خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمیسیون آموزش
با حضور سه وزیر بهداشت، علوم و آموزش و پرورش صورت می‌گیرد؛
بررسی نتایج سفر کمیسیون آموزش به استان مرکزی و خراسان‌جنوبی
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، هفته آینده در حضور وزرای آموزش و پرورش، بهداشت و علوم نتایج و مصوبات سفر به دو استان مرکزی و خراسان جنوبی را با دعوت از استانداران دو استان بررسی می‌کنند.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۰۹:۴۶

بررسی طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها در دستور کار کمیسیون آموزش
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری و آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران را در دستور کار خود دارد.

۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۱۰:۲۹

آغاز جلسه علنی مجلس/قرائت گزارش کمیسیون آموزش در مورد واژگونی اتوبوس در واحد علوم تحقیقات
گزارش کمیسیون آموزش در مورد حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۸:۵۸

رییس مجلس شورای اسلامی:
کمیسیون آموزش موضوع اردوی دانش آموزان به کشورهای سوئد و فرانسه را پیگیری کند
لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده محلات در مورد اردوی لاکچری مدارس غیر انتفاعی به خارج از کشور از کمیسیون آموزش خواست این موضوع را پیگیری کند.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۳۱

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبر داد:
حل مشکل استخدامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در کمیسیون آموزش
میرزاده با اشاره به حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان در جلسه امروز یکشنبه کمیسیون آموزش از حل مشکل استخدامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۰:۳۵

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح کرد:
مهلت یک هفته ای کمیسیون آموزش به وزیر برای برخورد با متخلفین حادثه مدرسه زاهدان
سعیدی با اشاره به حضور وزیر آموزش ‌و پرورش در جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزیر در این جلسه وعده دادند که ظرف یک هفته متخلفین حادثه آتش سوزی مدرسه زاهدان را شناسایی و گزارشی به کمیسیون ارائه دهد.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۹:۴۵

در دستور کار این هفته کمیسیون آموزش قرار دارد
بررسی حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات و آتش سوزی مدرسه زاهدان
در جلسات این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این هفته گزارش حادثه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ارایه خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۲:۲۴

سلیمی خبر داد
بررسی استیضاح بطحایی در جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس
عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: استیضاح بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز این کمیسیون با حضور وزیر و نمایندگان استیضاح کننده مورد بررسی قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۳:۳۷

عارف رئیس کمیسیون آموزش مجلس شد/ کوچکی نژاد و احمدی لاشکی، نواب اول و دوم
خبرگزاری شبستان: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعضای هیات رئیسه کمیسیون متبوع خود را برای اجلاسیه سوم دوره دهم انتخاب کردند که بر اساس آن محمدرضا عارف رئیس شد.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۵:۰۲

بررسی سند ۲۰۳۰ با حضور وزرا در کمیسیون آموزش و تحقیقات
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سند ۲۰۳۰ را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۰۹:۲۳

ایراد فرمانداری به یک مصوبه شورای شهر بجنورد
خبرگزاری شبستان: جلسه علنی شورای شهر بجنورد در آخرین هفته شهریور علاوه بر بررسی نامه های واصله مربوط به املاک و اراضی شهرداری بجنورد، با ارزیابی تشکیل کمیسیون آموزش و پژوهش شورای شهر همراه بود.

۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۲۲:۴۸

ریاست دو کمیسیون مجلس دهم بر عهده نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی
خبرگزاری شبستان: فرماندار کرمان گفت: خوشبختانه دو نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عهده دار ریاست دو مورد از کمیسیون های مجلس شدند.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۸:۳۰

انتقاد مجلس از لایحه رتبه بندی معلمان
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان مصوب هیئت دولت طبق سند بنیادین عمل نکرده است و افزایش حقوق نباید بر اساس لایحه رتبه بندی باشد.

۱۳۹۴/۵/۱۱ - ۱۵:۵۰