خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

الخميس ١٥ ذو القعدة ١٤٤٠

Thursday, July 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه مشهد
تولیت آستان حضرت معصومه(س):
آمریکا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی است
آیت الله سعیدی گفت: امروز آمریکا به دنبال براندازی نظام است و دشمنان با تمام وجود متحد شده‌اند تا اجازه ندهند مردم چهل سالگی انقلاب راببینند؛ اما به فضل الهی مردم شاهد نابودی آمریکا نیز خواهند بود.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۵:۱۵

آیت الله علم الهدی؛
مسئولین باید به مطالبات برحق مردم پاسخ بدهند/پیاده‌ روی رضوی نمادی از ارادت به اهل ‌بیت(ع)
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه پیاده‌ روی رضوی نمادی از عشق و ارادت به اهل ‌بیت(ع) و توسعه تبار رسول‌الله(ص) بود، گفت: مسئولین باید به مطالبات برحق مردم پاسخ بدهند.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۴:۲۲

آیت الله علم الهدی؛
مسئولین باید در صف مقدم جبهه جنگ اقتصادی با آمریکا قرار بگیرند
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه آمریکا ۴۰ سال در همه حرکت‌ های استکباری خود شکست خورده و درصدد است تحریم‌ های دوره دوم را اجرا کند، افزود: مسئولین باید در صف مقدم جبهه جنگ اقتصادی با آمریکا قرار بگیرند.

۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۳:۵۳

امام جمعه موقت مشهد؛
آمریکا در جنگ اقتصادی علیه ایران شکست خواهد خورد
امام جمعه موقت مشهد با اشاره به اینکه اربعین، خشم و غضب و ترس دشمن اهل بیت(ع) و قدرتهای استکباری نیز به اوج خود می‌رسد، گفت: آمریکا در جنگ اقتصادی علیه ایران شکست خواهد خورد.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۳:۳۸

امام جمعه مشهد:
تصویب CFT حرکت در مسیر خودتحریمی و ایستادن در مقابل نهادهای دفاعی است
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه انبیای الهی وقتی مبعوث به رسالت می‌شدند آرزوی‌شان توسعه دادن دین بود، گفت: تصویبCFT، بدعت و مسلط کردن دشمن، حرکت در مسیر خودتحریمی و ایستادن در مقابل نهادهای دفاعی است که از ما حمایت می‌کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۴:۴۰

فلسفه شفاف قیام کربلا ترویج امر به معروف و نهی از منکر است/ باید با احتکار مقابله شود
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه در مورد احتکار و گرانفروشی باید مقابله صورت بگیرد، افزود: ترویج امر به معروف و نهی از منکر فلسفه صریح و شفاف قیام کربلا است.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۴:۱۴

امام جمعه موقت مشهد؛
باید با مفسدان اقتصادی به گونه ای برخورد شود که مردم اثرات آن را ببینند
امام جمعه موقت مشهد با اشاره به اینکه عاشورا یک منبع عظیم قدرت است که می‌‌تواند انرژی‌های اسیرشده یک ملت را آزاد کند، گفت: امروز نیاز داریم که با مفسدان اقتصادی به گونه‌ای برخورد شود که مردم در زندگی اثر آن را ببینند.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۵:۴۷

نماز جمعه یکی از موفقیت ‌های مؤثر انقلاب اسلامی است
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه اجر نماز جمعه برای مسافر به مراتب بیشتر از نماز جمعه برای مقیم است، گفت: نماز جمعه یکی از موفقیت‌های بسیار مؤثر در انقلاب و در نظام اسلامی ما است.

۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۷:۰۸

مدیریت اقتصادی غیر متناسب با عدالت اجتماعی سبب محرومیت می شود
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه مفسد اقتصادی ستون پنجم دشمن است، گفت: مدیریت نا اهلانه اقتصاد کشور و غیرمتناسب با عدالت اجتماعی سبب محرومیت می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۲۴

سهل انگاری، اشرافی گری و تکبر مصداق بی تقوایی است
امام جمعه موقت مشهد با اشاره به اینکه دشمن تاکنون در هیچ عرصه‌ای موفق نشده مردم را نا امید کند و این همان امید اسلامی است، گفت: مسئولان باید بدانند سهل انگاری، اشرافی گری و تکبر مصداق بی تقوایی است.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۵:۱۶

مقصر نشان دادن رهبری در برجام جاهلیت جریان های سیاسی داخلی است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه از ابتدا که دولت خواست مسئله معاهده فناوری هسته‌ای را با ۱+۵ ببندد، رهبری از اول فرمودند من به اینها اطمینان ندارم، افزود:مقصر نشان دادن رهبری در برجام جاهلیت جریان ها و عناصر سیاسی داخلی است.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۵:۲۵

حمایت از کالای ایرانی پشتیبانی مردم و مسئولان جامعه را می طلبد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه تولید کالای ایرانی یکی از شاخصه های اقتصاد مقاومتی است، گفت:حمایت از کالای ایرانی پشتیبانی مردم و مسئولان جامعه را می طلبد.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۷:۱۰

 مسئولان کشور در توسعه اقتصاد مقاومتی ناکام بودند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه بزرگترین حرکت در تحقق اقتصاد مقاومتی فرهنگ سازی است، گفت: متأسفانه مسئولان ما در توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی ناکام مانده اند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۸

دولت باید برای رسیدن مردم به حقوق شهروندی تلاش مضاعف نماید
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ کس در فضای مجازی امنیت ندارد، افزود: دولت باید برای رسیدن مردم به حق شهرندی تلاش مضاعف نماید.

۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۴:۲۱

آمریکا اصلی ترین دشمن مسلمانان و غیر قابل اعتماد است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغال گر اسرائیل نشانه ضعف آمریکا است، افزود: آمریکا اصلی ترین دشمن مسلمانان و غیر قابل اعتماد است.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۶:۳۷

راهپیمایی اربعین مقدمه ای برای ظهور امام زمان(عج) و شکست مشرکان است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه ۲۰ میلیون انسان عاشق امام حسین(علیه السلام) از ۶۰ کشور دنیا در پیاده روی اربعین شرکت کرده اند، گفت:راهپیمایی اربعین مقدمه ای برای ظهور امام زمان(عج) و شکست مشرکان است.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳:۲۴

برجام یک ضرر مهلک برای استقلال کشور است و خروج از آن تامین کننده منافع ملت خواهد بود
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه با جریان استکبار و حاکمیت نامشروع نباید سازش و تعامل انجام داد، افزود: برجام یک ضرر مهلک برای استقلال کشور است و خروج از آن تامین کننده منافع ملت خواهد بود.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۶:۴۹

نقطه زنی موشک ها در دیرالزور بیانگر قدرت ایران است/ اسرائیل منفورترین دولت‌ جهان 
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه نشانه‌گیری دقیق و نقطه ‌زنی موشک ما در دیرالزور که مقابل دنیا نمایش داده شد بیانگر قدرت ایران بود، افزود:اسرائیل منفورترین دولت جهان از نگاه تمام آزادی خواهان است.

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۵۰

علم الهدی: آتش به اختیار به این معنا نیست که کسی خودسرانه عملی انجام دهد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه مسئله مظلومیت حضرت علی(علیه السلام) یک حقیقت ناشناخته است، افزود: جریان‌های نفاق امروز نمونه ‌اش در صدر اسلام هم وجود داشته است.

۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۵:۳۰

خروج از حاکمیت به معنای سرکشی و طغیان است/داعش مولود نامشروع منافقین
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با بیان اینکه بهترین معنا برای فسق و فاسق، خروج از حاکمیت است، افزود: داعش مولود نامشروع منافقین است.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۶:۴۶