خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای راهبردی روابط خارجی
در دیدار خرازی و وزیر امور بین‌الملل حزب کمونیست چین صورت گرفت
تاکید بر ضرورت حفظ برجام و ایفای تعهدات ۱+۴
همکاری‌های ایران و چین درباره تداوم خرید نفت از ایران و همچنین حفظ برجام و ضرورت ایفای تعهدات ۱+۴ برای حفظ این توافق از مباحث مطرح در دیدار دو جانبه سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی و سانگ تائو، وزیر امور بین‌الملل حزب کمونیست چین بود.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۲۷

خرازی در واکنش به پیشنهاد رییس جمهور آمریکا:
ترامپ عاشق ملاقات برای ملاقات است/ارزشی برای پیشنهاد ترامپ قائل نیستیم
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در واکنش به پیشنهاد رئیس جمهور آمریکا برای ملاقات با آقای روحانی گفت: به نظر می‌رسد آقای ترامپ عاشق ملاقات برای ملاقات است و چندان به نتایج ملاقات‌های خود و سخنان متناقض خویش نمی‌اندیشد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۷:۲۸

هشدار درباره افزایش فعالیت‌ داعش در افغانستان و خطرات آن برای ایران، چین، روسیه و پاکستان
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تبیین راهبرد درازمدت عربستان برای ترویج وهابیت و چگونگی شکل‌گیری گروه داعش و امثال این گروه تروریستی تکفیری، درباره افزایش فعالیت‌های داعش در افغانستان و خطرات آن برای ایران، چین، روسیه و پاکستان هشدار داد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۱:۲۶

رئیس شورای راهبری روابط خارجی:
عدم احترام به سایر فرهنگ‌ها؛ دلیل مشکلات جهانی
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبری روابط خارجی عدم احترام به سایر فرهنگ‌ها را دلیل دیگری بر مشکلات جهانی عنوان کرد و گفت: برخی از قدرت‌ها به خود اجازه می‌دهند سایر فرهنگ‌ها را تحقیر و ارزش‌های فرهنگی خود را بر سایر ملت‌ها تحمیل کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۰:۵۹

محمد عبدالستار در دیدار با خرازی:
تاسیس نمایندگی تقریب مذاهب اسلامی در دمشق/ عربستان حجاج سوری را راه نمی دهد
خبرگزاری شبستان: وزیر اوقاف سوریه گفت: عربستان سعودی سال هاست ما را از ورود به عربستان منع می کند و چندین سال است که حتی اجازه نمی دهند که حجاج سوری به عربستان بروند و در سال ۲۰۱۱ آخرین حج ما صورت گرفت.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۹:۴۲

خرازی در دیدار سفیر جدید نروژ تشریح کرد:
شرط تداوم تعهد ایران به برجام
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تصریح کرد: تا زمانی که اروپا به برجام متعهد باشد و جریان فعالیت‌های اقتصادی ادامه یابد، ایران نیز به برجام متعهد خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۵۴

خرازی در دیدار با بشار اسد:
دشمنان سوریه دست از توطئه برنخواهند داشت
خبرگزاری شبستان: رییس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار با بشار اسد گفت: دشمنان سوریه و جبهه مقاومت دست از توطئه های خود برنخواهند داشت و لازم است در دوران بازسازی سوریه به توطئه های دشمن و بویژه توطئه بعضی از کشورهای منطقه توجه جدی به عمل آید.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۱۴

خرازی در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه:
باید حاکمیت به تمام سرزمین سوریه برگردد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: به رغم پیروزی های اخیر در صحنه میدانی، باید تلاش هایی صورت پذیرد که حاکمیت به تمام سرزمین سوریه برگردد و قوانین طوری تنظیم شود که آینده درازمدت سوریه مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۰۷

کمال خرازی با بشار اسد دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۳۴

حامد کرزی در سخنرانی در شورای راهبردی روابط خارجی:
مقابل راهبرد آمریکا در افغانستان می ایستم
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور پیشین افغانستان گفت: راهبرد آمریکا درباره افغانستان، پیامی جز ادامه جنگ ندارد؛ این در حالی است که مردم افغانستان صلح می خواهند و من به همین دلیل به شدت مقابل این راهبرد آمریکا می ایستم.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۳۶

خرازی در دیدار حامد کرزی:
داعش، شکل جدید دخالت بیگانگان در افغانستان/هشدار درباره حضور بلندمدت امریکا در افغانستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: هدف آمریکا از حضور در افغانستان، نه برای مبارزه با تروریسم، بلکه برای تامین اهداف راهبردی خودش بوده است.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۲۸

شبستان گزارش می دهد:
حکایت مفصل ظریف و شورای راهبردی روابط خارجی
خبرگزاری شبستان: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان روز گذشته در جلسه ای در شورای راهبردی روابط خارجی به توضیحاتی در خصوص توافق هسته ای پرداختند.

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۰۸:۵۱

امروز ۱۳ مرداد ساعت ۱۶:۴۵؛
پخش مشروح نشست تیم هسته ای در شورای راهبردی روابط خارجی از شبکه خبر
خبرگزاری شبستان: مشروح نشست تیم هسته ای با کارشناسان و استادان دانشگاه، در شورای راهبردی روابط خارجی، عصر امروز (۱۳ مرداد) از شبکه خبر پخش می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۶:۱۴