خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

الأحد ١١ شعبان ١٤٤١

Sunday, April 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت‌الاسلام حسن دهشیری؛ امام جمعه اردستان
عکس/ خروش اردستانی ها در ۲۲ بهمن
اقشار مختلف مردم انقلابی اردستان با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن باری دیگر حماسه ‌آفریدند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۵

امام جمعه اردستان:
ملت ایران در انتخابات نمایندگانی انقلابی و شجاع انتخاب کنند
حجت الاسلام دهشیری گفت: ملت ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه نمایندگانی مومن، انقلابی وشجاع را انتخاب کنند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۱

امام جمعه اردستان:
کاندیداهای نمایندگی مجلس با شعارهای دروغ دل مردم را خوش نکنند
حجت الاسلام دهشیری با اشاره به نمونه هایی از گناهان کبیره که نباید توسط کاندیداها در ایام انتخابات انجام شود، گفت: کاندیداهای نمایندگی مجلس با شعارهای دروغ خود دل مردم را خوش نکنند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۷

امام جمعه اردستان:
اقدام کنفدراسیون فوتبال‌آسیا سیاسی و در جهت جنگ روانی آمریکاست
حجت الاسلام حسن دهشیری گفت: اقدام کنفدراسیون فوتبال‌آسیا در محرومیت نمایندگان فوتبال ایران از حق میزبانی، سیاسی و در جهت جنگ روانی آمریکا است.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۴:۵۳

امام جمعه اردستان:
مردم جانفشانی‌های سپاه را در حفاظت از كشور فراموش نمی‌کنند
حجت الاسلام دهشیری گفت: مردم جانفشانی‌های سپاه را در حفاظت از كشور فراموش نمی کنند چرا که سپاه مظهر اخلاص کامل است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۱

انتقاد امام جمعه اردستان از عدم حضور مسئولان در نماز جمعه
حجت الاسلام دهشیری با انتقاد از عدم حضور مسئولان در نماز جمعه گفت: مسئولان اگر تفریحگاه‌های خود را رها کنند و در کنار مردم باشند، مشکلات آن‌ها را نیز درک می‌کنند.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۴:۴۲

رئیس شورای فرهنگ عمومی اردستان مطرح کرد
لزوم اهمیت به فرهنگ مصرف در خانواده ها
حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه آنچه امروز باید خانواده به عنوان فرهنگ عمومی بر آن توجه کنند، فرهنگ مصرف است، گفت: بزرگان دین و کشور ما بر صرفه جویی و درست مصرف کردند تأکید داشتند اما متاسفانه در زندگی روزمره بسیار زیاد اسراف می کنیم.

۱۳۹۸/۸/۱۵ - ۱۱:۱۰

امام جمعه اردستان:
نیروی انتظامی مظهر اقتدار و مهربانی باشد
حجت الاسلام دهشیری گفت: نیروی انتظامی هم باید مظهر اقتدار و هم مظهر عطوفت و مهربانی باشد.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۳:۲۲

امام جمعه اردستان:
اجتماع اربعین باید ثبت گینس شود/لزوم زنده نگه داشتن یاد شهدا
امام جمعه اردستان با بیان اینکه امروز کمترین کاری که می‌توانیم برای شهدا انجام دهیم، تکریم و زنده نگه داشتن نام و یاد آنها است، گفت: اگر غول های رسانه ای دنیا در اختیار دشمنان اسلام نبود، حرکت بزرگ و مردمی اربعین باید ثبت گینس شود.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۵:۲۷

۱۸ دیماه انجام شد؛
سفر یک‌روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به اردستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفری یک‌روزه به شهرستان اردستان با فرماندار، امام جمعه، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این شهرستان دیدار کرد و سپس به جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رفت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۰

آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست /شورای تامین اردستان به دنبال امنیت کامل منطقه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان با بیان اینکه آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست، خواستار تلاش بیشتر مسئولان در تحقق این امر شد تا آثار آن در زندگی مردم به ویژه طبقه پایین جامعه محسوس باشد.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۲۰:۰۸

آیین نکوداشت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان اردستان
مساجد، کانون اجتماعات انسان های با ایمان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان در آیین نکوداشت کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان، مساجد را کانون اجتماعات انسان های با ایمان برشمرد و گفت: عمران مساجد در گروه حضور افراد و تعلیم و تربیت در مساجد است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۱

تربیت و آموزش باید قرآنی باشد
خبرگزاری شبستان: همایش مدیران و مربیان پرورشی مدارس اردستان به مناسبت هفته امورتربیتی دردبستان دخترانه ابوریحان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۰:۴۳

مردم، نامهربانان با انقلاب را نمی بخشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان ضمن تشکر از مردم و نسل سومی های انقلاب به خاطر حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند کسانی که با انقلاب نامهربانی کردند مردم آنها را نمی بخشند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۷

شاخصه و شاکله اسلام را فرهنگ تشکیل می دهد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان مبنای انقلاب اسلامی را بر اساس فرهنگ دانست و استمرار آن نیز در گرو فعالیت های فرهنگی برشمرد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۴

امام جمعه اردستان:
کمبود اعتبارات در اردستان فرهنگ را در بند نگه داشته است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان، با اشاره به اینکه کمبود اعتبارات در اردستان فرهنگ را در بند نگه داشته است، گفت: جوانان در مسابقات ورزشی و ارزشی شرکت می کنند و این در حالی است که برای تقدیر از آنها اعتباری نداریم و این امر باعث می شود که کمتر برای چندمین بار در برنامه‌های فرهنگی شرکت کنند.

۱۳۹۴/۵/۱۵ - ۱۲:۱۰