خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طلا
قیمت طلا و دلار ۳۱ فروردین
طلا گرمی ۴۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان/دلار در کانال ۱۳ هزار تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۵ ارز
طلای ۱۸ عیار امروز با قیمت ۴۲۷ هزار و ۷۹۴ تومان مبادله می شود و در بازار سکه نیز سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۷۱۸ هزار تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۹:۵۲

قیمت طلا و دلار ۲۹ فروردین
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است که مقایسه آن با قیمت روز گذشته نشان دهنده افزایش ۴ هزار و ۳۸۱ تومانی در قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۳۴

کاهش بیش از ۱۲ هزار تومان در قیمت طلا در ۵ روز
بازار طلا و سکه در روزهای هفته جاری حرکت ملایم اما رو به جلو کاهش قیمت داشته است تا جایی که بر اساس بررسی ها از شنبه تا روز جاری شاهد کاهش ۱۲ هزار و ۶۹۶ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۰۴

قیمت طلا و دلار ۲۸ فروردین
کاهش نرخ طلا، سکه و دلار/نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت
امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه بررسی های انجام شده از بازار طلا و ارز نشان می دهد که در قیمت های طلا، سکه و دلار نسبت به روز گذشته به ترتیب شاهد کاهش ۱۱ هزار و ۶۸۱ تومانی، ۱۰۰ هزار تومانی و ۱۸۰ تومانی هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰:۵۳

قیمت طلا و دلار در ۲۷ فروردین
کاهش ۵۰ هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی/ نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت
مقایسه قیمت های انواع سکه در روز جاری و روز گذشته نشان می دهد که در قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید و نیم سکه بهار آزادی به ترتیب شاهد کاهش قیمت ۵۰ هزار تومانی و ۳۰ هزار تومانی هستیم و باقی انواع سکه تفاوت قیمتی نداشتند.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۲۵

قیمت طلا و دلار ۲۶ فروردین:
طلا گرمی ۴۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و ۷۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با ۹۸۰۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۴۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۰دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۲۷

قیمت طلا و دلار ۲۵ فروردین
طلا گرمی ۴۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
هر گرم طلای ۱۸عیار برای امروز به قیمت ۴۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است و دلار، یورو، پوند انگلیس نیز به ترتیب امروز در بازار آزاد به قیمت های ۱۳ هزار و ۷۳۰ تومان، ۱۵ هزار و ۴۵۰ تومان، ۱۸ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۰:۰۸

قیمت طلا و دلار ۲۴ فروردین
کاهش ۵ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا/دلار ۱۳ هزار و ۸۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۴۳۸ هزار و ۶۱۵ تومان معامله می شود در حالی که هفته گذشته پنجشنبه با قیمت ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله می شد و کاهش ۵ هزار و ۷۸۵ تومان در قیمت هر گرم طلا هستیم.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۱۲

قیمت طلا و دلار ۲۲ فروردین
طلا گرمی ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان/سکه ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸عیار در پنجشنبه (۲۲ فروردین) به قیمت ۴۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و در بازار سکه نیز سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۱۰

طبق نظر کارشناسان
ثبات به بازار طلا و سکه برمی گردد
در روزهای پایانی هفته سوم فروردین ماه شاهد رشد قیمتی در بازار طلا و سکه بودیم که ناشی از انتشار اخباری درباره تحریم بود اما در ساعات پایانی امروز قیمت ها روند کاهشی یافته و به اعتقاد کارشناسان ثبات به بازار طلا و سکه برمی گردد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۵:۴۴

قیمت طلا و دلار ۲۱ فروردین
طلا گرمی ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان/دلار ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۰۵٫۷۳ دلار معامله می‌شود. دلار نیز امروز در بازار آزاد به قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۰:۰۹

طلای ایرانی به عراق می رود
ذخایر قطعی ۲۵۰ تنی طلای ایران این پتانسیل را برای کشورمان ایجاد کرده است تا این صنعت به رشد قابل توجهی برسد و حالا با مذاکرات صورت گرفته با عراق طلاسازان ایران آمادگی شان را برای صادرات محصولات خود اعلام کرده اند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۲:۴۵

پنج کشور با بیبشترین ذخایر طلای جهان را بشناسید
سرمایه گذاران برای خرید فلز گرانبها به دلیل عدم اطمینان به بازار عجله دارند و بانکهای جهانی با هم مسابقه گذاشته اند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۰:۱۷

قیمت طلا و دلار ۲۰ فروردین
سکه ۵ میلیونی شد/دلار ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان/ افزایش قیمت رسمی یورو و پوند
هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۶۷ هزار تومان و ۱۰۰ تومان برای امروز ارزش‌گذاری شده است و در بازار سکه هر سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۹:۵۸

قیمت طلا و ارز ۱۹ فروردین
سکه ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان شد/قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت
امروز هر سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان مبادله می شود و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به قیمت ۴۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۰۸

قیمت طلا و دلار ۱۸ فروردین
طلا گرمی ۴۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان/نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
طلا امروز در بازار به قیمت هر گرم ۴۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان ارزشگذاری شده است و در این روز دلار نیز به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار آزاد مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۰:۵۱

قیمت طلا و دلار ۱۷ فروردین
طلا گرمی ۴۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان/کاهش نرخ رسمی ۲۸ ارز
امروز هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۲۸ هزار تومان و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۱ دلار معامله می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۰۵

قیمت طلا و دلار ۱۶ فروردین
سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۶۵۰ تومان/دلار ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان
امروز سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ارزشگذاری شده است و دلار، یورو و پوند نیز به ترتیب در بازار آزاد به قیمت ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان، ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان و ۱۷ هزار و ۴۷۶ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۱:۱۳

قیمت طلا و دلار ۱۵ فروردین:
طلا گرمی ۴۲۸ هزار تومان و ۵۰۰ تومان/ قیمت رسمی یورو و پوند افزایش یافت
در آخرین روز کاری هفته دوم فروردین هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۴۲۸ هزار تومان و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است و دلار نیز در بازار آزاد به قیمت ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان مبادله می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۱:۴۱

قیمت طلا و دلار ۱۴ فروردین
ثبات در بازار طلا و دلار
امروز چهارشنبه (۱۴ فروردین ماه) قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار و دلار با توجه به تعطیلات آخر هفته بدون تغییر نسبت به روز گذشته و به ترتیب با قیمت های ۴۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان و ۱۳ هزار و ۴۴۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۱:۳۱