خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

الاثنين ٣ جمادى الثانية ١٤٣٩

Monday, February 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای راهبردی روابط خارجی
خرازی در دیدار سفیر جدید نروژ تشریح کرد:
شرط تداوم تعهد ایران به برجام
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تصریح کرد: تا زمانی که اروپا به برجام متعهد باشد و جریان فعالیت‌های اقتصادی ادامه یابد، ایران نیز به برجام متعهد خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۵۴

خرازی در دیدار با بشار اسد:
دشمنان سوریه دست از توطئه برنخواهند داشت
خبرگزاری شبستان: رییس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار با بشار اسد گفت: دشمنان سوریه و جبهه مقاومت دست از توطئه های خود برنخواهند داشت و لازم است در دوران بازسازی سوریه به توطئه های دشمن و بویژه توطئه بعضی از کشورهای منطقه توجه جدی به عمل آید.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۱۴

خرازی در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه:
باید حاکمیت به تمام سرزمین سوریه برگردد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: به رغم پیروزی های اخیر در صحنه میدانی، باید تلاش هایی صورت پذیرد که حاکمیت به تمام سرزمین سوریه برگردد و قوانین طوری تنظیم شود که آینده درازمدت سوریه مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۰۷

کمال خرازی با بشار اسد دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۳۴

حامد کرزی در سخنرانی در شورای راهبردی روابط خارجی:
مقابل راهبرد آمریکا در افغانستان می ایستم
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور پیشین افغانستان گفت: راهبرد آمریکا درباره افغانستان، پیامی جز ادامه جنگ ندارد؛ این در حالی است که مردم افغانستان صلح می خواهند و من به همین دلیل به شدت مقابل این راهبرد آمریکا می ایستم.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۳۶

خرازی در دیدار حامد کرزی:
داعش، شکل جدید دخالت بیگانگان در افغانستان/هشدار درباره حضور بلندمدت امریکا در افغانستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: هدف آمریکا از حضور در افغانستان، نه برای مبارزه با تروریسم، بلکه برای تامین اهداف راهبردی خودش بوده است.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۲۸

شبستان گزارش می دهد:
حکایت مفصل ظریف و شورای راهبردی روابط خارجی
خبرگزاری شبستان: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان روز گذشته در جلسه ای در شورای راهبردی روابط خارجی به توضیحاتی در خصوص توافق هسته ای پرداختند.

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۰۸:۵۱

امروز ۱۳ مرداد ساعت ۱۶:۴۵؛
پخش مشروح نشست تیم هسته ای در شورای راهبردی روابط خارجی از شبکه خبر
خبرگزاری شبستان: مشروح نشست تیم هسته ای با کارشناسان و استادان دانشگاه، در شورای راهبردی روابط خارجی، عصر امروز (۱۳ مرداد) از شبکه خبر پخش می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۶:۱۴