مساجد در جهت آشنایی جوانان با خط اسلام و ولایت استفاده کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۷:۴۱

خدمات فراوان و ارزشمند نیروی انتظامی از هیچ تریبونی قابل بیان نیست
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکیدکرد: پلیس خدمات فراوان و ارزشمندی به آحاد مردم ارائه می کند که از هیچ تریبونی قابل بیان نیست.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۱۱

شرمنده ماموران پلیس هستم / لزوم اطلاع رسانی عمومی از خدمات گوناگون نیروی انتظامی
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه مدال افتخاری بالاتر از خدمت به مردم نیست، گفت: شرمنده مامور پلیسی هستم که زیر گرمای طاقت فرسا در حال خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت است.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۸:۵۲

جدایی مسئولان از مدار رهبری راهی بن بست است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه مسئولان هر زمان که از مدار رهبری جدا شدند به بن‌بست رسیدندگفت: مسئولان باید پیرو عملی ولایت فقیه باشند.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۲:۳۰

جهاددانشگاهی سمنان منشأ توسعه و برکت بوده است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان از جهاد به عنوان یک واژه مقدس در گفتمان اسلامی یاد کرد و گفت: جهاددانشگاهی سمنان منشأ توسعه و برکت بوده است.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۰۹:۲۲

حمایت از فلسطین تا از بین رفتن رژیم غاصب اسرائیل و فتح بیت‌المقدس ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی ‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان وظیفه مسلمان جهان، را حمایت از مردم فلسطین عنوان کردوگفت: این حمایت ها باید تا زمان از بین بردن رژیم غاصب اسرائیل و فتح بیت‌المقدس ادامه دارد.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۵۸

تحقق شعار سال نیازمند عزم ملی مردم و مسئولان است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان تاکید کرد: تحقق شعار سال نیازمند عزم ملی از سوی مردم و همچنین مسئولان است.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۳:۲۴

بسیج دانش آموزی گل سرسبدنهادهای انقلاب است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان بسیج دانش آموزی را گل سرسبدنهادهای انقلاب عنوان کردو گفت: بسیج دانش اموزی ازقداست وزیبایی خاصی برخورداروهرکجاوارد شده تاثیرگذاربوده است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۱۲

مساجد پایگاه اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: مساجد پایگاه اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بوده، هست و خواهند بود.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۳:۳۳

مساجد قلب تپنده هر شهر هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان، مساجد را قلب تپنده هر شهر دانست و گفت: مساجد پایگاه توحید، وحدت، عبادت و سیاست است.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۳۲

اعتماد به آمریکا خطای محض است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه دراستان سمنان آمریکا را قابل اعتماد ندانست وگفت: آمریکا مورد اعتماد نیست و نخواهد بود چراکه اخیرا علاوه بر اینکه بر تحریم ها اضافه کرده، تهدید هم انجام داده است.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۶:۳۶

شورای فرهنگ عمومی نقش مهمی در تبیین خط و مشی فرهنگی جامعه دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: شورای فرهنگ عمومی از منظر تبیین خط و مشی فرهنگی، نقش مهمی درجامعه ایفا می کند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۵:۱۳

آتش به اختیار بودن به معنای اقدام خودسرانه نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه سمنان مفهوم آتش به اختیار تشخیص وظیفه و عمل به آن عنوان کردو گفت: آتش به اختیار بودن به معنای هرج و مرج و اقدام خودسرانه نیست.

۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۷:۵۳

توکل به خدا، اتحاد و همدلی، اطاعت از ولایت شروط ایستادگی در برابر شیاطین است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان سمنان،پیام راهپیمایی امروز را ایستادگی ملت ایران تاآخر در برابر شیاطین دانست وگفت: توکل به خدا، اتحاد و همدلی، اطاعت از ولایت از شروط ایستادگی در برابر شیاطین است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۴۹

بدحجابی مقدمه ای برای بی حجابی/ مبارزه با فساد اقتصادی وظیفه ای برای همه است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بد حجابی را مقدمه ای برای بی حجابی دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۰۳

مشکلات اقتصادی و بیکاری به درد مشترک مسئولان تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان سمنان خواستار رفع جدی مشکلات حوزه اقتصاد و اشتغال در دستور کار همه مسئولان شد وگفت: شناسایی فضای تهدید کننده اشتغال و بررسی فرصت ایجاد شغل باید درد ودغدغه اصلی همه مسئولان باشد.

۱۳۹۵/۹/۵ - ۱۷:۰۶