خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام علیزاده موسوی
رئیس موسسه بین المللی البیان تشریح کرد
فلسفه ۴۰ سال مبارزه با وهابیت و بهائیت
حجت الاسلام موسوی علیزاده با اشاره به دستاوردهای انقلاب در مقابله با جریان های وهابی و تکفیری، گفت: در ۴۰ سالگی انقلاب باید مردم را دردمند دین کنیم اگر به میز و دفتر و نیرو درگیر شویم نمی توانیم مبارزه را ادامه دهیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۹

استاد حوزه و دانشگاه:
دشمن به دنبال ناکارآمد نشان دادن اسلام در دنیا است/ کشورهای اسلامی بدترین روزهای تاریخ خود را سپری می‎کنند
استاد حوزه و دانشگاه به تشکیل گروه تکفیری داعش در منطقه اشاره کرد و گفت: دشمن به دنبال این است که اسلام در برابر اسلام قرار گیرد و دین مبین اسلام را ناکارآمد جلو دهد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۱۱

برای مقابله با اندیشه داعش باید ورود علمی داشته باشیم/ اندیشه را باید با اندیشه پاسخ داد
رئیس میز وهابیت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه با بیان اینکه در معرفی داعش صرفا ادبیات توصیفی داشته ایم گفت: باید برای مقابله با اندیشه داعش ورود علمی داشته باشیم و داعش را به چالش بکشیم.

۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۲:۱۵

رییس پژوهشکده حج و زیارت تاکید کرد:
لزوم بررسی تخصصی موضوع مهدویت در فرق مختلف
خبرگزاری شبستان: رییس پژوهشکده حج و زیارت بر لزوم بررسی تخصصی موضوع مهدویت در فرق مختلف تاکید کرد.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۸:۴۱

رئیس پژوهشکده حج و زیارت تشریح کرد:
موسوعه «رد شبهات» کلان پروژه‌ای در پژوهشکده حج و زیارت/ تا کنون ۲۰۰ شبهه وهابیت رصد شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس پژوهشکده حج و زیارت با بیان این که کلان‌پروژه‌هایی در دستور کار است، گفت: «موسوعه رد شبهات» یکی از کلان‌پروژه‌های پژوهشکده حج و زیارت است که پاسخ نرم به حملات وهابیت می‌دهد و تا کنون ۵ جلد آن به چاپ رسیده است.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۱۱:۲۹

رئیس پژوهشکده حج و زیارت عنوان کرد:
بیش از ۸۰۰ مصاحبه با حادثه‌دیدگان فاجعه منا صورت گرفت/انتشار ۱۰ عنوان کتاب درباره فاجعه منا 
خبرگزاری شبستان: رئیس پژوهشکده حج و زیارت گفت: پس از فاجعه منا با بیش از ۸۰۰ نفر از حادثه دیدگان مصاحبه حضوری صورت گرفت، همچنین ۱۰ عنوان کتاب درباره فاجعه منا توسط پژوهشکده حج و زیارت تألیف شده است.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۴:۰۷

کارشناس اندیشه سیاسی جهان اسلام در گفت و گو با شبستان:
داعش؛ دست و پا زدن اسلام ستیزان برای تخریب و تحریف مهدویت است
خبرگزاری شبستان: غربی ها و تکفیری ها در واقع به صورت غیرمستقیم با بحث منجی گرایی شیعه که آینده ای روشن را برای بشر ترسیم می کند، مقابله می کنند و می خواهند این آینده روشن را از دو طریق به چالش بکشند.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۰۹:۱۱

رییس پژوهشکده حج و زیارت در گفت و گو با شبستان:
ادعای آخرالزمانی داعش/پشت پرده انتشار مجله دابق!
خبرگزاری شبستان: گروه های تکفیری به ویژه داعش امروز از این شرایط و ویژگی هراس جهان به شدت سوء استفاده می کنند و به دنبال آن هستند که خروج و حرکت خود را در جهان اسلام به نوعی با بحث منجی گرایی و منجی تطبیق دهند.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۲:۱۹

دبیر همایش ملی طلایه‌داران نقد وهابیت عنوان کرد:
حضور ۳۰ موسسه در نمایشگاه «طلایه‌داران نقد وهابیت»/متأسفانه در مقابله با وهابیت، جزیره‌ای کار کردیم
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام علیزاده موسوی با بیان اینکه متأسفانه در مقابله با وهابیت، مقطعی و جزیره‌ای کار کردیم، گفت: نمایشگاه و همایش «طلایه‌داران نقد وهابیت» با حضور ۳۰ موسسه و نهاد در سالن بین‌المللی غدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰

تحلیلی از سخنان رهبری با دست اندرکان حج؛
ظرفیت های عظیم حج برای انتقال تجربیات دشمن شناسه به مسلمانان جهان
خبرگزاری شبستان: یکی از مهمترین راهکارها که می توان از آن بهره گرفت و دست های پنهان و پشت پرده در تحولات جهان اسلام را به دیگران معرفی کرد، کنگره عظیم حج است.

۱۳۹۴/۶/۳ - ۰۹:۴۹

رییس پژوهشکده حج درگفتگو با شبستان
زایران با آمادگی کامل  نسبت به تحولات  جهان در حج حاضر شوند
خبرگزاری شبستان: امروز جهان اسلام دوران پر التهابی را می گذراند و جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری خاص در این عرصه مورد توجه است. زایران ۷۲کشور جهان در این سفر با نگاهی ویژه به زایران ایرانی می نگرند.

۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۱۴:۱۷

رییس پژوهشکده حج و زیارت در گفتگو  با شبستان
آنهایی که به حج می روند ولی هیچ گناهی از آنها بخشیده نمی شود
خبرگزاری شبستان: افرادی که به حج مشرف می شوند سه دسته اند؛ گروهی گناهان ماتقدم و ماتاخر آنها بخشیده می شود؛ گروهی فقط گناهان گذشته شان آمرزیده می شود وآنها که هیچ گناهی از آنها بخشیده نمی شود.  

۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۲:۲۳