خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ستاد اقامه نماز فارس
مسئول آموزش ستاد اقامه نماز فارس تبیین کرد
اقامه نماز، صرف خواندن نماز نیست
حجت الاسلام حسینی با بیان این مطلب که اقامه نماز صرف خواندن نماز نیست، گفت: باید مجموعه‌ای از برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، نظارتی و مدیریتی را در دستور کار قرار دهیم که اقامه نماز تحقق پیدا کند.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۰۹:۵۶

شهردار شیراز اعلام کرد:
۳۰ سفره افطاری در ۳۰ مسجد شیراز در راستای احیای ارزش های اسلامی پهن می شود
اسکندرپور گفت: تلاش داریم در ماه رمضان امسال ۳۰ سفره اطعام را در ۳۰ مسجد داشته باشیم چراکه باور داریم سفره اطعام در جامعه اسلامی و در ماه مبارک رمضان یک ارزش تلقی می شود.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۲۲:۱۳

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس عنوان کرد:
آثار معنوی نماز، نقش موثری در پیشگیری و درمان اعتیاد دارد
ابراهیمی گفت: ترویج و تعمیق فرهنگ نماز در جامعه و آثار آن در پیشگیری و درمان اعتیاد در راستای تحقق اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر نقش مهمی دارد.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۰۹:۲۰

۱۵ دستگاه در اجلاس استانی نماز فارس تجلیل شدند
چهارمین اجلاس استانی نماز فارس با تقدیر از ۱۵ دستگاه فعال در این حوزه برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۵۵

معاون قضایی دادگستری فارس عنوان کرد:
بازگشت زندانیان نمازخوان به زندان پنج درصد است / نماز راهکار کاهش آسیب های اجتماعی
معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم استان فارس با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه نماز در دادگستری زندان های فارس گفت: ریشه خیلی از جرائم در عدم تقید به نماز است، احتمال برگشت زندانیان بعد از نماز خوان شدن فقط پنج درصد است.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۴۷

نماینده ولی فقیه در فارس یادآور شد:
چابکی و مسیر مشخص از ویژگی های بسیج است
نماینده ولی فقیه در فارس با بیان اینکه حرکت بسیج در مسیر فی سبیل الله است، گفت: بسیجی باید پرتحرک و مسیرش کاملاً مشخص و استاندارد باشد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۲۳

مدیر ستاد اقامه نماز فارس عنوان کرد:
ایران به برکت نماز امت اسلامی را نجات داده است
مدیر ستاد اقامه نماز فارس با بیان لزوم محتواسازی در فضای مجازی با موضوع نماز گفت: بخش بزرگی از نجات امت اسلامی را ایران انجام داده و نقشه های دشمنان را باطل کردند و اینها از برکات نماز است.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۲۰

امام جمعه موقت شیراز تاکید کرد:
نماز بدون فرهنگ سبب ظهور سعودی ها و ریگی ها می شود
امام جمعه موقت شیراز با اشاره به آفت های نماز، گفت: دو نوع نماز داریم، آهنگ نماز و فرهنگ نماز و هدف ما فرهنگ نماز است که همان نماز باولایت است وگرنه نماز با آهنگ و بدون فرهنگ تبدیل به افرادی مانند ریگی و سعودی ها می شود.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۱۹

سرپرست استانداری فارس تاکید کرد:
ترویج نماز با تلفیق تکنولوژی و هنر برنامه ریزی شود
سرپرست استانداری فارس در اجلاس استانی نماز گفت: برای گسترش و حمایت از نماز باید تمام دستگاه ها همزمان این فریضه الهی را در برنامه ریزی های خود لحاظ کنند و این برنامه ریزی ها باید به روز و در راستای پیشرفت علم همراه با تلفیق هنر و تکنولوژی بلشد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۱۶

دبیر هیئت دولت عنوان کرد:
گفتن، شنیدن و تعقل فاکتورهای تحقق نماز هستند
دبیر هیئت دولت در اجلاس استانی نماز در فارس گفت: برای تحقق ذکر خدا نماز باید پیوندهای انسانی تقویت شوند، حرف زدن، شنیدن و اندیشه کردن سه فاکتور تقویت پیوند انسانی و تحقق ذکر خدا هستند.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۱۴

بازدید استاندار فارس از نمایشگاه قرآنی
خبرگزاری شبستان: مهندس تبادار، استاندار فارس از نمایشگاه قرآنی فارس که با عنوان «عروه الوثقی» در گذر هنر برپا شده است، بازدید کرد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۰:۵۳

نماز از بین برنده فحشا و منکر است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با یادآوری این مطلب که نماز از بین برنده فحشا و منکر است، گفت: هر اندازه ای که ما به نماز اهمیت می دهیم، همان اندازه نماز بازدارندگی دارد، باید نماز کاربردی باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۴:۱۹

لزوم استفاده از فضای مجازی در آموزش و ترویج نماز
خبرگزاری شبستان: مدیر ستاد اقامه نماز فارس با اشاره تاثیر فضای مجازی در زندگی افراد، گفت: امروز از فضای مجازی می توان در آموزش و ترویج فریضه های واجب از جمله نماز استفاده کرد و با توجه به استقبال از این فضا شاهد تاثیر آن بود.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۲۱

ترویج نماز مورد توجه همگان باشد
خبرگزاری شبستان: مشاور رئیس جمهور در امر نماز اظهار داشت: ترویج نماز یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۰۸

دستگاه های اجرایی موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: به دستگاه های اجرایی توصیه تاکید دارم تا موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند و انتظار دارم این مهم به عنوان یک تکلیف مورد توجه قرار دهند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۰۱

نماز اوج تجلی بندگی نسبت خدا است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه نماز اوج تجلی بندگی نسبت به خدا است، گفت: نماز ارتباط اصلی مخلوق با خالق است و بیشترین تاکید را در اسلام بر آن انجام شده است.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۰:۲۱

رجوع به نماز باعث می شود تا آسیب های اجتماعی از بین برود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشکده فنی و مهندسی باهنر شیراز گفت: رجوع به نماز واقعی باعث می شود تا آسیب های اجتماعی از بین برود.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۴:۴۹

انعقاد تفاهم نامه همکاری در راستای تقویت آموزه های دینی و ترویج نماز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس با انعقاد تفاهم نامه همکاری این کانون و ستاد اقامه نماز استان در راستای تقویت آموزه های دینی و ترویج نماز موافقت کرد.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۱:۳۷

ضرورت عمق بخشی به همه مسائل در حوزه جوانان
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس، عمق بخشی به همه مسائل در حوزه جوانان را ضرورت دانست و گفت: اگر کانون بتواند کودکان و نوجوانان را با نماز و آموزه های دینی آشنا کند دیگر دغدغه ای نسبت به آینده آن ها وجود ندارد.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۱:۲۸

نماز انسان را پاک می کند
خبرگزاری شبستان: استاد اعزامی از مرکز تخصصی نماز کشور گفت: نماز انسان را پاک می کند و به انسان اجازه ارتباط با مطهرین را می دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۲