خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهرداری اردبیل
فراخوان مسابقه طراحی المان میدان «خبرنگار» منتشر شد
خبرگزاری شبستان: شهردار اردبیل گفت: فراخوان مسابقه طراحی المان میدان «خبرنگار» و نورپردازی شهری برای استقبال از بهار ۹۷ منتشر شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۱

سرپرست شهرداری اردبیل:
فرهنگ شهری نیازمند توجه به فعالیت های اجتماعی و دینی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست شهرداری اردبیل گفت: فرهنگ شهری نیازمند توجه به فعالیت های اجتماعی و دینی است و یادواره های شهدا می تواند در معرفی فرهنگ ناب به جامعه کمک کند.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۴:۲۷

یادواره شهدای والامقام شهرداری اردبیل برگزار شد
خبرگزاری شبستان: یادواره شهدای والامقام شهرداری اردبیل در حسینیه نمایشگاه فرهنگی - رزمی رمضان باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۴:۲۵

شهردار اردبیل:
کارهای انسان محور در شهرداری منجر به شهر توسعه یافته می شود / رسانه ها منبع بازخوانی هویت فرهنگی شهری
خبرگزاری شبستان: شهردار اردبیل گفت: تلاش مجموعه شهرداری اردبیل برای ارائه خدمات انسان محور است تا رویکرد رفاه و آسایش در جامعه دیده شود و این کارها در نهایت منجر به شهر توسعه یافته خواهد شد.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۲:۵۱

تصویب قانون تجمیع مالیات بر ارزش افزوده به نفع شهرداری ها است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح تجمیع مالیات بر ارزش افزوده، گفت: با اجرای این قانون استان ها و شهرستان های کشور به نسبت جمعیت خود از این عوارض برخوردار خواهند شد.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۳:۳۵

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل قول مساعد داد؛
بررسی امکان مشارکت شهرداری اردبیل در تکمیل سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در خصوص بررسی امکان مشارکت شهرداری اردبیل در تکمیل سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی قول مساعد داد.

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۲:۰۶

شعار «اردبیل شهر مهربانی ها» با هدف ایجاد نشاط اجتماعی طرح ریزی شده است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: شعار «اردبیل شهر مهربانی ها» با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و برنامه های آموزشی شهرداری و شورای شهر طرح ریزی شده است که استقبال خوبی تاکنون شاهد بوده ایم.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۵

نقش مطبوعات محلی در انتقال پیام های آداب شهروندی موثر است
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل گفت: مطبوعات محلی در انتقال پیام های آداب شهروندی در حوزه مدیریت شهری نقش موثری را می تواند ایفا کند و این تعامل موجب افزایش فرهنگ عمومی شهروندان نیز خواهد شد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۰۸:۴۰

تعامل شهرداری اردبیل با مطبوعات در حوزه آموزشی بیش از پیش فعال شود
خبرگزاری شبستان: مدیر خانه مطبوعات استان اردبیل گفت: ظرفیت آموزشی مطبوعات در بین عموم جامعه می تواند برای شهرداری اردبیل بیش از پیش سازنده باشد و باید این ظرفیت به درستی برنامه ریزی و از آن استفاده شود.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۰۸:۴۰

مسئول روابط عمومی شهرداری اردبیل:
بیشترین تعامل را با مطبوعات محلی داشته ایم
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی شهرداری اردبیل گفت: بیشترین تعامل را با مطبوعات محلی داشته ایم تا بتوانیم مصالح عمومی شهری را به اطلاع مردم برسانیم.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۰۸:۲۵

حمید لطف اللهیان به عنوان شهردار اردبیل انتخاب شد
خبرگزاری شبستان: حمید لطف اللهیان به عنوان چهل و چهارمین شهردار اردبیل از سوی شورای اسلامی شهر انتخاب شد.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۰۹:۳۰

سرپرست شهرداری اردبیل:
شهرداری بیش از ۴۷۵ میلیارد ریال بدهی دارد
خبرگزاری شبستان: سرپرست شهرداری اردبیل، گفت: طبق لیست درخواستی شورای شهر بر اعلام بدهی شهرداری این نهاد بیش از ۴۷۵ میلیارد ریال بدهی دارد که وام های دریافتی نیز جز این بدهی ها محسوب می شود.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۱۰:۳۸

پل ایستگاه سرعین تا یک هفته آینده تعیین تکلیف می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار مستعفی اردبیل گفت: پل ایستگاه سرعین یکی از طرح های معطل مانده بود که با سرعت کارهای اولیه انجام شد و تا یک هفته آینده تعیین تکلیف می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۳

اعضای شورای شهر اردبیل استعفای شهردار را پذیرفت
خبرگزاری شبستان: اعضای شورای شهر اردبیل با رای اکثریت استعفای شهردار را برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی پذیرفت.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۸:۵۳

با مشارکت شهرداری و شورای شهر اردبیل؛
خانه ریاضیات استان تشکیل می شود
خبرگزاری شبستان: خانه ریاضیات استان با مشارکت شهرداری و شورای شهر به صورت هیئت امنای تشکیل می شود.

۱۳۹۴/۱/۲۷ - ۱۰:۱۴

بسته های ایجاد نشاط اجتماعی تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار اردبیل از تدوین بسته های ایجاد نشاط در جامعه برای خانواده ها و جوانان اردبیل در حوزه های مختلف خبر داد.

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۱۲:۴۶

شهرداران به قانون پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی توجه کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل، گفت: قانون پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی توسط شهرداری ها در جهت تامین هزینه های این مجموعه موثر خواهد بود.

۱۳۹۳/۱۲/۷ - ۱۳:۱۹

به همت شورای شهر و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل؛
نخستین جشنواره آدم برفی در کنار دریاچه شورابیل برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نخستین جشنواره آدم برفی به همت شورای شهر و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در کنار دریاچه شورابیل با حضور خیل عظیم مردم شهر اردبیل برگزار شد.

۱۳۹۳/۱۲/۶ - ۰۹:۵۰

تصاویر ماهواره ای فجر از سرزمین های اشغالی افتخار قدرت ایران است
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: تصاویر ماهواره ای فجر از سرزمین های اشغالی افتخار قدرت ایران است و سیستم پوشالی رژیم صهونیستی را بر همگان آشکار کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸

شهدا خود را فدای انقلاب و مردم کرده اند
خبرگزاری شبستان: شهردار اردبیل، گفت: شهدا درس ایثارگری و شهادت را به جهانیان آموختند و خود را فدای انقلاب و ملت ایران کردند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۴