خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتخابات
«بتو اورورک» و کاریزمایی که می تواند کار «ترامپ» را یکسره کند
دموکرات ها بی نهایت خوشحال هستند که «بتو اوروک»،نماینده سابق مجلس نمایندگان آمریکا از تگزاس وارد حلقه انتخاباتی شده و شانس خود را برای ریاست جمهوری در آمریکا امتحان می کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۴

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی:
حاکمیت نباید با طرح استانی شدن انتخابات تضعیف شود
دهقان با اشاره به اینکه حاکمیت نباید با طرح استانی شدن انتخابات تضعیف شود، گفت: نماینده باید پناهگاه مردم باشد و مردم احساس کنند کسی را در درون حکومت دارند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۴

خروج «بوتفلیقه»... پیروزی ملت یا دور زدن حرکت مردمی؟
«عبدالعزیز بوتفلیقه» درحالی انصراف خود از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که محتوای پیامش بیانگر دور زدن خواسته های مردم و ماندگاری در قدرت است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۵

مجلس در طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس با امکان عزل نمایندگان مخالفت کردند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امکان عزل نمایندگان با حکم دیوان عالی کشور در صورت از دست دادن شرایط نمایندگی در طول دوره مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۲

با حضور نمازگزاران؛
انتخابات هیئت امنای مسجد امیرالمؤمنین(ع) مختص آباد برگزار شد
انتخابات هیئت امنای مسجد امیرالمؤمنین(ع) مختص آباد آران و بیدگل با رقابت ۱۱ نامزد و حضور پرشور نمازگزاران این مسجد برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۶

آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۹

عکس؛ برگزاری انتخابات مدیر مسؤول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل
انتخابات مدیر مسؤول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران و بیدگل با حضور اعضای مجمع عمومی در مسجد امام زمان(عج) برگزار و «علی کویری مفرد» با کسب اکثریت آرا به عنوان مدیر مسؤول این کانون انتخاب شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۶

بیانیه قضات الجزایری:
«بوتفلیقه» باشد بر انتخابات نظارت نمی کنیم
،بیش از هزار قاضی الجزایری اعلام کردند که اگر «عبدالعزیز بوتفلیقه»،رئیس جمهوری کنونی الجزایر در انتخابات ماه آینده شرکت کند از نظارت بر این انتخابات امتناع می کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۹

صداوسیما موظف به حذف مطالب خلاف واقع در برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها شد
صداوسیما موظف شد که برنامه‌های تبلیغاتی ضبط شده نامزدها حاوی مطالب و اطلاعات خلاف واقع و توهین‌آمیز را به تشخیص کمیسیون بررسی تبلیغات استان حذف کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۸

مجلس مجازات خرید و فروش رای در انتخابات مجلس را تعیین کرد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مجازات خرید و فروش رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی را تعیین کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۵

بازگشت «بوتفلیقه» به الجزایر در بحبوحه اعتراضات مردمی
رئیس جمهوری الجزایر پس از دو هفته تحت درمان بودن در یکی از بیمارستان های سوئیس،امروز (یکشنبه ۱۹ اسفند) در میانه تظاهرات گسترده مردمی به کشور برمی گردد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۸

اظهار نظر مسئولان درباره کاندیداها و گروه‌های سیاسی در انتخابات ممنوع شد
انتشار تصویر یا اعلام نظر مسئولان درباره کاندیداها و احزاب و گروه‌های سیاسی در انتخابات ممنوع شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۲

تبلیغ نامزدهای انتخابات مجلس از جایگاه‌های رسمی و دولتی ممنوع می‌شود
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی له یا علیه نامزدهای انتخابات مجلس از طریق صداوسیما و جایگاه نمازجمعه، جلسات، تجمعات، مراسم و با هر وسیله دیگری که جنبه رسمی و دولتی دارد را ممنوع کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۹

دولت با استانی شدن انتخابات موافق است/ تاکید رئیس جمهوری بر تکریم و رفع مشکلات جامعه ایثارگران
حسینعلی امیری با بیان اینکه، دولت با استانی شدن انتخابات موافق است، گفت: لایحه جامع انتخابات در هشتم بهمن ماه ۹۷ با یک فوریت به مجلس تقدیم و با طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مقارن شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۱

ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی این هفته به ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی می پردازند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۳

شبستان گزارش می دهد
ترامپ- نتانیاهو در آستانه سقوط
«دونالد ترامپ» و «بنیامین نتانیاهو» درحال حاضر آماج، حملات سیاسی دردناکی هستند که سرنوشت سیاسی و حتی شخصی آنها را می تواند رقم بزند، به طوری که این اتهامات می تواند ترامپ را از کاخ سفید بیرون و نتانیاهو را به زندان بیندازد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۷:۴۸

معاون سیاسی وزیر کشور در جمع خبرنگاران:
لایحه جامع انتخابات انطباق کاملی با سیاست های کلی انتخابات دارد
عرف گفت: لایحه جامع انتخابات انطباق کاملی با سیاست های کلی انتخابات دارد اما طرح استانی شدن انتخابات احتمالاً می‌تواند در بخشهایی با سیاستهای کلی انتخابات تفاوت‌های داشته باشد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۵

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی:
مصوبه مجلس در مورد کاندیداتوری به گردش نخبگان کمک می کند
میرزایی نکو با اشاره به مصوبه مجلس در مورد ممنوعیت کاندیداتوری برای افرادی که سه دوره متوالی نماینده بوده اند، گفت: این مصوبه به گردش نخبگان در کشور کمک می کند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۸

سامانه تبلیغات انتخاباتی راه اندازی می‌شود
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای ضمن تعیین ضوابطی برای تبلیغات کاندیداها مقرر کردند که سامانه تبلیغات انتخاباتی راه اندازی شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۳

ترکیب هیات اجرایی برای تجميع نتایج آرای حوزه های انتخابیه تعیین شد
نمایندگان مجلس در مصوبه ای ترکیب هیأت اجرائی حوزه انتخابیه اصلی به منظور تجميع نتایج آرای حوزه های انتخابیه موجود در استان را تعیین کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۷