خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٦ شوّال ١٤٣٩

Wednesday, June 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه چهارمحال و بختیاری
برنامه های فرهنگی و تبلیغی و تربیتی مهم تر از برنامه های عمرانی مسجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری حضور در مسجد و برنامه های فرهنگی و تبلیغی و تربیتی را مهم تر از ساخت و ساز و برنامه های عمرانی مسجد دانست و گفت: مسجد ساخته می شود تا انسان های مومن و متقی و سازنده پرورش پیدا بکند.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۳:۳۴

مسئولان با حفظ وحدت در خدمت مردم باشند
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز عید سعید فطر با اشاره به برگزاری جلسات همدلی و وحدت در استان، خاطرنشان کرد: مسئولان باید با حفظ وحدت و همدلی در خدمت مردم باشند و مشکلات آنان را احصاء و رفع نمایند.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۰:۲۰

انتقادها همراه با حفظ حریم ولایت باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه انتقاد لازمه حکت جامعه است و مسئولین باید انتقاد پذیر باشند،گفت: اما این انتقاد ها نبیاد جایگاه ولایت را زیر سوال ببرد بلکه باید انتقادها همراه با حفظ حریم ولایت باشد.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۶:۴۳

ضرورت آشنایی با اندیشه ها و شخصیت امام خمینی(ره)
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان در تمام این سال های انقلاب به دنبال تحریف اندیشه های امام راحل بودند، گفت: باید مردم و به ویژه جوانان را هرچه بیشتر با اندیشه ها و شخصیت امام خمینی(ره)آشنا کنیم.

۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۰۸:۳۸

انقلاب را فدای منافع شخصی و گروهی خود نکنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه امام همه تلاشش در راستای گسترش اسلام و مراقبت از دین بود، گفت: اکنون ما نیز که وارثان این انقلاب هستیم نباید انقلاب را فدای منافع شخصی و گروهی خود کنیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۶:۱۲

برنامه های اوقاف فراغت دانش آموزان چهارمحال و بختیاری تدوین شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به تدوین برنامه های اوقاف فراغت برای دانش آموزان، گفت: این برنامه ها با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد، مراکز ورزشی و مؤسسات قرآنی استان برگزار می شوند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۸:۰۴

ضرورت استفاده از جوانان مشاور در دستگاه های چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: دستگاه های مختلف استان باید مشاورانی جوان در دستگاه خود بکار گرفته و آنان را به ستاد ساماندهی امور جوانان معرفی کنند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۸:۰۱

قرآن در زندگی فردی ما مورد توجه باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ما از قرآن در زندگی فردی خودمان غافل شده ایم و عدم توجه دیگران به قرآن را بهانه کرده ایم گفت: هر یک از ما باید به نوبه خود قرآن را چراغ راه قرار داده و از آیات آن بهره ببریم.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۲۰:۴۳

خیزش عمومی در برابر جنایات اسرائیل از انقلاب اسلامی نشئت گرفته است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با اشاره به جنایات اسرائیل و آمریکا در فلسطین اشغالی و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین، گفت: این جنایات باعث بلندشدن فریاد مردم بسیاری از کشورهای دنیا شد که این خیزش عمومی نشئت گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۵:۴۵

استکبارستیزی از شعائر مهم امروز است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه دشمن درصدد است تا روحانیون و حوزه های علمیه را از مسائل سیاسی و جهانی جدا کند، گفت: استکبارستیزی یکی از شعائر مهم امروز است که باید با جدیت دنبال کنیم.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۸:۰۹

شهدای ترور چهارمحال و بختیاری به جامعه معرفی شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری بر اطلاع رسانی عمومی در زمینه شهدای ترور تأکید کرد و گفت: متأسفانه شهدای ترور در کشور و استان مورد غفلت قرار گرفته اند لذا باید با برگزاری یادواره ای ویژه شهدای ترور آن ها را به مردم معرفی نمود.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۸:۰۸

جهانیان را از جنایات تروریستی دشمنان در کشور مطلع کنیم
خبرگزاری شبستان: دبیرکل بنیاد هابیلیان کشور از راه های مهم مقابله با فرافکنی و دروغ پردازی دشمن را معرفی جنایات آنان به جهانیان دانست و گفت:دشمن سعی در شکست ایران در اذهان مردم دنیا و تروریست معرفی کردن ما دارد که ما باید در این جهت اطلاع رسانی کنیم.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۸:۰۶

روستاییان وام مسکن اجتماعی دریافت می کنند
خبرگزاری شبستان: معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از اختصاص وام ۲۰ میلیون تومانی به روستاییان برای ساخت مسکن های اجتماعی خبر داد و گفت: در این طرح روستاییان باید مقید به قوانین وضع شده توسط بنیاد مسکن باشند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۳۱

راهپیمایی مردم چهارمحال و بختیاری در پی عهدشکنی آمریکا در برجام
خبرگزاری شبستان: مردم چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی اقدام آمریکا در عهد شکنی و خروج از برجام را محکوم کردند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۶:۲۷

دولتمردان باید قضیه برجام را جمع کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دولتمردان باید قضیه برجام را جمع کرده و به توان داخلی مردم روی بیاورند، گفت: هرچه این قضیه برجام زمان بیشتری طول بکشد آسیب ها به کشور هم بیشتر است.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۶:۰۳

دشمنان به دنبال کاهش توان دفاعی کشور به وسیله مذاکرات هستند
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه شهرکرد با بیان اینکه برجام تاکنون سود قابل توجهی برای کشور نداشته و باعث اختلافات درونی در کشور شده است، گفت: دشمنان می خواهند با مذاکره توان نظامی و دفاعی کشور را محدود کنند که مسئولان باید هوشیارانه عمل کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۶:۰۱

صنعت گردشگری نقش مهمی در توسعه چهارمحال و بختیاری دارد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه مسافران زیادی در ایام نوروز از جاذبه های طبیعی استان دیدن کردند گفت: صنعت گردشگری نقش مهمی در توسعه چهارمحال و بختیاری دارد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۰:۱۰

گزارش شبستان؛
کوچ زود هنگام عشایر تهدیدی برای مراتع چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: در حالی که ۲۰ اردیبهشت موعد ورود دام عشایر به مناطق ییلاقی چهارمحال و بختیاری است اما ورود زودتر از موعد عشایر طی سال های اخیر سبب از بین رفتن بخشی از مراتع و عرصه های ملی این استان شده است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۰۷

آزادی رسانه ها بر اساس ارزش های انسانی باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد، آزادی رسانه ها و مطبوعات را دارای تعریف درست و مشخصی ندانست و افزود: آزادی رسانه ها باید بر اساس رعایت ارزش های انسانی و در راستای رفع نیاز جامعه باشد.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۶:۳۸

خودکفایی بیش از یکهزار نفر از مددجویان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری در سال گذشته
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش آمار خودکفایی در میان مددجویان استان گفت: سال گذشته بیش از یکهزار نفر از مددجو خودکفا شده و حدود نیمی از این تعداد از دریافت مستمری حذف شده اند.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۰۸:۲۵