خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه چهارمحال و بختیاری
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:
سال «رونق تولید» فرصتی برای تحقق منویات رهبری در اقتصاد مقاومتی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری، تصریح کرد: این نامگذاری فرصتی مغتنم برای تحقق منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۲۰

امام جمعه شهرکرد:
کمک به مناطق سیل زده متشکل و سازماندهی شده باشد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کمک های مردم به سیل زدگان باید متشکل و سازماندهی شده باشد، گفت: باید از تک روی در چنین اقداماتی پرهیز شود زیرا باعث سردرگمی و عدم کمک رسانی درست می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۹:۳۹

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان:
مردم کمک های خود را به مراکز رسمی تحویل دهند
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری از مردم استان خواست تا کمک های نقدی و غیرنقدی خود به مردم سیل زده را به مراکز رسمی تحویل نمایند و گفت: کمک های جمع آوری شده پس از دسته بندی بر اساس نیاز به مناطق مختلف کشور ارسال می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۷:۴۳

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمجحال و بختیاری:
بارش ها در چهارمحال و بختیاری ادامه دارد
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود دو سامانه بارشی طی اواخر هفته جاری و اوایل هفته آینده به استان خبر داد و افزود: این سامانه ها روز پنجشنبه و یکشنبه آینده در سراسر استان بارش باران را در پی دارند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۸:۵۹

مدرس حوزه و دانشگاه:
زیاده طلبی و دست اندازی به طبیعت علت بروز خسارت در سیل های اخیر است
رئیس کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری خسارات ناشی از سیل های اخیر در کشور را در پی سوء تدبیر برخی از مدیران دانست و گفت: زیاده طلبی و دست اندازی به محیط زیست و طبیعت موجب روان شدن سیل های اخیر و خسارات ناشی از آن شد.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۵:۰۳

رئیس برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری خبر داد:
کاهش بیش از سه درصدی نرخ بیکاری چهارمحال و بختیاری در سال گذشته
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس آمارهای منتشرشده نرخ بیکاری استان در سال ۹۶ میزان ۲۰ و هفت دهم درصد بود که به ۱۷ و چهار دهم درصد در سال گذشته رسید.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۵:۰۲

استاندار چهارمحال و بختیاری:
راهکارهای علمی و عملی برای جلوگیری از سیل ارائه شود
استاندار چهارمحال و بختیاری بر تحلیل و تجزیه خسارات وارده در سیل های اخیر استان تأکید کرد و گفت: راهکارهای علمی و عملی توسط متخصصین دانشگاهی و مسئولین استان برای جلوگیری از خسارات احتمالی سیل در آینده بررسی و ارائه شود.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰۸:۲۱

در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت:
اختصاص بخشی از حقوق کارکنان دبیرخانه کانون های مساجد به سیل زدگان کشور
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اختصاص بخشی از حقوق کارکنان این دبیرخانه به سیل زدگان کشور خبر داد و گفت: اعضای کانون های مساجد استان نیز در کمک رسانی به سیل زدگان همکاری دارند.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۹:۴۰

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری خبر داد:
اجرایی شدن بیش از یکهزار مصوبه ستاد تسهیل چهارمحال و بختیاری
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون بیش از سه هزار مصوبه در ستاد تسهیل استان به تصویب اعضا رسیده است، افزود: بیش از یک هزار و ۵۰۰ مصوبه از این تعداد تاکنون اجرایی شده و مابقی در دست اقدام است.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۰:۱۹

رئیس دانشگاه شهرکرد:
متخصصین دانشگاه شهرکرد خطر سیل را آسیب شناسی می کنند
رئیس دانشگاه شهرکرد با اشاره به اینکه بر اساس دستورالعمل وزارت علوم متخصصین دانشگاه ها باید خطر بروز سیل را آسیب شناسی کنند، گفت: اساتیدی از دانشکده های منابع طبیعی، فنی و مهندسی و کشاورزی دانشگاه شهرکرد در این زمینه طرح های مطالعاتی انجام می دهند.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۸:۴۶

همزمان با سراسر کشور؛
برگزاری تظاهرات مردم چهارمحال و بختیاری در محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا
مردم چهارمحال و بختیاری با برگزاری تظاهرات ضدآمریکایی اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران را محکوم کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۶:۳۰

امام جمعه شهرکرد:
اقدام اخیر آمریکا به دلیل شکست توطئه های آنان توسط سپاه ایران است
خطیب جمعه شهرکرد اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا و قرار دادن نام سپاه در لیست تروریست ها را محکوم کرد و گفت: این اقدام آمریکا به دلیل شکست خوردن تمام توطئه های آنان توسط سپاه پاسداران در سال های انقلاب است.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۵۳

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا اعلان جنگ است
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران، افزود: این اقدام آمریکا اعلان جنگ است و پیامدهای حقوقی برای آن ها در پی دارد.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۵:۳۳

امام جمعه شهرکرد تاکید کرد:
ضرورت رفع مشکلات ارتباطی روستاهای گرفتار در برف چهارمحال و بختیاری
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری رفع مشکلات ارتباطی برخی از روستاهای گرفتار در برف استان را ضروری خواند و گفت: حمایت مسئولین ملی و استانی لازمه رفع همیشگی مشکلات مردم این روستاها است.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۰:۳۶

وزیر راه و شهرسازی:
چهارمحال و بختیاری جزء استان های برتر کشور در مدیریت سیل های اخیر بود
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری جزء استان های برتر کشور در مدیریت سیل های اخیر بود، اظهار کرد: علی رغم بارش های فراوان در این استان خوشبختانه شاد هیچگونه آمار فوتی نبودیم که به دلیل مدیریت به موقع این حوادث بود.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۹:۱۲

استاندار چهارمحال و بختیاری:
سیل ۵۹۹ میلیارد تومان به بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری خسارت زد
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طی سیل های اخیر در استان پنج هزار و ۹۹۰ میلیارد ریال خسارت به بخش های مختلف وارد شد، تصریح کرد: این خسارات به بخش کشاورزی، زیرساخت های استان و خانه ها و مساکن روستایی و شهری وارد شد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۹:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد:
کمک بیش از ۲ میلیارد ریالی مردم چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل زده کشور
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه مردم استان تاکنون بیش از ۲ میلیارد ریال از طریق پایگاه های کمیته امداد به مردم سیل زده کمک کرده اند، افزود: از این مبلغ حدود ۴۰۰ میلیون ریال به صورت نقدی و مابقی کمک های غیر نقدی مردم استان است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۵۱

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد:
خسارت بیش از یک هزار میلیارد ریالی سیل به بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به خسارت موج های اول و دوم بارش ها به اراضی و بخش های کشاورزی استان، گفت: طی سیل های اخیر بیش از یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال خسارت به بخش های مختلف کشاورزی استان وارد شد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۴۷

طی ایام نوروز ۹۸ صورت گرفت:
بیش از ۲ میلیون مسافر به چهارمحال و بختیاری سفر کردند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری تعداد مسافران نوروزی به استان را ۲ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۸۴۴ مسافر عنوان کرد و گفت: این تعداد مسافر از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۱۶ فروردین ماه جاری به استان سفر کردند.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۱:۱۷

رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش استان:
کاهش اسکان مسافران نوروزی چهارمحال و بختیاری در پی بارش های اخیر
رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: با بیان اینکه با توجه به هشدارهای سازمان مدیریت بحران کشور و خطر سیلاب با کاهش اسکان گردشگران نوروزی در استان نسبت به سال گذشته مواجه بودیم.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۰۷:۲۰