خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٦ شوّال ١٤٣٩

Wednesday, June 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهاد مهندس پور
نشست خبری جشنواره تئاتر فجر با حواشی همراه شد؛
فرهاد مهندس پور: کوشیدم که عاقل بمانم/ تئاتر ایران مرا نمی خواهد
خبرگزاری شبستان: دبیر جشنواره تئاتر فجر با بیان اینکه انتظار بیشتری از خودم داشتم، گفت: در هشت ماه گذشته، کوشیدم عاقل بمانم و توصیه ام به همکارانم این بود که باید تلاش کنیم تا دیوانه نشویم؛ زیرا فشارهایی که از همه طرف وارد می شود، بیش از حد است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۰

دبیر جشنواره تئاتر فجر در نشست چشم انداز تئاتر استان ها مطرح کرد:
هدف جشنواره فجر کشف چهره های تازه است
خبرگزاری شبستان: فرهاد مهندس پور با بیان اینکه بخش مهمی از کارگردان های جریان ساز تئاتر کشور از جشنواره ی تئاتر فجر معرفی شده اند، تاکید کرد: کانال های ورودی جشنواره های استانی به فجر باید کوچک تر شوند تا جشنواره محل کشف و معرفی چهره های تازه باشد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۸:۳۹

فرهاد مهندس پور در نشست خبری جشنواره تئاتر فجر مطرح کرد:
انتخاب آثار جشنواره بر عهده جامعه تئاتری است
خبرگزاری شبستان: فرهاد مهندس‌پور در نشست رسانه ای جشنواره تئاتر فجر گفت: اینکه جامعه ی تئاتری خودش بتواند آثار را انتخاب کند، اتفاق درست تری است که می تواند ضریب اشتباهات را پایین بیاورد. در آن صورت حتی اگر اشتباهی رخ دهد، یک اشتباه دسته جمعی است.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۶:۵۸

با حکم مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی ایران؛
فرهاد مهندس پور دبیر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر شد
خبرگزاری شبستان: مهدی شفیعی طی حکمی فرهاد مهندس پور کارگردان و مدرس دانشگاه را به دبیری سی و ششمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۱:۱۰

«مکبث» به پردیس چارسو می رود
خبرگزاری شبستان: نمایش مکبث به کارگردانی فرهاد مهندس پور که شانزده سال از اجرای آن می گذرد، در پردیس سینمایی چارسو اکران می شود.

۱۳۹۵/۹/۳ - ۱۵:۲۹

گروه انتخاب متون «تولیدات تازه‌های تئاتر ایران» جشنواره تئاتر فجر معرفی شد
خبرگزاری شبستان: خسرو حکیم‌رابط،‌ فرهاد مهندس‌پور و نادر برهانی‌مرند به عنوان گروه انتخاب متون «تولیدات تازه‌های تئاتر ایران» معرفی شدند.

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۱۷:۳۶