خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

الاثنين ١١ رجب ١٤٤٠

Monday, March 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زلزله تهران
زلزله تهران و البرز را لرزاند
خبرگزاری شبستان:نیمه شب امروز ۶ دی ماه زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۲ تهران را لرزاند.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۸:۴۴

زلزله شهر تهران را لرزاند مسئولان را چطور؟/نمره منفی به مدیریت بحران پس از زلزله
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی ستاد مدیریت شهر تهران در زلزله هفته گذشته گفت: مدیریت بحران تهران نمره منفی گرفته است.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۳:۴۸

بیمه مسئولیت کیفیت ساختمان‌ها اجرا می‌شود
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید به موضوع زلزله به صورت واقعی بپردازیم، گفت: اجرای بیمه مسئولیت کیفیت ساختمان‌ها یکی از مواردی است که به پایداری ساختمان‌ها کمک می‌کند.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۲:۴۴

عضو هیئت علمی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله شناسی در گفتگو با شبستان:
استانبول ترکیه ۳۵۰ ایستگاه زلزله نگاری دارد، تهران فقط ۱۵ تا ۲۰ ایستگاه
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله گفت: برخورد هیجانی ریسک زلزله را کاهش نمی دهد، پس از مدتی این هیجانات نیز فروکش می شود. هیچ مشکلی نیز حل نمی شود.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۰۸:۵۴

حال تهران خوب نیست
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه حال تهران خوب نیست، گفت: آلودگی هوا، زلزله و افزایش قیمت ها باعث اضطراب روحی و روانی در شهروندان شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۲:۴۳

سیستم هشدار صوتی می‌تواند خسارت‌های احتمالی زلزله را تا یک پنجم کاهش دهد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم آمادگی برای هر زلزله احتمالی، از طرح پیاده‌سازی سیستمی صوتی خبر داد و گفت: این سیستم می‌تواند ۱۰ تا ۱۵ ثانیه پیش از وقوع زلزله و با تکان های اولیه، به مردم هشدار دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۵۱

وزير کشور در برنامه نگاه يک:
امدادرساني در کوتاه ترين زمان ممکن اولويت ما در زلزله است
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی با اشاره به اینکه امدادرساني در کوتاه ترين زمان ممکن اولويت ما در زلزله است، گفت: دغدغه اصلي ما در حوادث و بلاياي طبيعي کاهش تلفات و جلوگيري از گسترش خسارات احتمالي است.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۷:۴۸

به دنبال وقوع زمین لرزه در تهران و دیگر شهرها/
وزیرکشور امشب به «نگاه یک» می آید
خبرگزاری شبستان:زمین لرزه پنج و دو دهم ریشتری ۳۰ آذر تهران، وزیرکشور را برای توضیح پاره ای از اقدامات پیشگیرانه به برنامه نگاه یک می آورد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۰۸

کمبود ۲۰ درصدي شاخص هاي امداد و نجات براي زلزله پايتخت
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران از کمبود ۲۰ درصدي شاخص هاي امداد و نجات براي زلزله احتمالي در پايتخت خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۳:۰۵

آخرین جزئیات از زلزله شب گذشته تهران/۲ کشته و ۱۱۵ مجروح/آمادگی اماکن زیارتی برای اسکان
خبرگزاری شبستان: زلزله ۵.۲ ریشتری شب قبل تهران و شهرهای اطراف آن را لرزاند که بر اساس آخرین اطلاعیه مرکز هدایت عملیات بحران این زلزله ۲ کشته و ۱۱۵ مجروح تاکنون داشته است.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۴:۳۰

توصیه‌هایی برای کاهش استرس و پایداری سلامت روان در شرایط بحران
خبرگزاری شبستان: وزارت بهداشت توصیه‌هایی را برای کاهش استرس و پایداری سلامت روان در شرایط بحران اعلام کرد.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۴:۱۷

مرکز هدایت عملیات بحران اعلام کرد؛
۲ کشته و ۱۱۵ مجروح آخرین آمار از زلزله شب گذشته تهران و البرز
خبرگزاری شبستان: مرکز هدایت عملیات بحران، آخرین آمار تلفات و مصدومان زلزله شب گذشته تهران و البرز را ۲ کشته و ۱۱۵ مجروح اعلام کرد.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۳:۵۳

آرامش در پایتخت پس از یلدای زودهنگام
خبرگزاری شبستان: زلزله ۵.۲ ریشتری شب قبل تهران و شهرهای اطراف آن را لرزاند، پس از گذشت یک شب پر از استرس هم اکنون آرامش به پایتخت بازگشته است.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۱:۳۱

حضور مردم تهران در سطح شهر در پی احساس زلزله
در پی وقوع زلزله در نزدیکی تهران مردم به سطح خیابان ها آمده اند.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۰۲:۱۷

لزوم افزایش ۳ برابری سیستم های هشدار سریع زلزله در تهران
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون معماری شهرسازی شورای شهر تهران گفت: افزایش ۳ برابری سیستم های هشدار سریع زلزله در تهران ضروری است.

۱۳۹۴/۸/۵ - ۱۶:۴۹

زلزله در تهران را جدی بگیرید
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بایستی زلزله در تهران را جدی بگیریم، گفت: مسئولان حوزه مدیریت بحران را برای حضور در جلسه شورای شهر دعوت کنیم.

۱۳۹۴/۶/۲۴ - ۱۴:۴۳

زلزله تهران فاجعه تاریخ خواهد بود
خبرگزاری شبستان: رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه باید مردم تهران را نسبت به اثرات زلزله آگاه کنیم، اظهار داشت: شهروندان تهرانی باید هشدارهای لازم در این خصوص را دریافت کنند که این خود یک آگاه سازی است.

۱۳۹۴/۶/۳ - ۱۴:۱۲

زلزله تهران را جدی بگیریم
خبرگزاری شبستان: یکی از مهمترین موضوعات مرتبط با مدیریت بحران های شهری، انجام اقدامات پیشگیرانه در خصوص وقوع سیل و زلزله و همچنین مدیریت صحیح این بحران هاست.

۱۳۹۴/۵/۲۶ - ۱۵:۲۰