خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دولتمردان
دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی:
شعارزدگی برخی دولتمردان سبب فاصله آنها از قلوب ملت است
محمدی نوری با اشاره به اینکه شعارزدگی برخی دولتمردان سبب فاصله آنان از قلوب ملت است، گفت: ملت همیشه دست خادمان خود را می بوسند چرا که یک مسئول واقعی می داند بدون وجود همراهی ملت هیچ مسئولی عاقبت بخیر نمی شود.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۰۸:۱۰

امام جمعه آبادان تاکید کرد:
دولت به وعده های خود در قبال مردم آبادان عمل کند/ همه مسلمانان باید به مسئله حجاب توجه ویژه داشته باشند
امام جمعه آبادان، از مجموعه دولت خواست به وعده های خود در قبال مردم آبادان عمل کنند و گفت: حجاب موجب حفظ ارزش ها می شود از این رو همه ما مسلمانان باید به مسئله حجاب توجه ویژه داشته باشیم.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۸:۲۸

رییس شورای سیاستگذاری نهاد ریاست جمهوری:
نامه حضرت علی(ع) به مالک اشتر سرمشق مسئولان و دولتمردان باشد
حجت الاسلام اکرمی با اشاره به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر گفت: این نامه در ۴ اصل مطرح شده است که می تواند سرمشق خوبی برای اداره امور کشور برای مسئولان و دولتمردان باشد.

۱۳۹۸/۳/۷ - ۰۸:۰۸

امام جمعه قزوین:
دولتمردان برای حل مشکلات مردم، عزمی جدی داشته باشند
امام جمعه قزوین گفت: دولتمردان باید برای حل مشکلات، عزمی جدی داشته باشند و سفارش رهبری هم این است که این مسائل را با جدیت هر چه بیشتر مورد توجه قرار دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۴:۵۵

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
انتقاد از مسئولان و دولتمردان به منزله مخالفت با آنان نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقاد از مسئولان و دولتمردان به منزله مخالفت با آنان نیست، چون منافع مردم را در اولویت می دانم.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۸:۱۱

امام جمعه بیرجند:
تحریم های امروز بخاطر فتنه سال ۸۸ است/دولتمردان اسلام را پیاده کنند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه باید از فتنه های بزرگ حواسمان را جمع کنیم، افزود:تحریم های امروز همه بخاطر فتنه سال ۸۸ است و این هزینه ها برای تاخیر در شعور برکشور تحمیل شد اما مردم متوجه توطئه دشمن شدند و حماسه ۹ دی را ‌آفریدند.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۴:۱۴

امشب در شبکه یک/
پایش نظر دولتمردان درخصوص حذف دلار از مبادلات بین المللی
خبرگزاری شبستان: برنامه پایش امشب ۳۰ مهر با موضوع بررسی شفافیت قراردادها و حواشی به وجود آمده پیرامون اجرای طرح رجیستری گوشی تلفن همراه روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۲:۵۱

شبستان گزارش می دهد/
تحقق وعده حل مشکلات فرهنگ از راه تعامل با دیگر حوزه ها/ «گفتگو» سرلوحه فعالیت وزارت ارشاد
خبرگزاری شبستان: اجرائی شدن برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازهم و همچنین حل معضل ها و مشکلات حوزه فرهنگ از راه تعامل اهالی فرهنگ،‌ هنر و رسانه با حوزه های سیاسی، اجتماعی و مذهبی کشور نیاز به گامی بلند از حرف تا عمل دارد.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۹:۳۲

درک پوسته ای از اسلام موجب تکرارغدیر و کربلا در عصرهای مختلف می شود/مقابله با انحراف فکری شبکه های اجتماعی نیازمند فتح الفتوح است
خبرگزاری شبستان:مدیرحوزه علمیه خواهران استان مازندران با اشاره به اینکه دشمن تمام تلاش خود را با استفاده از ابزارهای علمی و تکنولوژی روز بکار بسته تا نگذارد زلال گوارای دین به جان جوانان ما بنشیند، گفت: عرصه تکنولوژی نیازمند فتح الفتوح مسئولین است.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۲:۳۵

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:
دولتمردان باید انقلابی باشند و انقلابی عمل کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دولتمردان به تأسی از شهید رجایی باید انقلابی باشند و انقلابی عمل کنند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۱:۵۲

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
۷۰ درصد شغل های در همدان خدماتی و فناوری است/غول بیکاری رقیب اصلی دولت‌مردان است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز باید بیکاری در کشور رفع شود چرا که غول بیکاری رقیب اصلی دولتمردان بوده و امان نمی‌دهد کسی فکر دیگری کند.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۳:۲۶

دولتمردان جامعه منتظر باید چگونه باشند؟
خبرگزاری شبستان: با نگاهی به روایات، می توان دریافت که شاخصه ها، ویژگی ها و شرایطی برای حکومت امام زمان علیه السلام و کارگزاران ایشان بیان شده است که مرور آن می تواند راهگشای ما در دوران غیبت باشد.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۰:۰۰

امام جمعه بندر آستارا؛
دولتمردان در مقابل گزافه ‌گویی ‌های آل‌سعود و دولت ترکیه پاسخ قاطعی دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندر آستارا گفت: از دولتمردان انتظار این است در مقابل گزافه ‌گویی ‌های آل‌سعود و دولت ترکیه پاسخ دندان‌شکن و قاطعی به آل سعود و دولت ترکیه بدهند.

۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۵:۱۸

دولتمردان در مقابله با دشمنان به امام رضا علیه السلام تأسی کنند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام میردامادیان در میان ندبه خوانان مسجد جمکران به شباهت های علی بن موسی الرضا و حضرت حجت علیهما السلام اشاره کرد وگفت: دولتمردان ما در مقابله با زورگویان و دشمنان باید به امام رضا علیه السلام تأسی کنند و به آنها باج ندهند.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۰۹:۵۱

تلاش هاي جهادگونه در اقتصاد مقاومتي از شاخص هاي دولت تدبير و اميد است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت زاهدان گفت: دولت تلاش هاي جهاد گونه در اقتصاد مقاومتي، استقرار امنيت و طرح تحول سلامت داشته است.

۱۳۹۵/۶/۵ - ۱۶:۱۴

استاد حوزه در گفت و گو با شبستان:
اتحاد میان مقام ظاهری و جایگاه معنوی ویژگی دولتمردان زمینه ساز است
خبرگزاری شبستان: یکی از فلسفه های اصلی حکومت اسلامی این است که مقامات در کنار جایگاه مدیریتی و سیاسی، مقام معنوی و باطنی نیز داشته باشند، همان طور که در بالاترین جایگاه سیاسی و اجرایی کشور یعنی رهبری این اتحاد وجود دارد.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۰:۱۵

اقتصاد مقاومتی باید رأس کار دولتمردان باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از موضوعات مهم کشور است و دولت مردان باید بیش از پیش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور تلاش کنند.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۰۹:۰۰

رهبری به دولتمردان چقدر عیدی دادند؟
خبرگزاری شبستان: در دیدار نوروزی با مقام معظم رهبری، مسئولان و از جمله خانم‌ها از معظم له درخواست عیدی کردند که ایشان فرمودند به هر کدام از مهمانان هزار تومان عیدی داده شود.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۵:۳۴

پیام امام مهدی(ع) به دولت‌مردان(۲)؛
گسترش عدل یكی از اهداف قیام امام مهدی(ع)
خبرگزاری شبستان: دولت‌مردان نهایت كوشش خود را برای گسترش عدل كه یكی از اهداف امام مهدی(ع) است به كار گیرند زیرا عدالت عصر ظهور داخل خانه‌های مردم خواهد رفت، همان گونه كه گرما و سرما چنین می کند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۱

دولتمردان به دنبال ایجاد فرصت های برابر برای زنان در عرصه های مختلف هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بانوان و خانواده استانداری البرز، گفت: اکنون دیگر حضور زن در عرصه های مختلف تهدید نیست بلکه فرصتی است که برای خدمت به جامعه فراهم شده، از این رو دولتمردان به دنبال ایجاد فرصت های برابر برای زنان در عرصه های مختلف هستند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۳