خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون درمان وزارت بهداشت
جان بابایی خبر داد:
اعزام ۶۰۰ متخصص با تعهدی ۱۲ ساله به مناطق محروم
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اعزام ۶۰۰ نفر از پزشکان متخصص با تعهدی ۱۲ ساله به مناطق محروم در اولین دوره، گفت: بیش از سه هزار متخصص در شهرهای کم برخوردار با اجرای طرح تحول سلامت استقرار یافتند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۹:۱۴

سالانه ۳۰ هزار میلیارد ریال صرف بیماران سرطانی می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون درمان وزارت بهداشت: طرح های اجرایی بهداشت و درمان در استان سمنان،حکایت از نگاه درست و آگاهی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی این استان از حوزه های بهداشتی و درمانی مورد نیاز سمنان است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیمارستان صحرایی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تجهیز می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به سفر ۲ روزه معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خراسان جنوبی، اظهارداشت: در این سفر معاون وزیر قول تجهیز بیمارستان صحرایی و مدیریت بحران استان را داد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۴:۱۶

بیمارستان طالقانی گرگان از شرایط مناسبی برخوردار نیست
خبرگزاری شبستان: معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص بیمارستان طالقانی گرگان، گفت: این بیمارستان از شرایط خوبی برخوردار نیست.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۱۶

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از طرح های بهداشتی و درمانی در قزوین
خبرگزاری شبستان: معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تعدادی از طرح های بهداشتی و درمانی استان قزوین بازدید کرد.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۳:۲۷

معاون درمان وزیر بهداشت:
فعالیت ۵ هزار پزشک متخصص و فوق تخصص درنقاط مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه از سال گذشته توزیع پزشکان متخصص در مناطق مختلف کشور گسترش پیدا کرده است، گفت: در حال حاضر ۵ هزار پزشک متخصص و فوق تخصص در تمام نقاط کشور و نقاط محروم در حال فعالیت هستند و طرح نظام سلامت هم برای بستری برنامه دارد هم برای بیماران سرپایی و یکی از نمونه های بسیار خوب در ارائه خدمات سرپایی همین کلینیک علی آباد کتول است.

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۱۶:۰۲