خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

السبت ٠ رجب ١٤٣٩

Saturday, March 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای اداری بیرجند
امام جمعه بیرجند:
کشور را با انجام درست مسئولیت ها احیا کنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه باید شهر و کشورمان را با انجام درست وظایف و مسئولیت ها احیا کنیم، گفت: زندگی انسان باید دارای ویژگی شادی، خیررسانی و ارزش مداری باشد.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۵:۴۱

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:
«فساد سیستماتیک» تهدید پیش روی انقلاب/ تمام گرایش‌های سیاسی در مقابل فساد ایستادگی کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در خانه ملت با بیان اینکه فساد سیستماتیک و کارگزاران بزرگترین خطری است که انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند، گفت: در بحث مبارزه با فساد باید در تمام گرایش های سیاسی کشور نسبت به آن محکم باشیم.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۲:۰۸

استاندار خراسان جنوبی:
عدم رضایت عموم از دستگاههای اجرایی/ گرفتن جریمه های بیخودی از مردم عقده گشایی مدیران است
خبرگزاری شبستان: استاندارخراسان جنوبی گفت: دستگاههای دولتی پول‌هايي را از مردم می‌گیرند واین پول واردحقوق کارمندان می‌شود بعد می‌گویند چرا حقوق کارمندان تا آخر ماه جواب نمی‌دهد؟با گرفتن این جریمه‌های بیخودی وریختن آن به حساب خزانه به همه ظلم ميکنيم.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۰۲:۴۳

حجت الاسلام عبادی در شورای اداری بیرجند: 
واردات تایر از خارج کشور برخلاف اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: جایگاهی ندارد که شرکت های خودروساز ما به جای استفاده از تایر داخلی از کشورهای چین و غیره تایر وارد کنند، این اقدام برخلاف اقتصاد مقاومتی است. 

۱۳۹۵/۲/۲۳ - ۱۵:۳۰

معاون عمرانی فرماندار بیرجند اعلام کرد:
افتتاح ۶۲ پروژه با اعتبار ۲۲۱ هزار میلیون ریال در دهه فجر
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی فرماندار بیرجند با تاکید بر تسریع در اجرای پروژههای اولویت دار این شهرستان، گفت: تاکنون ۶۲ پروژه با اعتبار ۲۲۱ هزار و ۷۹۷ میلیون ریال برای افتتاح در دهه فجر اعلام شده است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷

مرکز داده در خراسان جنوبی راه اندازی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی بر راه اندازی مرکز داده در استان تاکید کرد و از وزیر ارتباطات دولت یازدهم خواست اینترنت پرسرعت نسل ۳ و ۴ در استان مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۵/۲۴ - ۱۰:۵۵