خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معرفت
حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن بيانگر معرفت و آگاهي مردم/ شركت با وضو در راهپيمايي
خبرگزاري شبستان: امام جمعه شيرگاه با تاكيد بر شركت در راهپيمايي ۲۲ بهمن با وضو، حضور پرشور و گسترده در راهپيمايي ۲۲ بهمن را بيانگر معرفت و آگاهي مردم و باور به حكومت اسلامي ايران و ثمرات آن دانست.

۱۳۹۳/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۴

معرفی کتاب...
پوپولیسم؛ پدیده ای مدرن یا جاهلانه؟
خبرگزاری شبستان: پوپولیسم یکی از مفاهیم مناقشه برانگیز ما شده است که هر از گاهی در تحلیل یا توصیف برخی از رفتارها و پدیده های سیاسی به کار می رود. برخی بدون آن که تعریف دقیقی از آن ارائه دهند، افکار و رفتار دیگران را به پوپولیسم متصف می کنند.

۱۳۹۳/۱۰/۸ - ۱۱:۳۱

همه چيز در دین مبین اسلام با علم و معرفت سنجیده مي شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در اسلام شروع، خاتمه و ميانه راه و همه و همه چيز با علم و معرفت سنجیده مي شود.

۱۳۹۳/۱۰/۳ - ۱۱:۱۵

امروز برگزار می شود؛
نشست اِسناد معرفت علمی به سوژه اجتماعی علمی
خبرگزاری شبستان: دیدگاه معرفت بسط ‌یافته‌ی اجتماعی و نقد جنیفر لکی به دیدگاه بسط‌ یافته در نشستی علمی بررسی می شود.

۱۳۹۳/۹/۱۹ - ۱۰:۱۳

کلید تمام معرفت های توحیدی در «صحیفه سجادیه» نهفته است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که کلید تمام معرفت های توحیدی در «صحیفه سجادیه» نهفته است، افزود: قرآن کریم به زبانی دیگر در این کتاب خلاصه شده و برای جامعه بشریت به روز و انسان فهم شده است.

۱۳۹۳/۸/۲۳ - ۱۶:۱۳

انتشار معرفت شناسی اصلاح شده
خبرگزاری شبستان: کتاب معرفت شناسی اصلاح شده به بررسی و نقد اندیشه معرفت شناسان نحله معرفت شناسی اصلاح شده مغرب زمین می پردازد.

۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۱۰:۰۸

محرم و صفر هم به عزاداری وهم به معرفت نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: تغذیه فکری هنرمندان در ایام محرم و صفر هم به عزاداری و هم به معرفت دینی نیاز دارد.

۱۳۹۳/۸/۳ - ۱۰:۳۵

عزاداری امام حسین(ع) باید با معرفت و عقلانیت و به دور از افراط و تفریط برگزار شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: عزاداری امام حسین(ع) باید با معرفت، عقلانیت و اعتدال و به دور از افراط و تفریط برگزار شود.

۱۳۹۳/۷/۲۴ - ۱۵:۴۲

عرفه بهانه ای برای تقويت پيوند انسان با سرچشمه کمالات معنوی است
خبرگزاری شبستان: روز عرفه؛ روز دعا و نيايش به درگاه ربوبى و میعادگاه راز و نياز و تقويت پيوند انسان با سرچشمه کمالات معنوی است.

۱۳۹۳/۷/۱۲ - ۱۳:۰۱

مقایسه جهانی شدن اسلامی و غربی در معرفتِ دویستم
خبرگزاری شبستان: شماره دویست ماهنامه معرفت با موضوعاتی همچون مقایسه جهانی شدن اسلامی و غربی و تأثير انقلاب اسلامى ايران در برجسته شدن موضوع قدرت نرم در روابط بين‏ الملل به چاپ رسید.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۶:۳۸

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
روح عبادت بدون تفکر الهی و دینی بدست نمی آید
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه روح عبادت بدون تفکر الهی و دینی بدست نمی آید، گفت: اصل معنویت با آگاهی و معرفت همراه است و کسی که تفکر دینی ندارد در شناخت اهل بیت(علیه السلام) خضوع و خشوعی ندارد.

۱۳۹۳/۶/۲۰ - ۱۵:۴۳