خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

الأحد ٢١ ذو القعدة ١٤٤١

Sunday, July 12, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاونت هنری
رونمایی از آثار مذهبی معاونت هنری وزارت ارشاد در دهه کرامت
مراسم رونمایی از آثار مذهبی معاونت هنری وزارت ارشاد در دهه کرامت با حضور مدیران و معاونان وزیر در تالار رودکی برگزار شد.

۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۲:۵۷

نشست هماهنگی چهار جشنواره هنری فجر در معاونت هنری
نشست هماهنگی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر و نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر چهارشنبه ۱۸ دی ماه در معاونت امور هنری برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۱

طراح پوستر جشنواره هنرهای تجسمی جوانان:
سعی کردم به پویایی و خلاقیت توجه کنم
حامد حکیمی طراح پوستر بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان درباره هویت بصری و طراحی پوستر جشنواره گفت : سعی کردم در طراحی هویت بصری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به پویایی و فضای خلاقیت و نوآورانه جوانان توجه کنم.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۲۲:۱۷

معاونت هنری در نشست اعلام فراخوان طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر
شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر میراثی بود که در اختیار داشتیم
سیدمجتبی حسینی با بیان این که شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر طرح بدیع و نویی نیست و میراثی بود که در دست داشتیم، گفت: این طرح نیاز به معرفی بهتر و دیگرگونه دارد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۱:۴۶

دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد
٤٩٥ تک آهنگ بهار امسال مجوز انتشار گرفت
٤٩٥ تک آهنگ در سه ماهه نخست سال جاری از دفتر موسیقی مجوز گرفته است که نشانگر افزایش دو برابری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۹:۴۴

سعید اسلام زاده:
اعتبارات انجمن های هنری افزایش می یابد
مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی از افزایش اعتبارات برای کمک به انجمن‌های هنری خبر داد و گفت: اعتبارات از یک میلیارد به پنج میلیارد افزایش پیدا کرده است و نحوه تقسیم آن به تدریج اعلام می شود.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۲۰:۱۱

نشست هنرمندان و انجمن های ۱۰ استان با معاونت هنری
زیرساخت ها و امکانات هنری ما با جمعیت مستعد انسانی هنر تطابق ندارد
نشست مدیران، هنرمندان و مدیران انجمن های هنری ۱۰ استان کشور با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه سوم بهمن ماه برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۲۱

تفاهم نامه همکاری معاونت هنری و دانشگاه هنر امضا شد
تفاهم نامه همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر امضا شد.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۴:۳۲

معاون امور هنری در پاسخ به شبستان:
نیمی از اعتبار پنجمین دوسالانه خوشنویسی از سوی معاونت هنری تامین شد
سیدمجتبی حسینی با بیان این که حمایت دولت از همه مجامع هنری از طریق معاونت هنری وزارت ارشاد صورت می گیرد، گفت: نیمی از اعتبار پنجمین دوسالانه خوشنویسی در قزوین از سوی معاونت هنری تامین شد.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۵۳

آغاز روند اجرایی تفاهم نامه معاونت هنری و منطقه آزاد چابهار/
نشان ملی مهتاب رونمایی و اهدا می شود
با آغاز روند اجرایی تفاهم نامه میان معاونت امور هنری و منطقه آزاد چابهار، نخستین دوره مدرسه عالی طراحی مد و لباس و صنایع خلاق آغاز می شود و نشان ملی مهتاب در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رونمایی می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۱:۳۶

در بیانیه ای اعلام شد
تفاهم نامه معاونت هنری و منطقه آزاد کیش درباره کنسرت خیابانی نیست
تفاهم نامه معاونت امور هنری وزارت ارشاد و سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه هنرهای تجسمی و هنر معاصر است و ماده ای مبنی بر برگزاری کنسرت خیابانی در این تفاهم نامه قرار ندارد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۴:۳۴

سرقت مجسمه برنزی ۳۵۰ کیلویی بهداد لاهوتی؛ اهمال یا ندیدن
خبرگزاری شبستان: مجسمه برنزی بهداد لاهوتی که سال ها پیش در اکسپویی به مجموعه های مرتبط با معاونت هنری فروخته شده بود فروردین امسال در معاونت هنری به سرقت می رود و تازه سازنده اثر دیروز متوجه سرقت اثرش می شود و واکنش نشان می دهد .

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۳:۰۴

افزایش ۴۰ درصدی اعتبارات حوزه هنرهای نمایشی
خبرگزاری شبستان: معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به افزایش اعتبارات در بخش های هنری در سال آینده گفت: در حوزه هنرهای نمایشی شاهد رشد ۴۰ درصدی خواهیم بود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۷

علی مرادخانی در اجلاس مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کل استان ها:
باید به زیرساخت های تئاتر توجه شود 
خبرگزاری شبستان: معاون امور هنری وزارت ارشاد از مدیران استانی خواست به زیرساخت های تئاتر در استان ها توجه شود و گفت: امسال سال تئاتر نامگذاری شده و در همین راستا برای توجه بیشتر به تئاتر بخشی از بودجه معاونت هنری به تئاتر استان ها اختصاص داده شده است

۱۳۹۴/۵/۱۹ - ۱۲:۰۷