خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٨ ربيع الثاني ١٤٣٩

Tuesday, January 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی لاریجانی
لاریجانی:
مساله فلسطین مهمترین مساله جهان اسلامی است/تشکیل کمیته ویژه قدس در ۱۳ امین کنفرانس
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم جهان اسلام مساله فلسطین است گفت: کمیته دائمی ویژه قدس در ۱۳ امین مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی تشکیل شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس گینه بیسائو:
اظهارات سخیف ترامپ ذات سردمداران آمریکا را نشان می‌دهد
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها با تکبری که دارند کشورهای دیگر را کوچک می‌شمارند، از این رو کشورها باید با یکدیگر وحدت داشته باشند، گفت: عملکرد تروریست ها در منطقه خاورمیانه و آفریقا متفاوت است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۵

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس الجزایر:
افراطی‌گری مشکل جهان اسلام در دنیای امروز است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الجزایر کشور مهمی در جهان اسلام است و همیشه سیاست خارجی مثبتی داشته است، گفت: مسئله تروریسم در منطقه ریشه دوانده و افراطی‌گری مشکل جهان اسلام در دنیای امروز است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۵

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس ترکیه:
توسعه روابط بانکی در دستورکار روابط تجاری ایران و ترکیه قرار دارد/ اجازه نمی‌دهیم فلسطین وجه المصالحه شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مزاحمت‌های اخیر آمریکایی‌ها در منطقه گفت: در این شرایط توسعه همکاری‌های اقتصادی ضروری است و اتحادیه بین المجالس نیز باید در این حوزه فعال شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۰

در حاشیه سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی مطرح شد:
پیشنهاد لاریجانی برای تجدیدنظر در تعرفه‌های گمرکی در دیدار با نایب رئیس مجلس تاجیکستان
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نایب رئیس مجلس تاجیکستان بر لزوم تجدیدنظر در تعرفه‌های گمرکی میان دو کشور تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۰

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس پاکستان:
ایران و پاکستان با درایت در مقابل مشکلات مختلف تروریستی ایستادگی کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رابطه دوستی دیرینه‌ میان ایران و پاکستان بیان کرد: دو کشور با درایت در مقابل مشکلات مختلف تروریستی ایستادگی کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۴

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس سنگال:
اتحادیه مجالس اسلامی به سمت افزایش روابط تجاری اعضا حرکت کند
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر گسترش روابط تجاری میان کشورهای اسلامی، گفت: هر کشوری ظرفیتی دارد که اتحادیه مجالس اسلامی باید با شناسایی آن به سمت نزدیک‌تر شدن روابط برود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۶

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس سوریه:
مقاومت ملت سوریه ستودنی است/ نگاه کشورها به سوریه در حال تغییر است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سوریه دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته است، نقش ملت سوریه در پیروزی‌های پیاپی این کشور را قابل تقدیر و ستودنی دانست.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۳

لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس عمان:
وظیفه کشورهای اسلامی تلاش برای کاهش اختلاف‌ها است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان قسم خورده مسلمانان تلاش دارند تا با نفوذ در میان آنان به اختلافات دامن بزنند و این وظیفه کشورهای اسلامی است که از گسترش اختلافات جلوگیری کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۸

نشست کمیته های تخصصی مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی
بیستمین جلسه کمیته عمومی کنفرانس مجالس کشور‌های عضو سازمان همکاری اسلامی صبح امروز (۲۵ دی) با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در هتل اسپیناس پالاس آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۰

دیدار رییس مجلس شورای اسلامی با همتایان سنگالی و موزامبیکی
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی با روسای مجالس موزامبیک و سنگال دیدار می‌کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۲

لاریجانی در کنفرانس مجامع اسلامی:
اولویت همکاری اقتصادی ایران با کشورهای اسلامی/آمادگی ارایه کمک امنیتی برای مقابله با تروریست
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ارایه کمک‌های امنیتی به کشورهای اسلامی به منظور مقابله با تروریسم خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۰

پیام تسلیت لاریجانی در پی جان باختن شهادت‌گونه سرنشینان نفتکش ایرانی:
نام و خاطره این قهرمانان در تاریخ کشور باقی خواهد ماند
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی جان باختن شهادت گونه سرنشینان نفتکش ایرانی را تسلیت گفت و افزود: نام و خاطره این قهرمانان در تاریخ کشور باقی خواهد ماند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۲

لاریجانی:
مجلس شورای اسلامی تغییر در ساختار توافق هسته ای را به هیچ وجه نمی پذیرد
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس با بیان اینکه زیاده خواهی امریکا همراه با سیاست کار چاق کنی تاجرمآبانه تاثیر سویی در مراودات دیپلماتیک گذاشته است، گفت: مجلس شورای اسلامی تغییر در ساختار توافق هسته ای را به هیچ وجه نمی پذیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۷

لاریجانی در دیدار با نایب رئیس مجلس بورکینافاسو:
رویارویی با مشکلات جهان اسلام تنها با اتحادکشورهای اسلامی قابل حل است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جهان اسلام اکنون درگیر تنش های زیادی است که تنها با اتحاد و همدلی این کشورها قابل حل خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۲

اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
مراسم اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح پنجشنبه بیست و یکم دی ماه با حضور شخصیت‌های سیاسی کشور و اقشار مختلف مردم در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷

تسلیت لاریجانی در پی درگذشت عباسعلی نورا
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت عباسعلی نورا از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۸

لاریجانی در کمیسیون تلفیق:
دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند/فساد موجود سیستماتیک نیست
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وقتی ملت استقلال خواهی همراه با عزتمندی را دنبال می کند آمریکایی ها عصبانی می شود، تاکید کرد: دشمنان غرش می کنند اما جرأت تعدی ندارند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۳۶

رئیس مجلس پاکستان:
تهران و اسلام آباد دوستان و دشمنان یکسانی دارند
خبرگزاری شبستان: ایاز صادق رئیس مجلس پاکستان که میزبان علی لاریجانی رئیس مجلس جمهوری اسلامی ایران بود اظهار داشت دو کشور دوستان مشترک و دشمنان یکسانی دارند. لاریجانی برای انجام یک دیدار رسمی به اسلام ‌آباد سفر کرده است.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۳:۱۵

لاریجانی:
دیوان محاسبات به موضوع هزینه کرد مابه التفاوت قیمت ارز رسیدگی کند
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی از دیوان محاسبات خواست در مورد اینکه مابه التفاوت قیمت ارز در کجا هزینه شده است رسیدگی کند.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۹:۱۷