خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس:
کسی که با جان مردم بازی می‎کند باید عوض شود
هزارجریبی گفت: بازی با جان مردم سهوی و یا عمدی ندارد و کسی که با جان و مال مردم بازی می‎کند باید عوض شود.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۰۰:۴۳

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس:
چوب لای چرخ واحدهای تولیدی سود‌ده دولت گذاشتند/ کارخانه دخانیات ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده بود
هزارجریبی به کارخانه دخانیات استان اشاره کرد و گفت:در ۲۰ سال گذشته چوب لای چرخ واحدهای تولیدی سودده دولت گذاشتند و به این نقطه رسید که با یک ۱۰ قیمت واگذار شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۴

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی:
اگر دولت قادر به اجرای مصوبات استانی نیست قول ندهد/ پتروشیمی گلستان در دولت پیگیری شود
تربتی نژاد با بیان اینکه مصوباتی که در قبل اعلام شده اجرا شود و اگر اجرای آن مقدور نیست انتظار داریم دولت قولی ندهد، گفت: مصوبات خوبی در این سفر نیز در نظر گرفته شده که فردا اعلام می‎شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۲

جامعه نیازمند تالیف کتاب های کاربردی و تخصصی در حوزه های مختلف است
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه نیازمند تالیف کتاب های کاربردی و تخصصی در حوزه های مختلف است تا منجر به رشد مردم در زمینه های مختلف زندگی شود.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۵۸

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی:
وضعیت فعلی کشور به یک فضای نا امن و اپیدمی تبدیل شده/ لیست ۲۰ هزار شغل ایجاد شده در استان کجاست؟
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: آماری که در حوزه اشتغال برای ۲۰ هزار نفر در سال گذشته در استان گلستان می گویند کجاست، باید مسئولان برای این ۲۰ هزار شغل ایجاد شده لیست بدهند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۲۳:۵۴

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریان مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریانی در ردیف اول مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۰:۱۰

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
انتقاد از مسئولان و دولتمردان به منزله مخالفت با آنان نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقاد از مسئولان و دولتمردان به منزله مخالفت با آنان نیست، چون منافع مردم را در اولویت می دانم.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۸:۱۱

کمبود آب باعث ایجاد ریزگردها در استان خواهد شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمبود آب باعث ایجاد ریزگردها در استان خواهد شد، گفت: باید برای جلوگیری از این اتفاق در ۲۰ سال آینده از الان چاره ای اندیشیده شود و اقداماتی صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۶

کشاورزی بیشترین سهم اشتغال را دارد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کشاورزی بیشترین سهم اشتغال را به خود اختصاص داده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۱

گرگان نیازمند اتحاد بیشتر است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اکنون مدتی است گرگان در رکود فرو رفته و این زیبنده شهر تاریخی نیست، گفت: گرگان نیازمند اتحاد بیشتر است.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۰۷:۴۷

وجود ۶۰ هزار بیکار در گلستان
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از وجود ۶۰ هزار بیکار در گلستان خبر داد و گفت: سعی داریم در برنامه ششم شاهد تحولات مهمی در استان باشیم و مشکلاتی همچون بیکاری را رفع کنیم،

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۲۲:۱۰

مسئولان فراموش نکنند؛ مردم نباید تحت فشار قرار گیرند/ فاصله بین فقیر و غنی زیاد شده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی گرگان گفت: امروز مسئولان جمهوری اسلامی ایران نباید فراموش کنند که این مردم برای انقلاب هزاران شهید را تقدیم کردند و اکنون نباید تحت فشار قرار گیرند.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۷:۱۶

اتمام پروژه دانشکده گلستان نیازمند ۲۱ میلیارد تومان اعتبار است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اتمام پروژه دانشکده گلستان نیازمند بیش از ۲۱ میلیارد تومان اعتبار است.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۹:۴۹

گلستان در بودجه های کشور جزو استان های آخر محسوب می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس، گلستان را یک استان محروم دانست و گفت: با توجه به اینکه بیس گلستان کشاورزی و دامپروری است اما در تخصیص اعتبارات و بودجه‎ های کشور جزو استان‎ های آخر است و این زیبنده گلستان نیست.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۳:۴۸

شوراها نقش تعاملی برعهده دارند/ شوراها رابط بین نمایندگان مجلس و مردم هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا نقش شورا ها را یک نقش تعاملی دانست و گفت: شوراها باید مشکلات مردم را احصا کنند و دغدغه‎های روستا و مردم را به مسئولان انتقال دهند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۳:۴۱

امروز مسائل کوچک جناحی باید کنار گذاشته شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مسائل کوچک جناحی را باید کنار گذاشت، گفت: همه ما باید دست به دست هم دهیم تا مملکت از رکود خارج شود.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۵۲

انتقاد نمایندگان از وضعیت اعتباری گلستان:
نگاه مدیران باید توسعه متوازن استان باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: سران کشوری و مسئولان زیادی به استان سفر کرده اند، اما این سفرها دستاوردهای برای استان نداشت.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۴

گلستان نیازمند به یک مدیریت جهادی است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان گلستان نیازمند به یک مدیریت جهادی است، افزود: باید تلاش های بسیاری از سوی مدیران ارشد استان صور گیرد تا شاهد پیشرفت های بسیاری در استان باشیم.

۱۳۹۵/۷/۹ - ۱۰:۰۹

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی:
رتبه سی ام گلستان در درآمد سرانه/ طرح آشوراده و زهکشی اراضی بعد از دوسال از سفر دولت اجرایی نشد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: گلستان در بسیاری از شاخص ها جایگاه خوبی ندارد و در درامد سرانه نیز در جایگاه سی ام کشور قرار دارد.

۱۳۹۵/۶/۳۰ - ۰۰:۵۸

خدمات دهی به مردم یکی از وظایف ذاتی ارگان های دولتی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آقلا در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات دهی به مردم یکی از وظایف ذاتی ارگان های دولتی است که باید مورد توجه همه قرار گیرد.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۶:۱۵